Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pokój Ciovo - Trogir

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jagoda i Zibi
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.03.2005
pokój Ciovo - Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagoda i Zibi » 10.02.2006 14:26

Witamy, mamy wynajęty apartament początkeim lipca na półwyspie Ciovo - nad samym morzem, 4 pokoje 2 łazienki i kuchnia, duzy taras. Ponieważ jedziemy ze znajomymi zajmiemy tylko 3 pokoje, 1 pokój z łozem małżeńskim pozostanie nam wolny. Chętnie podnajmiemy za około 30 euro dziennie. KOntakt 509700949
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 10.02.2006 18:33

Jagoda i Zibi napisał(a):Witamy, mamy wynajęty apartament początkeim lipca na półwyspie Ciovo - nad samym morzem, 4 pokoje 2 łazienki i kuchnia, duzy taras. Ponieważ jedziemy ze znajomymi zajmiemy tylko 3 pokoje, 1 pokój z łozem małżeńskim pozostanie nam wolny. Chętnie podnajmiemy za około 30 euro dziennie. KOntakt 509700949


Za 30 EUR ..mozna znalesc caly apartament za dwie osoby z klimatyzacja i sat tv.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.02.2006 18:43

Vedran Lekic napisał(a):
Za 30 EUR ..mozna znalesc caly apartament za dwie osoby z klimatyzacja i sat tv.


No i co z tego? Jak ktoś będzie chciał zapłacić, to w czym Ty masz problem? Przecież ludzie czytać umieją i swój rozum mają - ofert jest od groma i trochę - pozwól im zdecydować, ZA ILE chcą mieszkać, Z KIM chcą mieszkać, GDZIE chcą mieszkać...

Plumek
Jagoda i Zibi
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagoda i Zibi » 10.02.2006 20:39

Po pierwsze nikogo nie zmuszam, po drugie - cena około znaczy negocjacje, po trzecie widziałem rózne apartamenty w tym regionie i wiem, ze warta tej ceny, dlatego zdecydowałem sie na duzy 4 pokojowy apartament nawet gdybym musiał za niego zapłacic sam. Uwazam Wasze docinki za troche nie na miejscu
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.02.2006 20:47

Jagoda i Zibi napisał(a):Po pierwsze nikogo nie zmuszam, po drugie - cena około znaczy negocjacje, po trzecie widziałem rózne apartamenty w tym regionie i wiem, ze warta tej ceny, dlatego zdecydowałem sie na duzy 4 pokojowy apartament nawet gdybym musiał za niego zapłacic sam. Uwazam Wasze docinki za troche nie na miejscu


Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale piszesz WY. Mój post był docinkiem do postu Vedrana, nie do Waszego. Ja twierdzę, żeby nie wyrażać swojej opinii odnośnie cen, bo to jest bardzo subiektywna sprawa - zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego.

Plumek
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.02.2006 21:58

Nie chcę być złośliwy lecz wydaje się że zapłacisz za niego sam. W Twojej pisowni ..... trąci handlem. Nie wszyscy to lubią.
Jagoda i Zibi
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagoda i Zibi » 11.02.2006 18:07

ok Plumek - fatycznie, niezbyt ścisle się wyraziłem. Hmm Woka - no wiesz, nie jestem handlarzem, nie wynajmuję apartamentów. Po prostu w tamtym roku byliśmy w 3 rodziny w fajnym apartamencie przy samej plaży, która wlasnie swietnie nadaje sie dla dzieci - wysypana ładnie taracem, bez gwałtownego zejścia do wody itd. W tym roku tez chcialbym tam jechać jednak 95 euro przekracza moje możliwości. Mozesz to traktowac jako propozycję wspólnego wyjazdu a nie handel pokojem. Zreszta nawet mysleliśmy, ze możemy wziąc dwie osoby do naszych samochodów. No ale przeciez nikomu nie bedę na siłe nic wciskał. Trzeba będzie to zapłacę za pusty pokój albo po prostu zrezygnuje z tego miejsca.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.02.2006 22:59

Pokój temu domowi.( no może być też apartament). :wink:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 12.02.2006 01:35

AMEN.
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 15.02.2006 11:28

zastanawiam sie tylko po co chcesz sie tak meczyć szukaniem osoby ? Ok.30 Eur za pokój i do tego jeszcze z kim myslę ,że nie jest to zachecające. No moze jednak generalizować nie będę bo sa tacy co lubia mieszkać razem bo jest weselej. Lepiej poszukaj nowego Ap. na Ciovo jest ich cała masa i zapłacić mniej .
:P
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 21.02.2006 00:12

hm...myslę jak pozostali ze bedzie ci ciężko ze znalezieniem kogos...My w tym roku tez jedziemy na Ciovo i mamy super apartament za 28 euro:) Na twoim miejscu poszukałabym mniejszy... wybór jest olbrzymi i bedzie pewnie jeszcze w czerwcu a kaske przeznaczysz na przyjemniejsze cele na miejscu...zamiast szukać kogoś na przyczepkę :D
Pozdrawiam
Jagoda i Zibi
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagoda i Zibi » 24.02.2006 10:17

możesz dać jakies namiary ?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 24.02.2006 10:48

Jagoda i Zibi napisał(a):możesz dać jakies namiary ?


dam wieczorkiem na maila albo spotkajmy sie na gg 5108836
Pozdrawiam
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 24.02.2006 17:21

czekam na maila Jagódko:)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
pokój Ciovo - Trogir
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone