napisał(a) Jagoda i Zibi » 11.02.2006 18:07
ok Plumek - fatycznie, niezbyt ścisle się wyraziłem. Hmm Woka - no wiesz, nie jestem handlarzem, nie wynajmuję apartamentów. Po prostu w tamtym roku byliśmy w 3 rodziny w fajnym apartamencie przy samej plaży, która wlasnie swietnie nadaje sie dla dzieci - wysypana ładnie taracem, bez gwałtownego zejścia do wody itd. W tym roku tez chcialbym tam jechać jednak 95 euro przekracza moje możliwości. Mozesz to traktowac jako propozycję wspólnego wyjazdu a nie handel pokojem. Zreszta nawet mysleliśmy, ze możemy wziąc dwie osoby do naszych samochodów. No ale przeciez nikomu nie bedę na siłe nic wciskał. Trzeba będzie to zapłacę za pusty pokój albo po prostu zrezygnuje z tego miejsca.