Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podstrana - plaża

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madziorka hihi
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziorka hihi » 19.08.2013 16:14

hej
i my ruszamy koncem sierpnia na pierwsze spotkanie z Chorwacja, wybor padl na Podstrane, apartament Porat.. hmm czy ktos z Was spedzal tam wakacje? niestety bedziemy musieli pokonywac te ruchliwa trase w dojsciu na plaze
nie zamierzamy tez spedzac kazdego dnia na tej samej plazy, aa przemieszczac sie tez w okolice Omis np

jedziemy wieksza ekipa 8+3, i udalo nam sie zarezerwowac jeden duzy apartament koncem lipca... mam nadzieje, ze nie oznacza to niczego ujmujacego i wrocimy zadowoleni

pozdrawiam
Randalfon
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Randalfon » 09.03.2015 13:05

Madzoirka napisz mi jak jest w Podstranie, bo właśnie tam się wybieramy z ekipą i będziemy po raz pierwszy w Cro.
madziorka hihi
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziorka hihi » 09.03.2015 13:40

Pewnie zależy to też od oczekiwań, ja generalnie jestem osobą nastawioną pozytywnie i taka też była nasza ekipa. Podstarna była naszym pierwszym zetknięciem się z Chorwacją i uwierz, że jeżeli jedziecie do tego kraju po raz pierwszy to będziecie zchwyceni. Ja Podstranę polecam i moi współtowarzysze również byli bardzo zadowoleni z wypadu. Natomiast na pewno trochę uciążliwy był hałas dobiegające z Jadranki (głownej drogi w Cro) ponieważ nasz apartament położony był tuż przy niej, do tego jeszcze przechodzenie przez tę ulicę w drodzę na plaży. Ale właściwie i to było do ogarnięcia, świetne warunki w apartamencie, super cena , i towarzystwo wygradzały te nieudogodnienia i tak na prawdę mamy sentyment do tego miejsca i sądzę,że jeszcze wrócimy. Plaże były puste (wrzesień), miasteczko b spokojne, my mieliśmy maxymalne wyposażenie w lodówce itd więc tak naprawdę sklepy miejscowe zaspokojały nasze potrzeby. Przemieszczaliśmy się i zwiedzaliśmy okoliczne miejscowości i plaże i owszem im dalej na płd to plaże i miejscowosci urocze (Omis, Makarska pięknie i równiez pusto , ale tylko poza sezonem, zupełnie nie rozumiem tych , którzy wybierają takie miejscowości w totalnym ścisku brrr), zwiedzaliśmy też uroczy Trogir, popłynelismy ze Splitu na Brac, i zwiedzalismy wodospady Krka, wszystko to było stosunkowo blisko i Podstrana jako miejsce wypadowę sprawdziła się swietnie. Nasi przyjaciele podjęli się również wypadu do Dubrownika, mimo odległości wrócili zadowoleni bardzo. My Dubrownik zostawiliśmy sobie na drugi wypad do Chorwacji, tym razem na południe, i tam polecam uroczą miejscowość Zivogosce Blato. Ja zawsze szukam miejsc, które są najmniej polecane na forum tzn że nie są przeludnione , a mimo to urocze. Napewno w Podstranie takich widoków jak na płd nie doświadczysz, ale szczerze polecam. Zwróćcie tylko uwagę na apartament, aby był przy plaży, bez konieczności przechodzenia przez Jadrankę. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie Podstrany to pisz. Jeżeli nastawiacie się na zakupy jedzenieniowe i posiłki tylko w knajpach to pozostając w samej Podstranie może być to dość ograniczone, ale jeżeli będziecie sie przemieszczać to nie będzie problemu.
madziorka hihi
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziorka hihi » 09.03.2015 13:46

podstrana-t35462.html

tutaj też o POdstranie :)
Randalfon
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Randalfon » 09.03.2015 19:02

Bardzo,Bardzo tobie dziękuje za optymistyczny opis Podstrany i tak jak napisałaś ...świetne warunki w apartamencie, super cena , i towarzystwo wygradzały te nieudogodnienia...i tak będzie w naszym przypadku :)

a będziemy mieszkać o tu :) Luxury Villa Ajduk
zwiedzajacy
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 17.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiedzajacy » 02.05.2015 10:13

Dręczy mnie pytanie odnośnie plaż w Podstranie, mianowicie: Czy w każdym miejscu na plaży można się kąpać, poleżeć? Czy istnieje coś takiego jak plaża prywatna przy apartamentach? Nie chciałbym żeby mnie ktoś przegonił mówiąc coś po chorwacku a ja nie będę wiedział o co mu chodzi :mrgreen:
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 03.05.2015 21:30

hej !
Od kilku lat spędzam 1-2 dni w Podstranie. Moim zdaniem nie ma tam czegoś takiego jak prywatna plaża. Nawet przy hotelach (niewielkich zresztą). W każdym miejscu mozna się kąpać i poleżeć. Nikt nikogo nie przegoni.
zwiedzajacy
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 17.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiedzajacy » 04.05.2015 08:44

Dziękuję za odp, w takim razie bez stresu mogę się położyć gdzie będę chciał i nikt z dzieckiem mnie nie przegoni. Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone