Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaża z dużą ilością cienia.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 22:49

Wielkie dzięki za taką konkretną podpowiedź.
Może ktoś coś jeszcze podpowie?,czy będziemy sobie nabijać posty??
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 22:52

betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 23:03

Zdecydowanie szukam kwatery ,pensjonatu,apartamentu.
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 23:05

Priorytety
Jak najblizej w Chorwacji,ale urokliwie
Plaża z cieniem ,lub przynajmniej kilkoma drzewkami
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...[/quote][/quote][/quote]
Ostatnio edytowano 01.07.2017 23:07 przez betiglo, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 23:06

betiglo napisał(a):Priorytety
Jak najblizej na Chorwacji,ale urokliwie
Plaża z cieniem ,lub przynajmniej kilkoma drzewkami
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...
[/quote][/quote][/quote]

Halny chyba idzie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 23:07

Na Istrii niestety bardzo ciężko o apartament blisko morza ....
Ale szukaj:
http://www.apartmani-hrvatska.com/pl/ap ... nty_istra/
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 23:12

Nie upieram się przy tej Istrii.
Chciałam w tym roku jechać gdzieś blisko.W ubiegłym roku byliśmy "na" Makarskiej,nocowaliśmy w Austrii i byliśmy wykończeni podróżą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 23:17

betiglo napisał(a):Nie upieram się przy tej Istrii.
Chciałam w tym roku jechać gdzieś blisko.W ubiegłym roku byliśmy "na" Makarskiej,nocowaliśmy w Austrii i byliśmy wykończeni podróżą.

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html
:papa:
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 02.07.2017 00:01

Ja zapytam o kwaterę na Bračiu bliziutko morza,z cieniem...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.07.2017 00:04

misiagesia napisał(a):Ja zapytam o kwaterę na Bračiu bliziutko morza,z cieniem...

Może miłośnicy wiedzą i podpowiedzą >>> klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 02.07.2017 00:31

betiglo napisał(a):Cień-musi być i to taki nie pod parasolem,bo jedziemy z dzieckiem albinosem i z jego tatusiem również .

Jeżeli to prawda, że chodzi o względy zdrowotne dziecka, to trzeba było to od razu napisać.

Jest wielu co chcą w cieniu, jeszcze najlepiej za gratis i w pierwszej linii brzegowej. :roll:

Byłem w wielu miejscach w Chorwacji.
Prócz Pagu :) zawsze znajdzie się jakiś kawałek cienia.
Odpuście Istrię choć najbliżej. Północna Dalmacja tylko trochę dalej. Poniżej Zadaru jest dużo małych miejscowości z przyjaznymi dla dzieci plażami. I cień na nich też znajdziecie.

gdzie-jechac-regiony-i-miejscowosci-dalmacja-polnocna-t18257.html
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 02.07.2017 09:52

betiglo napisał(a):To może znasz takie miejsca czy konkretne namiary w Chorwacji :?:


Jeżeli męczy Cię dojscie, dojechanie samochodem kilometra na plażę, to na Istrze znajdziesz w okolicy Rovinj ośrodek Villa Rubin https://www.maistra.com/rubin-rovinj . Nie byłem tam, ale chodziłem na plażę obok i czasem korzystałem z restauracji. W okolicy jest mnóstwo cienia. Jak włączysz google, to przy samej plaży, zadrzewionej znajdziesz inne hotele. Sam byłem na Krku w ośrodku, ale nie polecam. Brudno i nieprzyjemnie. Osobiście wolę nieco dalej od plaży, męczą mnie nocne fale i zabawy. Ale co kto lubi. :D Jeśli nie potrafisz szukać na googlach mogę pomóc, ale nie daję gwarancji za efekty. To tylko google.
Załączniki:
Zrzut ekranu 2017-07-02 09.42.53 1.jpg
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.07.2017 10:06

Popatrz na Srimę: cień+ plucie do zrealizowania. Tanio? dla jednego to 30 eur, dla innego 80 eur. W pierwszej linii w pierwszym tygodniu IX.2016 wołali mi 60 eur (2+1). Srima to ok 120 km dalej niż Istria. Nie wiemy skąd jedziesz....

Inna plaża to na Murter... ale plucie z tarasu to niemożliwe, bo nie ma przy plaży app. (i ja za to dziękuję), a w morzu mięciutki biały piasek (wygoda, ale pod wodą nuda w tym miejscu). Jest wątek o plażach na Murter...
DSCF5025.JPG
06.09.2016

W centrum Murter te były drzewka na plaży, ale mi się tam nie podobało. Nie wiem czy te drzewka dają sporo cienia, bo na tej plaży byłam w 2003 r.
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 02.07.2017 13:51

Dzięki za wszystkie podpowiedzi .
Przemyslę jeszcze raz tą Istrie,ale chyba wybiorę się jednak na pólnocna Dalmację .W Wodicach było dużo naszych znajomych i stwierdzili ,ze za gwarno ,a plaze w większości betonowe...My byliśmy tam przejazdem [jadąc na Wodospady ]i też nie bardzo nam się podobało.
Szukam z uporem małych miasteczek [Może takich właśnie jak Srima] z fajnymi kamienistmi zatoczkowymi małymi plażami I drzewami z uwagi na dwóch albinosów.Bliskość kwater od wody -byłoby super-bo dziewczynki mają wory ekwipunku i musimy ciągnąć wózek.
Powiem tak -W Primosten mieliśmy kwaterę przy samym morzu -płaciliśmy 15 euro od osoby i chyba po10 od dzieci Dwukrotnie byliśmy w Seged Doni [obok Trogiru] i tam równiez plaża 100m od domu -[piękne osiedle domków ]Cena za 10 osóbowy apartament była 150 euro [bylismy w 9 osób]
W ubiegłym roku szukaliśmy na Murter -po 15 euro mogliśmy mieć ,ale w dwóch miejscach przy samej wodzieale bez klimy .Obstaliśmy się w Makarskiej i masakra była z powrotem z plaży-[płaciliśmy w lipcu po 18 euro]
Myślę,ze 25 sierpnia nie będzie już większego problemu ze znalezieniem kwatery w tych pieniądzach ,ale samo szukanie z dzieciakami po dosyć męczącej podróży jest męczące.Dlatego zwracałam się z prośbą do Was o jakiś konkretny namiar na konkretne miasteczko i konkretny domek ,w którym ktoś z Was juz był i może polecić
Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić Seged Doni -jest to mała miejscowość obok Trogiru z osiedlem domków położonych tuż przy plaży-linia domków najdalej oddalona od morza to jakieś 200 m-ceny od 15 euro za osobę.Wzdłuz morza ciągnie się promenada .Nie ma moze tych urokliwych małych skalistych zatoczek ,ale nie jest tłoczno ,a na większe zakupy można udać się do Trogiru gdzie mamy Duży Targ i markety.
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 03.07.2017 15:00

Istra, a zwłaszcza Rovinj, to plaże trawiaste :) Tam właśnie widziałem najwięcej ludzi "albinosów". Oczywiście każdy ma co lubi. Ja podjeżdżam samochodem na parking przy plaży, mam więc wszystko co potrzebuję pod ręką. Pozdrawiam i dobrego urlopu. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Plaża z dużą ilością cienia. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone