Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaża z dużą ilością cienia.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 21.06.2014 12:48

Ja byłam 2 lata temu w Primosten.Wszystkim się tam podobało Plaża jest zwirowa ,domki przy samej wodzie.Z drugiej strony sa małe fajne zatoczki .
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 21.06.2014 13:42

Witam zapodałam córce temat Pakostane-ma się zapoznać
Moze ktoś jeszcze cos zaproponuje??Chodzi mi o takie urokliwe małe plażyczki ,zeby się można było odrazu zakochać w Chorwacji [czyt. kraju] Ja byłam jak pisałam wyzej w Primosten -miasteczko ładne ,na plażę chodziliśmy dziką bo była właśnie w cieniu ,ale trochę brudna i niezadbana.trochę dalej było coraz ładniej ,ale bez łagodnego zejścia do wody ,ale spacery i urok tego wybrzeża -bezcenneChciałabym wybrać takie miejsce gdzie plaża wygląda inaczej niż nasz Bałtyki niekoniecznie ma to być piasek -bo ten zwrek jest super-nie klei się do ciała.Czekam niecierpliwie na jeszcze inne propozycje -to sobie poczytam i porównam.
Z góry gorące dzięki.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 21.06.2014 20:09

FUX napisał(a):Pakostane. Cieć ...
;)

Zatoka w Grebašticy, nabrzeże w kierunku muru:
Obrazek to bardzo kameralny ciąg miejsc plażowo-biwakowych dość mocno zalesionych i pozwalających na spokojne schowanie się przed słońcem.

Minusem może być całkowita dzicz, jaka tam panowała i brak wygód zazwyczaj znajdujących się na plażach.
Dojazd drogą szutrową.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.06.2014 20:20

Yyy. Literówka; cień.
salbinn
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) salbinn » 21.06.2014 22:21

Polecam Pirować miejscowośc ładna z super plażą dla dzieci bo jest płytkie zejście do wody i dużo drzew
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 21.06.2014 23:45

Chciałabym mieć domek w bardzo bliskiej odległości od plaży [takiej stacjonarnej-dopołudniowej],po obiadku mozemy zwiedzać inne okoliczne plaże.Ma ktoś taki namiar??
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 22.06.2014 16:09

Ja osobiście polecam Tucepi.
3 lata temu byliśmy w Tucepi na przełomie lipca i sierpnia, sama wtedy byłam w ciąży i nie było problemu ze znalezieniem cienia:))
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 22.06.2014 23:34

Tak jak myślałam ile ludzi tyle propozycji.Córka ma jakiś namiar na Omiś,ale tam strasznie daleko od nas[Swietokrzyskie] ,a w lipcu chyba wszedzie ciepło w Chorwacji.Myślałam gdzieś blizej i blisko ładnej z cieniem plazy.,no i szukam sprawdzonej kwatery.....z klimatyzacja [4+3os]
Wiem ,ze wszędzie w sumie jest ładnie,ale ja chcę ,zeby było pięknie.....Córka miała w planach Węgry i tam baseny i gorace źródła ,ale ja ją ciagnę na tą Chorwację i dlatego zależy mi na tym ,zeby to było fajne miejsce koniecznie trochę cienia , blisko do takiej właśnie plaży no i w okolicach dużo zatoczek takich krajobrazowo ślicznych ,bardziej skalistych z łagodnym zejściem do wody.Chodzi mi konkretnie o namiar na taką kwaterę i takie miejsce. BYŁ TAM KTOŚ???
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2017 11:57

Odkopuję wątek.

Plaże z dużą ilością cienia jaką znam to Tucepi, ale teraz szukam (dla kuzynki w ciąży) jakiejś miejscowości na sierpień (tylko taka opcja na urlop) z naturalnym cieniem na plaży i z łagodnym wejściem do morza (będzie z synem 6-letnim). No i mimo, że w Cro już z 10 razy byłam, to mam problem co jej zaproponować...., bo to nigdy nie były nasze kryteria. Miejscówka na północ od Trogiru...

Polecacie coś? (w zapasie mam jeszcze Fazanę, ale nie wiem jak tam będzie z ceną)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 12:17

piekara114 napisał(a):Odkopuję wątek.

Plaże z dużą ilością cienia jaką znam to Tucepi, ale teraz szukam (dla kuzynki w ciąży) jakiejś miejscowości na sierpień (tylko taka opcja na urlop) z naturalnym cieniem na plaży i z łagodnym wejściem do morza (będzie z synem 6-letnim). No i mimo, że w Cro już z 10 razy byłam, to mam problem co jej zaproponować...., bo to nigdy nie były nasze kryteria. Miejscówka na północ od Trogiru...

Polecacie coś? (w zapasie mam jeszcze Fazanę, ale nie wiem jak tam będzie z ceną)

Tribunj - plaża Zamalin.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2017 12:20

Dzięki, właśnie ona także mi się po głowie latała (po jakiejś relacji), ale nie byłam pewna, a nie chciałam też sugerować....


Coś jeszcze?
Rodzinka jedzie pierwszy raz do Cro i chciałabym, aby im się spodobało :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 16:06

piekara114 napisał(a):Coś jeszcze?
Rodzinka jedzie pierwszy raz do Cro i chciałabym, aby im się spodobało :D

Jak jadą pierwszy raz, to mało jest miejsc, które się nie spodobają.
Tylko trzeba Rodzinkę, uświadomić, że morskie wybrzeże Chorwacji jest zdecydowanie inne niż wybrzeże Bałtyku. :wink: :idea:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.05.2017 16:21

piekara114 napisał(a):Odkopuję wątek.

Plaże z dużą ilością cienia jaką znam to Tucepi, ale teraz szukam (dla kuzynki w ciąży) jakiejś miejscowości na sierpień (tylko taka opcja na urlop) z naturalnym cieniem na plaży



zacienione-plaze-t2920.html#p1175589
gdzie-jeszcze-cien-na-plazy-t30915.html
gdzie-cien-na-plazy-t18440.html
rogoznica-t42970-90.html#p1853857
gdzie-znajde-takie-plaze-t30490.html
Osobiście polecam Zlatni Rat i cień, który daje zagajnik. :)
https://www.google.pl/maps/place/Zlatni ... 16.6341292

Pzdr
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2017 16:39

Wątki te przejrzałam, ale proponowane plaże są na RM lub półwyspie i wyspach, a to raczej nie wchodzi pod uwagę (odległość i ciąża, choć nie wykluczam Tucepi - od razu wzięłam pod uwagę, Promajna jest dość droga w sezonie - sama kiedyś tam szukałam i za 2+1 to ceny od 60 eur wzwyż w lipcu były....)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2017 16:40

Janusz Bajcer napisał(a):Tylko trzeba Rodzinkę, uświadomić, że morskie wybrzeże Chorwacji jest zdecydowanie inne niż wybrzeże Bałtyku. :wink: :idea:

W pełni są świadomi i chcą odmiany :D

Zobaczę, jaką max. odległość do jazy ustalą i cenę oraz wymaganie co do miasteczka (dziura czy większe)...ale wytypowałam: Tribunj, Drage, Srima, Fażana, i dalej: Tucepi, Promajna - niech wybierają i piszą zapytania o kwaterki :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Plaża z dużą ilością cienia. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone