Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plaża z dużą ilością cienia.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grigorij
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 07.05.2017 20:30

W Rovinj, to na półwyspie Istra jest dużo cienistych plaż. Jest tam park z drzewami na plaży i trawą do samej wody.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2017 21:17

Rovinj znam, bo sama byłam, ale niestety ceny są z kosmosu......
betiglo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 17:05

Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację z plażą i cieniem na plaży...
Tym razem ma być blisko -jak najblizej -dlatego rozważam Istrię i tu miasteczko Rabac,Poreć ,czy Brseć. ,ale...po przeczytaniu kilku postów widzę,że miejscowości te niekoniecznie maja drzewka na plaży ,jest tłoczno i drogo i daleko do plaż.
Szukamy miejsc ,gdzie kwatery będą równiez przy samej plaży .W ubiegłym roku byliśmy na Makarskiej .Poniewaz jechaliśmy w ciemno ,a zajechaliśmy w nocy to facet nam zaproponował pobyt w mniej więcej piątej linii brzegowej i powrót z plaży był dosyć męczący...
Trzy i dwa lata temu byliśmy w małej miejscowości Seged -4km od Togiru i tam było całe osiedle domków przy samej plaży ,,ale chcieliśmy w tym roku blisko ,bo mamy jednego kierowcę ,a morze chyba podobnie ciepłe .
Czy ta Istria będzie dobrym wyborem ?,czy poświęcić jeszcze trochę km i szukać gdzies w okolicach np Murter??
Acha -dodam,ze wybieramy się 25 sierpnia ,nie wiem,czy ceny się już zmienią na tańsze?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 17:08

betiglo napisał(a):Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację

Do Chorwacji :idea:
Istria OK - tylko jaki termin :?:
betiglo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 17:57

Pisałam ,ze wybieramy się 25 -sierpnia
Jest nas 6 osób w tym dwoje dzieci 5 i 8 lat
Priorytety
Jak najblizej na Chorwacji,ale urokliwie
Plaża z cieniem ,lub przynajmniej kilkoma drzewkami
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...
romuald22
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 01.07.2017 18:18

Janusz Bajcer napisał(a):
betiglo napisał(a):Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację

betiglo napisał(a):Pisałam ,ze wybieramy się 25 -sierpnia
Priorytety
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...

Użytkownik niereformowalny. Dalej jedzie na Chorwację.

Szanowny betiglo.
Byłeś już w Chorwacji, przeglądasz forum więc powinieneś wiedzieć, że takich miejsc są setki.
25 sierpnia powinieneś mieć szeroką możliwość wyboru konkretnego miejsca (nawet jadąc w "ciemno"), jeżeli zdecydujesz już w które rejony chcesz jechać.

PS: Wiadomo, że tanio być musi. Nie spotkałem się jeszcze z prośbą żeby komuś polecać coś drogiego.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 18:23

Plaża jakoś kojarzy mi się z brakiem cienia i po to jest. Jak ktoś chce cień na plaży to bierze parasol.
Hamburger wegetariański, kotlety sojowe, plaża z cieniem...;)
betiglo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 20:41

Pisałam wyraźnie jakie są moje priorytety
Blisko- bo doszłam do wniosku ,że południe już widziałam ,środkową dalmacje też ,więc chciałam maksymalnie blisko,bo tez będzie ciepło i ciepła woda.
Cień-musi być i to taki nie pod parasolem,bo jedziemy z dzieckiem albinosem i z jego tatusiem również .
Pytałam o konkretne namiary
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 21:39

betiglo napisał(a):Pisałam wyraźnie jakie są moje priorytety
Blisko- bo doszłam do wniosku ,że południe już widziałam ,środkową dalmacje też ,więc chciałam maksymalnie blisko,bo tez będzie ciepło i ciepła woda.
Cień-musi być i to taki nie pod parasolem,bo jedziemy z dzieckiem albinosem i z jego tatusiem również .
Pytałam o konkretne namiary

Może Mazury ? Czym się różni cień z od parasola od cienia "prawdziwego" ?
betiglo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 21:59

Widzę ,ze masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.
Proszę -nie zaśmiecaj tematu takimi odpowiedziami!
Ps.Dzieciak ma 5 lat i potrzebuje dużo cienia -nie możemy go ograniczać do siedzenia pod jedno metrowym parasolem.
Na Mazurach tez byliśmy ,ale wolimy moczyć się w cieplejszej wodzie,a pytałam konkretnie o chorwackie plaże.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 22:02

betiglo napisał(a):Widzę ,ze masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.
Proszę -nie zaśmiecaj tematu takimi odpowiedziami!
Ps.Dzieciak ma 5 lat i potrzebuje dużo cienia -nie możemy go ograniczać do siedzenia pod jedno metrowym parasolem.
Na Mazurach tez byliśmy ,ale wolimy moczyć się w cieplejszej wodzie,a pytałam konkretnie o chorwackie plaże.

Ok, to ile ma mieć średnicy ten cień ?
betiglo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 22:23

romuald22 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):

betiglo napisał(a):Pisałam ,ze wybieramy się 25 -sierpnia
Priorytety
W miarę tanio...
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 22:30

Nie znam konkretnych namiarów "na Chorwacji" :papa:
betiglo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 22:38

To może znasz takie miejsca czy konkretne namiary w Chorwacji :?:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 22:45

Na Istrii dużo cienia na plażach jest przy kempingach i hotelach.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Plaża z dużą ilością cienia. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022