Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaża z dużą ilością cienia.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 07.05.2017 20:30

W Rovinj, to na półwyspie Istra jest dużo cienistych plaż. Jest tam park z drzewami na plaży i trawą do samej wody.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2017 21:17

Rovinj znam, bo sama byłam, ale niestety ceny są z kosmosu......
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 17:05

Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację z plażą i cieniem na plaży...
Tym razem ma być blisko -jak najblizej -dlatego rozważam Istrię i tu miasteczko Rabac,Poreć ,czy Brseć. ,ale...po przeczytaniu kilku postów widzę,że miejscowości te niekoniecznie maja drzewka na plaży ,jest tłoczno i drogo i daleko do plaż.
Szukamy miejsc ,gdzie kwatery będą równiez przy samej plaży .W ubiegłym roku byliśmy na Makarskiej .Poniewaz jechaliśmy w ciemno ,a zajechaliśmy w nocy to facet nam zaproponował pobyt w mniej więcej piątej linii brzegowej i powrót z plaży był dosyć męczący...
Trzy i dwa lata temu byliśmy w małej miejscowości Seged -4km od Togiru i tam było całe osiedle domków przy samej plaży ,,ale chcieliśmy w tym roku blisko ,bo mamy jednego kierowcę ,a morze chyba podobnie ciepłe .
Czy ta Istria będzie dobrym wyborem ?,czy poświęcić jeszcze trochę km i szukać gdzies w okolicach np Murter??
Acha -dodam,ze wybieramy się 25 sierpnia ,nie wiem,czy ceny się już zmienią na tańsze?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 17:08

betiglo napisał(a):Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację

Do Chorwacji :idea:
Istria OK - tylko jaki termin :?:
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 17:57

Pisałam ,ze wybieramy się 25 -sierpnia
Jest nas 6 osób w tym dwoje dzieci 5 i 8 lat
Priorytety
Jak najblizej na Chorwacji,ale urokliwie
Plaża z cieniem ,lub przynajmniej kilkoma drzewkami
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 01.07.2017 18:18

Janusz Bajcer napisał(a):
betiglo napisał(a):Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację

Do Chorwacji :idea:


betiglo napisał(a):Pisałam ,ze wybieramy się 25 -sierpnia
Jest nas 6 osób w tym dwoje dzieci 5 i 8 lat
Priorytety
Jak najblizej na Chorwacji,ale urokliwie
Plaża z cieniem ,lub przynajmniej kilkoma drzewkami
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...

Użytkownik niereformowalny. Dalej jedzie na Chorwację.

Szanowny betiglo.
Byłeś już w Chorwacji, przeglądasz forum więc powinieneś wiedzieć, że takich miejsc są setki.
25 sierpnia powinieneś mieć szeroką możliwość wyboru konkretnego miejsca (nawet jadąc w "ciemno"), jeżeli zdecydujesz już w które rejony chcesz jechać.

PS: Wiadomo, że tanio być musi. Nie spotkałem się jeszcze z prośbą żeby komuś polecać coś drogiego.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 18:23

Plaża jakoś kojarzy mi się z brakiem cienia i po to jest. Jak ktoś chce cień na plaży to bierze parasol.
Hamburger wegetariański, kotlety sojowe, plaża z cieniem...;)
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 20:41

Pisałam wyraźnie jakie są moje priorytety
Blisko- bo doszłam do wniosku ,że południe już widziałam ,środkową dalmacje też ,więc chciałam maksymalnie blisko,bo tez będzie ciepło i ciepła woda.
Cień-musi być i to taki nie pod parasolem,bo jedziemy z dzieckiem albinosem i z jego tatusiem również .
Pytałam o konkretne namiary
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 21:39

betiglo napisał(a):Pisałam wyraźnie jakie są moje priorytety
Blisko- bo doszłam do wniosku ,że południe już widziałam ,środkową dalmacje też ,więc chciałam maksymalnie blisko,bo tez będzie ciepło i ciepła woda.
Cień-musi być i to taki nie pod parasolem,bo jedziemy z dzieckiem albinosem i z jego tatusiem również .
Pytałam o konkretne namiary


Może Mazury ? Czym się różni cień z od parasola od cienia "prawdziwego" ?
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 21:59

Widzę ,ze masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.
Proszę -nie zaśmiecaj tematu takimi odpowiedziami!
Ps.Dzieciak ma 5 lat i potrzebuje dużo cienia -nie możemy go ograniczać do siedzenia pod jedno metrowym parasolem.
Na Mazurach tez byliśmy ,ale wolimy moczyć się w cieplejszej wodzie,a pytałam konkretnie o chorwackie plaże.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2017 22:02

betiglo napisał(a):Widzę ,ze masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.
Proszę -nie zaśmiecaj tematu takimi odpowiedziami!
Ps.Dzieciak ma 5 lat i potrzebuje dużo cienia -nie możemy go ograniczać do siedzenia pod jedno metrowym parasolem.
Na Mazurach tez byliśmy ,ale wolimy moczyć się w cieplejszej wodzie,a pytałam konkretnie o chorwackie plaże.


Ok, to ile ma mieć średnicy ten cień ?
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 22:23

romuald22 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
betiglo napisał(a):Minął kolejny rok i pojawiła się kolejna propozycja wyjazdu na chorwację

Do Chorwacji :idea:


betiglo napisał(a):Pisałam ,ze wybieramy się 25 -sierpnia
Jest nas 6 osób w tym dwoje dzieci 5 i 8 lat
Priorytety
Jak najblizej na Chorwacji,ale urokliwie
Plaża z cieniem ,lub przynajmniej kilkoma drzewkami
Kwatera blisko plaży -tak ,zeby można było dojść ,a nie dojechać.,[ a najlepiej żeby można było pluć pestkami do morza...]
W miarę tanio...
Ktoś ma jakiś konkretny namiar ?? ,bo przyznam szczerze ,ze szukanie wolnych pokoi po kilkunastogodzinnej trasie i z dzieciakami jest trochę męczące...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 22:30

Nie znam konkretnych namiarów "na Chorwacji" :papa:
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 01.07.2017 22:38

To może znasz takie miejsca czy konkretne namiary w Chorwacji :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2017 22:45

Na Istrii dużo cienia na plażach jest przy kempingach i hotelach.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Plaża z dużą ilością cienia. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone