Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 26.04.2012 08:22

witam wszystkich ,decyzja podjeta wyjazd w ciemno 02.07.2012
z tąd moje pytanie co polecacie bo nie wiem na co sie zdecydować.
Brist,Zaostrog,czy Podace,zalezy mi na względnym spokoju,odpoczynku bez zgiełku ,gdzie go znajdę
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 26.04.2012 11:33

powiedżcie będzie jakis problem ze znalezieniem jakiegos apartamenciku lub pokoiku z łazienka i kuchnią w granicach 13-15 euro za osobe
pokój 2+1
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 26.04.2012 15:43

Myślę że w tej cenie znajdziesz.
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008
Re: Podaca-Zaostrog-Brist co wybrać ,co polecacie

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 27.04.2012 08:08

irekz12 napisał(a):witam wszystkich ,decyzja podjeta wyjazd w ciemno 02.07.2012
z tąd moje pytanie co polecacie bo nie wiem na co sie zdecydować.
Brist,Zaostrog,czy Podace,zalezy mi na względnym spokoju,odpoczynku bez zgiełku ,gdzie go znajdę


Witaj jeśli chodzi o Brist,to na forum jest bardzo mało o tej miejscowości.My wybieramy się do Brista od 12.06 do 27.06 .Z tego co się dowiedziałem to mała mieścina z ładnymi plażami i ładnym deptakiem do Gradaca.Więcej znajdziesz w internecie.Jeśli chodzi o tamte rejony to praktycznie każda miejscowość ma coś w sobie :wink: obojętnie czy mała czy większa jeśli chodzi o te większe mieściny to na pewno Igrane ( bardzo piękne miasteczko i wszystko pod nosem,plaża super praktycznie w centrum ) jeśli chodzi o tz.dziury to byłem w tamtym roku w Zivogosce.Spokój , cisza zapewnione bardzo mała wiocha jedna knajpka,lody , ze dwa sklepy.Bardzo dobre miejsce wypadowe :D
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 27.04.2012 08:28

to jak wrócisz z Bristu to się odezwij ,ja wybieram się 03.lipca jadę w ciemno także mogę wybierać co mi się spodoba.
to co jest na forum o tych mieścinach to już przeczytałem bardziej zalezy mi na ocenie,gdzie np jest szersza i dłuższa plaża do spokojnego wypoczynku,znajomi byli w Podaca w zeszłym roku byli zadowoleni jednak na plaży był ścisk,a ztego co zauważyłem to Brist spokojniejszy
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 27.04.2012 14:09

a ten apartament .
www.podaca-apartmani.com
on jest powyżej głównej drogi na mapce widać że jest dwa domy wyżej niż sklep taki mały sam ponoć ,to jest to daleko od plaży w lińi prostej ,będzie to męczące
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 29.04.2012 01:03

W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 01.05.2012 18:26

Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu


Zdecydowanie Brist. Byłem w sierpniu 2010 r. Same superlatywy, brak negatywów. W razie co, pytaj o szczegóły.
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 01.05.2012 22:04

Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu

Zaostrog - jest OK, jeżeli ktoś woli mniejsze, spokojniejsze miejscowości. Nam się b.podobało (naszym znajomym też). Jest tam wszystko co potrzeba.Mieszkaliśmy na granicy Zaostroga z Podacą-Kapeć (piekarnia ze świeżym pieczywem i nie tylko, źródełko z przepyszną wodą) Jest tam piękny przyklasztorny ogród. B. dobra baza wypadowa. Wspaniałe widoki na wyspę Hvar, Peljesac, wyjątkowa linia brzegowa, dobra dla dzieci. Super miejscowość. :)
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 02.05.2012 09:55

Miken77 napisał(a):
Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu


Zdecydowanie Brist. Byłem w sierpniu 2010 r. Same superlatywy, brak negatywów. W razie co, pytaj o szczegóły.


Witaj my wybieramy się w tym roku 12.06 i praktycznie mało wiemy o tej miejscowości czy mógłbyś napisać swoje wrażenia z pobytu w tej miejscowości , czy są jakieś knajpy,lody ,sklepy,może jakieś namiary na apartamenty ( jedziemy w ciemno ) , mógłbyś podesłać jakieś fotki z Brista ? mój adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Za pomoc wielkie dzięki i POZDRAWIAM
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 02.05.2012 11:58

Witam,

Tutaj moja relacja z zeszłego roku z Bristu i nie tylko: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33789&highlight=

pozdrawiam
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 02.05.2012 12:51

Aki napisał(a):Witam,

Tutaj moja relacja z zeszłego roku z Bristu i nie tylko: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33789&highlight=

pozdrawiam

Aki twoją relacje już dawno czytałem :D i powiem ci ,że między innymi dzięki tobie jedziemy w tym roku do Bristu :D :D :D
jak byś mógł wysłać jakieś ( każdą ilość zdjęć ) na @ było by fajnie ( muszę jeszcze przekonać kuzynkę ,że Brist to dobra decyzja :wink: )
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 02.05.2012 13:42

michalek_101 napisał(a):
Miken77 napisał(a):
Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu


Zdecydowanie Brist. Byłem w sierpniu 2010 r. Same superlatywy, brak negatywów. W razie co, pytaj o szczegóły.


Witaj my wybieramy się w tym roku 12.06 i praktycznie mało wiemy o tej miejscowości czy mógłbyś napisać swoje wrażenia z pobytu w tej miejscowości , czy są jakieś knajpy,lody ,sklepy,może jakieś namiary na apartamenty ( jedziemy w ciemno ) , mógłbyś podesłać jakieś fotki z Brista ? mój adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Za pomoc wielkie dzięki i POZDRAWIAM


michalek, wieczorem prześlę Ci fotki na emaila i opis
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 02.05.2012 22:33

michalek_101 napisał(a):
Aki napisał(a):Witam,

Tutaj moja relacja z zeszłego roku z Bristu i nie tylko: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33789&highlight=

pozdrawiam

Aki twoją relacje już dawno czytałem :D i powiem ci ,że między innymi dzięki tobie jedziemy w tym roku do Bristu :D :D :D
jak byś mógł wysłać jakieś ( każdą ilość zdjęć ) na @ było by fajnie ( muszę jeszcze przekonać kuzynkę ,że Brist to dobra decyzja :wink: )
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


No to cieszy, że moje wypociny komuś się na coś przydały 8)
Poślę Ci conieco jeszcze ze zdjęć jak chwilkę czasu znajdę.

Tym czasem pozdrawiam!
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 03.05.2012 01:17

Aki powiedz proszę jakie ceny są apartmanów w Briście,czy znajdę coś w okolicy 15 euro za osobę poniżej Jardanki.W Podacy mam takie coś
www.podaca-apartmani.com
ale cały czas nie mogę się zdecydować bo to trochę za daleko tak mi się wydaję
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone