Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pszczol_a
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.05.2012
Zaostrog

Nieprzeczytany postnapisał(a) pszczol_a » 29.05.2012 09:59

Wybieramy się do Zaostroga, z tym że nasza kwatera będzie się znajdowała około 1 km od tej miejscowości, w lesie sosnowym. Piszę do tych którzy tam byli - czy ta odległość nie będzie za duża ? Czy są tam duże korki w szczycie sezonu?
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 29.05.2012 17:50

mody13 napisał(a):witam możesz dać jakiś namiar na kwaterę w której mieszkałeś
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dzięki

Odpowiedź poszła na emaila.
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012
Re: Zaostrog

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 29.05.2012 18:10

pszczol_a napisał(a):Wybieramy się do Zaostroga, z tym że nasza kwatera będzie się znajdowała około 1 km od tej miejscowości, w lesie sosnowym. Piszę do tych którzy tam byli - czy ta odległość nie będzie za duża ? Czy są tam duże korki w szczycie sezonu?

Trzeba się cieszyć, że kwatera w lesie, gdzie cisza i spokój, a 1 km do przejścia na urlopie...spacerkiem to przyjemność. A do morza może bliżej? W szczycie sezonu nie byłam, ale słyszałam, że korki mogą być.
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
miała być Podaca wyszedł Brist

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 18.07.2012 19:29

witam wszystkich właśnie wróciłem z Bristu,miała być Podaca ale to już inna historia.Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę pytać.
pomogę odnośnie trasy objazdu Słoweni,ceny paliw,gazu.
zwiedzony Mostar,Medjugorie,Dubrownik,Plitwice,wodospady Krawica
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 18.07.2012 20:24

Ja polecę Zaostrog :D , ale będzie to nieobiektywna opinia , ponieważ byłem tam dwa razy-). Naprawdę przyjemna miejscowość.
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 25.01.2013 22:20

Miken77 napisał(a):
Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu


Zdecydowanie Brist. Byłem w sierpniu 2010 r. Same superlatywy, brak negatywów. W razie co, pytaj o szczegóły.

Mikken77.Tak jak w poście powyżej.W ubiegłym roku Zaostrog w tym Brist.Jeżeli możesz napisać na maila to proszę o szczegóły na temat Brist.Pozdrawiam.
M_A_X20
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.03.2015
Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) M_A_X20 » 02.03.2015 09:21

Witam,

Wybieramy się w tym roku po raz pierwszy na Chorwację. Dlatego byłym bardzo wdzięczny za sugestię która miejscowość wybrać.


1 Jedziemy z dzieckiem 3 lata.

2. Chodzi nam raczej o spokojną miejscowość z jakąś mała promenadą tak aby można było pospacerować wózkiem.

3 Plaża mało oblegana, tak aby syn mógł się pobawić a ludzie nie leżeli w głowa w głowę.

4. Spokojne zejście do morzą tzn aby od razu nie robiło się 10 m.

Będę wdzięczny za ewentualne sugestię opisy i cokolwiek.

Raczej chcielibyśmy wybrać z któreś z wyżej wymienionych miejscowości które wybraliśmy na podstawie analizy forum.
Oczywiście zdaje sobie sprawę że nie znajdę miejscowości idealnej ale wdzięczny byłbym za pomoc.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 02.03.2015 09:32

A w jakim terminie jedziecie? Jeśli w sezonie, to Tucepi odpada ze względu na tłumy wczasowiczów :-)
M_A_X20
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.03.2015
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) M_A_X20 » 02.03.2015 09:59

Przepraszam, zapomniałem o najważniejszym, początek 28 czerwiec od 10 do 14 dni.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.03.2015 10:19

Błagam Was nie róbcie najazdu na Chorwację niczym Tatarzy... Jedźcie do Chorwacji. :D
Na poważnie. Podgorę w sezonie odradzam. Byłem tam w lipcu i ludzi multum - wieczorem na pewno będziesz miał niezły slalom gigant z tym wózkiem.
Igrane jest obok - mniejsza miejscowość ale cichsza. Fajna plaża miejska ale promenady to za bardzo nie ma. Ta jest w Podgorze. Tucepi ładne miasto ale tak jak napisali wcześniej piekielnie zatłoczone ale jest promenada ;)
Podacy i Bristu nie znam - a wybór należy do Ciebie.
Ja bym zrobił inaczej - stacjonował w Zivogosce - parę km dalej a na wieczory dojeżdżał czy to do Tucepi czy do Podgory - parę, parenaście km a w dzień spokój a plaża w Zivogoscie jest najładniejsza z wymienionych plaż miejskich - obok masz perełkę, czyli plaże Mala Duba - jedna z ładniejszych w ogóle.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.03.2015 10:36

W podanym terminie Brist spełnia takie oczekiwania.
M_A_X20
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.03.2015
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) M_A_X20 » 02.03.2015 11:09

Czyli na wstępie Podgorac oraz Tucepi odpada.

Z promenadą chodzi bardziej o to aby wieczorem było gdzie się wybrać na spacer itp.

W Zivogosce - są jakieś sklepy restauracje itp? Czy zejście do wody jest stopniowe? (głębokość).

Jak z ilością osób w Brist? Czytałem że okolica jest fajna do spacerów dlatego się nad nią zastanawiam, jak z plażą? Czy jest głęboko?

Czyli pozostało Zivogosce, Brist, Podaca. Może ktoś był w tych 3 i może je porównać.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 02.03.2015 11:14

Sprawdź jeszcze Zaostrog, na forum jest relacja kolegi, który był tam z 9-miesięczną córeczką (chyba 9-miesięczną, jak coś, to przepraszam) i byli zadowoleni :-)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.03.2015 11:43

Podaca nie spełnia kryterium braku tłumów.
Dwulatek przeżył plaże w Brist.
Jeśli Zaostrog, to baza nie w centrum ale bardziej w stronę Kapcia.
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014
Re: Igrane VS Podgorac VS Podaca VS Brist VS Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 02.03.2015 12:21

Bylam w Tucepi w tamtym roku na początku lipca, tłumów nie widziałam. Było normalnie, miałam gdzie położyć koc o każdej porze. Plaża najładniesza ze wszytskich w okolicy, płasko (byliśmy z dziećmi). W tym roku też tam jadę i tez na początku lipca. Ale fajnie, że ludzie odradzaja Tucepi mimo tego, ze piękne, ze plaże super to przecież tłumy ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone