Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asscro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 02.06.2016
Re: Tucepi, Gradac, Brist, Baśka Voda gdzie z dwulatkiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) asscro » 17.06.2016 00:14

Witaj! My, czyli ja +mąż +dwie córki 3 i11lat w zeszłym roku byliśmy w Tucepi w pierwszym tygodniu wakacji. Jechaliśmy w ciemno, nocleg znaleźliśmy bez problemu (willa Pavica). Miejscowość bardzo fajna, deptak wzdłuż plaży, plac zabaw tuż za portem w którym wieczorami coś się działo,plaże częściowo ocienione,inne płatne przyjemności dla dzieci. Polecam!
Byliśmy też przelotem w Baśce, też fajna miejscowość, kiedy przejeżdzalismy ulicami, bardzo dużo apartamentów było jeszcze wolnych.
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007
Re: Tucepi, Gradac, Brist, Baśka Voda gdzie z dwulatkiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 19.06.2016 17:29

karola1986-21 napisał(a):Wybieramy się z dwuletnią córką po raz pierwszy do Chorwacji. Szukamy spokojnego miejsca z jakimiś atrakcjami dla dzieci np. place zabaw, baseny dla dzieci. Po przewertowaniu forum CRO.PL wybór zawęziliśmy do Tucepi (aczkolwiek boję się tłumów w lipcu bo gdzieś o tym czytałam), Gradac, Brist lub Baśka Voda. Czy ktoś był w tych miejscach z dzieckiem +/- 2 lata? Możecie polecić jakieś namiary na apartamenty przystosowane pod dzieci? pozdrawiamy, Karolina, Marcin i Kalinka! :D

TUĆEPI będzie idealna
maniek_t1
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.06.2016
Re: Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co poleca

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_t1 » 06.07.2016 12:54

Witam wszystkich!!
Czy w pod koniec sierpnia w Tucepi są duże tłumy?
Planujemy wyjazd pod koniec sierpnia (ostatni tydzień ). Rodzinka 2 plus 2 (chłopcy 4 i 7 lat).
Mam nadzieje, że znajdziemy cos na miejscu, jeśli nie w Tucepi to może niedaleko. Słyszałem i czytałem na forum ze w tym terminie nie powinno być problemu z kwaterkami. mam nadzieje...
szukamy raczej spokojnej miejscowości, ale nie za spokojnej :), może uda nam się ominąć dzikie tłumy. fajnie, aby w miejscowości można było gdzies wyjść wieczorem na spacerek, może plac zabaw? za dużo bym chciał...;) pomóżcie!
Jeśli macie moi drodzy jakieś pomysły lub namiary na niedrogie "apartmany" proszę o link.
PS. Ile mniej więcej wziąć kaski na przeżycie tygodnia? śniadanka i kilka obiadów we własnym zakresie, kolacje czasem na mieście.
jedna - dwie wycieczki stateczkiem. bez nadmiaru pamiątek i dupereli.

z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone