Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sebek79
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebek79 » 03.05.2012 16:00

Byłem 2 lata z rzędu w Briście. Zdecydowanie polecam na wypad w spokojne miejsce z rodziną. Spokój, cisza, czyste nie przeludnione plaże i fantastyczny deptak do Gradaca, pełnego sklepików, restauracji i atrakcji.
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 04.05.2012 06:44

Sebek79 napisał(a):Byłem 2 lata z rzędu w Briście. Zdecydowanie polecam na wypad w spokojne miejsce z rodziną. Spokój, cisza, czyste nie przeludnione plaże i fantastyczny deptak do Gradaca, pełnego sklepików, restauracji i atrakcji.


Fajnie okazuje się ,że wszyscy byli w Briście ale nikt nie ma zdjęć :wink: którymi by się podzielił z potrzebującymi :wink:
Jeszcze raz ponawiam prośbę o zdjęcia ( muszę przekonać kuzynkę do tych rejonów ) :cry:
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 04.05.2012 10:48

irekz12 napisał(a):Aki powiedz proszę jakie ceny są apartmanów w Briście,czy znajdę coś w okolicy 15 euro za osobę poniżej Jardanki.W Podacy mam takie coś
www.podaca-apartmani.com
ale cały czas nie mogę się zdecydować bo to trochę za daleko tak mi się wydaję


Pewnie coś w tej cenie się znajdzie, trudno powiedzieć. Wszystko zależy kto czego oczekuje. My w zeszłym roku byliśmy w 2 rodziny, każada z 2 dzieciaków w jednym apartamencie 130 m2 nad samym brzegiem morza i płaciliśmy 130 euro za dobę za apartament (czyli faktycznie na osobę to wychodzi po ok. 16 euro). Tyle, że tą kwaterę zarezerwowaliśmy ok. początku marca. Było na prawdę rewelacyjnie bo jak na lipiec to ludzi na plaży było mało a i wszelnie "dmuchańce" zostawialiśmy na plaży u właściciela pod taką wiatą.
Myślę, że daleko-blisko, pojęcie względne w przypadku autostrady, bo co to jest 100 km czy 150 km dalej autostradą!? Ja ostatnie 4 razy Dalmacja, w tym roku lekka zmiana bo Kastela, pomiędzy Trogirem a Splitem. Zobaczymy jak będzie, trochę będzie brakowało widoku masywu Biokowa z wody ale zobaczymy, trzeba odmienić okolicę bo południowa Dalmacja już pozwiedzana (oprócz półwyspu Peljesac) łacznie z Bośnia i Hercegowiną.[/u]
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 09.05.2012 21:33

bblu napisał(a):
Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu

Zaostrog - jest OK, jeżeli ktoś woli mniejsze, spokojniejsze miejscowości. Nam się b.podobało (naszym znajomym też). Jest tam wszystko co potrzeba.Mieszkaliśmy na granicy Zaostroga z Podacą-Kapeć (piekarnia ze świeżym pieczywem i nie tylko, źródełko z przepyszną wodą) Jest tam piękny przyklasztorny ogród. B. dobra baza wypadowa. Wspaniałe widoki na wyspę Hvar, Peljesac, wyjątkowa linia brzegowa, dobra dla dzieci. Super miejscowość. :)

bblu a może orientujesz się jaka jest plaża i okolica w przeciwnym kierunku Zaostrogu od strony Drvenika.Ja będę miał apartamenty przy Hrvatskich Domoljuba
Cmok_Wawelski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cmok_Wawelski » 14.05.2012 21:48

Bunio, plaże im dalej od centrum Zaostroga w stronę Drvenika, tym ciężej osiągalne. Wysoki brzeg, nawet baaardzo wysoki, ale za to większa intymność jak juz dotrzesz nad brzeg. Bez dzieci super, z dziatwą, może być klopot.
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 15.05.2012 13:52

Cmok_Wawelski napisał(a):Bunio, plaże im dalej od centrum Zaostroga w stronę Drvenika, tym ciężej osiągalne. Wysoki brzeg, nawet baaardzo wysoki, ale za to większa intymność jak juz dotrzesz nad brzeg. Bez dzieci super, z dziatwą, może być klopot.

To może kojarzysz gdzie jest villa Palma bo mam tam apartamenty?Na zdjęciach brzeg i plaża przed domem nie wygląda na stromy.
Cmok_Wawelski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cmok_Wawelski » 15.05.2012 19:02

Bunio napisał(a):To może kojarzysz gdzie jest villa Palma bo mam tam apartamenty?Na zdjęciach brzeg i plaża przed domem nie wygląda na stromy.


Przypuszczam. Twoja Palma rośnie przy scieżce spacerowej biegnącej od centrum w kierunku Drvenika. Plaża, zauważ, żwęża się i im dalej tym trudniejszy do niej dostęp. Nad nią, wznosząc się, biegnie w/w dróżka. Ale bez obaw, znajdziesz kawałek morza dla siebie. :wink:
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 16.05.2012 21:26

Cmok_Wawelski napisał(a):
Bunio napisał(a):To może kojarzysz gdzie jest villa Palma bo mam tam apartamenty?Na zdjęciach brzeg i plaża przed domem nie wygląda na stromy.


Przypuszczam. Twoja Palma rośnie przy scieżce spacerowej biegnącej od centrum w kierunku Drvenika. Plaża, zauważ, żwęża się i im dalej tym trudniejszy do niej dostęp. Nad nią, wznosząc się, biegnie w/w dróżka. Ale bez obaw, znajdziesz kawałek morza dla siebie. :wink:

Dzięki za info.A może jeszcze polecisz jakąś knajpkę w Zaostrogu gdzie można smacznie zjeść lub jakąś konobę w pobliżu?
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 17.05.2012 08:12

michalek_101 napisał(a):
Fajnie okazuje się ,że wszyscy byli w Briście ale nikt nie ma zdjęć :wink: którymi by się podzielił z potrzebującymi :wink:
Jeszcze raz ponawiam prośbę o zdjęcia ( muszę przekonać kuzynkę do tych rejonów ) :cry:
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

http://www.gradac.hr/ -fajne fotki tych rejonów i ogólna prezentacja regionu
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.05.2012 09:55

bardzo fajna i przydatna strona :P wszystkie miejscowości bardzo piękne :P Mam pytanie czy z tej strony idzie się bezpośrednio skontaktować z prywatnymi właścicielami czy tylko przez wspólnote.pozdro
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 17.05.2012 13:22

michalek_101 napisał(a):
Fajnie okazuje się ,że wszyscy byli w Briście ale nikt nie ma zdjęć :wink: którymi by się podzielił z potrzebującymi :wink:
Jeszcze raz ponawiam prośbę o zdjęcia ( muszę przekonać kuzynkę do tych rejonów ) :cry:
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

http://www.google.pl/search?q=brist+fot ... 66&bih=656
Cmok_Wawelski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cmok_Wawelski » 17.05.2012 22:48

Bunio napisał(a):Dzięki za info.A może jeszcze polecisz jakąś knajpkę w Zaostrogu gdzie można smacznie zjeść lub jakąś konobę w pobliżu?


Przede wszystkim odradzam serdecznie girice w smażalnio-kawiarnio-palaszinkarni na głównej plaży szczególnie po 20.00. Im później, tym gorzej. Obsługa zmęczona, olej również, nie ma co się katować.
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 18.05.2012 07:13

Wielkie dzięki za zdjęcia :D .A i mam pytanie do osób które były w Briście jak z muszelkami ( tymi w wodzie ) bo na przykład w Żivogośće w wodzie to tylko ryby były :cry: .
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 18.05.2012 13:37

michalek_101 napisał(a):Wielkie dzięki za zdjęcia :D .A i mam pytanie do osób które były w Briście jak z muszelkami ( tymi w wodzie ) bo na przykład w Żivogośće w wodzie to tylko ryby były :cry: .



\muszelek Ci w Briście dostatek :D
mody13
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mody13 » 18.05.2012 23:16

bblu napisał(a):
Bunio napisał(a):W tym roku miał być Brist,wyszedł Zaostrog, jak będzie to się okaże.Na forum nie ma zbyt wiele informacji o w/w miejscowościach,przynajmniej z ostatniego okresu

Zaostrog - jest OK, jeżeli ktoś woli mniejsze, spokojniejsze miejscowości. Nam się b.podobało (naszym znajomym też). Jest tam wszystko co potrzeba.Mieszkaliśmy na granicy Zaostroga z Podacą-Kapeć (piekarnia ze świeżym pieczywem i nie tylko, źródełko z przepyszną wodą) Jest tam piękny przyklasztorny ogród. B. dobra baza wypadowa. Wspaniałe widoki na wyspę Hvar, Peljesac, wyjątkowa linia brzegowa, dobra dla dzieci. Super
. :)

witam możesz dać jakiś namiar na kwaterę w której mieszkałeś
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podaca-Zaostrog-Brist-Tucepi-Igrane co wybrać ,co polecacie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone