Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 19.01.2018 22:07

skojola napisał(a):
pylas napisał(a):...Ewentualnie będę wdzięczny za namiary na sprawdzone lokalizacje - jedziemy w trzy rodziny 5, 4 i trzy osoby. Pozdrawiam

My byliśmy w tamtym roku w willi Nikolic (teraz nazywa się Ivo :)) http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... n-nikolic/. Bardzo czysto i wygodnie. W apartamentach 4 osobowych mieści się 5 osób, bo są dwie sypialnie dwuosobowe i kanapa w salonie. Do północnej plaży blisko, do sklepu też. Widok z okien na morze. Luźny parking przed domem. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Miły upominek na koniec pobytu :-)

Również polecam Nikolic obecnie Ivo. Byłam tam 4 razy i jak dla mnie warunki są naprawdę dobre. Tak jak pisze skojola czysto, wygodnie, parking oraz przystępna cena:)
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 19.01.2018 22:37

Serdeczne podziękowanie za powiedziałbym wyczerpującą odpowiedź:D. Co do ilości postów to cztery da się napisać wyboru nie ma, ale z drugiej strony nikt za karę tego nie robi, więc no problem. W Jelenie mam propozycję parteru bądź piętra, więc widokowo nie ma rewelacji. Za całą naszą gromadkę 180 euro dniówki, sam nie wiem czy w tej lokalizacji to norma w innych miejscach bywało płacić więcej. W zeszłym roku mieszkaliśmy w kwaterze gdzie na stałe mieszkał właściciel i nie było z tym problemu, wręcz było bardzo pomocny (a właściwie pomocna, bo to kobieta była: D). Zastanawiam się jeszcze nad Gradacem.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 20.01.2018 11:02

Polecam Podace byłem w 2017 miło spędzony urlop,
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 21.01.2018 02:37

pylas napisał(a):Serdeczne podziękowanie za powiedziałbym wyczerpującą odpowiedź:D. Co do ilości postów to cztery da się napisać wyboru nie ma, ale z drugiej strony nikt za karę tego nie robi, więc no problem. W Jelenie mam propozycję parteru bądź piętra, więc widokowo nie ma rewelacji. Za całą naszą gromadkę 180 euro dniówki, sam nie wiem czy w tej lokalizacji to norma w innych miejscach bywało płacić więcej. W zeszłym roku mieszkaliśmy w kwaterze gdzie na stałe mieszkał właściciel i nie było z tym problemu, wręcz było bardzo pomocny (a właściwie pomocna, bo to kobieta była: D). Zastanawiam się jeszcze nad Gradacem.

Cena na stronie była 65EUR a że braliśmy 3 apartamenty naraz to dostaliśmy je po 60EUR - to był nasz 4 wyjazd i jak narazie ta cena była warta tego standardu. Jeśli parter to tylko od strony morza, bo ten apartament od strony drogi może okazać się dla niektórych za głośny (tj przy głównym dojściu do północnej plaży).
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 21.01.2018 11:32

el_grego pytanie do Ciebie, rozumiem że plaża północna jest praktycznie przy apartamencie, a jak wygląda dojście do plaży południowej?
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 21.01.2018 12:20

pylas napisał(a):... a jak wygląda dojście do plaży południowej?

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem :) Trzeba dojść do Jadranki, kawałek jej poboczem (po chodniku) i w dół, częściowo stromo po betonie, częściowo po schodkach. Chodziliśmy tam na spacery. Nie plażowaliśmy. Zdecydowanie łatwiej dochodzi się do plaży północnej.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.01.2018 12:45

....sie wątek "Podaca 2018" rozwija....hvala :)
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 21.01.2018 13:02

skojola napisał(a):
pylas napisał(a):... a jak wygląda dojście do plaży południowej?

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem :) Trzeba dojść do Jadranki, kawałek jej poboczem (po chodniku) i w dół, częściowo stromo po betonie, częściowo po schodkach. Chodziliśmy tam na spacery. Nie plażowaliśmy. Zdecydowanie łatwiej dochodzi się do plaży północnej.


Tak na oko tj ok 15 min intensywnego spaceru, najpierw Primorski Put pod górę a potem betonową ścieżką i schodkami ostro w dół. Plaża południowa tak jak pisał skojola to raczej na spacery niż plażowanie, szczególnie jeśli ktoś mieszka przy północnej. Południowa wydawała się bardziej zatłoczona a dno opadalo szybciej niż na północnej. Plusem północnej jest też możliwość spacerku promenadą w kierunku Drvenika i w zasięgu kilku kilkunastu minut piechotą kilka fajnych, małych i pustych plaży.
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 21.01.2018 13:53

Czyli reasumując plaża północna na dopołudniowy plażing wystarczająca. Jeszcze jedno pytanie czy w okolicy plaży północnej jest jakiś fast food ewentualnie knajpka gdzie można coś szybkiego?
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 21.01.2018 13:55

:D Oczywiście pisząc coś szybkiego miałem na myśli jedzenie :D
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 22.01.2018 08:33

pylas napisał(a)::D Oczywiście pisząc coś szybkiego miałem na myśli jedzenie :D

...w drodze na plażę północną 100m od wejścia na nią jest bistro Galeb....
Obrazek
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 22.01.2018 09:11

pylas napisał(a):Czyli reasumując plaża północna na dopołudniowy plażing wystarczająca. Jeszcze jedno pytanie czy w okolicy plaży północnej jest jakiś fast food ewentualnie knajpka gdzie można coś szybkiego?


Mówisz i masz...

pizza i piwo.jpg
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 22.01.2018 09:18

VONPLES napisał(a):
pylas napisał(a)::D Oczywiście pisząc coś szybkiego miałem na myśli jedzenie :D

...w drodze na plażę północną 100m od wejścia na nią jest bistro Galeb....
Obrazek



...a ten brzoskwiniowy (jak to określa moja żona) budynek po prawej to Villa Jelena!
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 23.01.2018 01:18

W związku z tym że poszukiwania wchodzą na ostatnia prostą, stoję przd decyzją Jelena (blisko plaży odrobinę wyższa cena) czy polecana villa Nikolic vel Ivo (serdeczni właściciele - przynajmniej tak wynika z dostępnych opisów, odrobinę taniej ale jednak dalej do plaży). Z jednej strony przekonuje niewielka odległość do plaży z drugiej pomocni i sympatyczni właściciele.
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 25.01.2018 17:36

Co do Nikolic obecnie Ivo to ciężko cokolwiek powiedzieć o nowych właścicielach. Ten sezon jest dla nich pierwszym, Nikolic sprzedali dom. Mam nadzieję, ze zarówno gościnność jak i życzliwość właścicieli pozostanie na podobnie bardzo wysokim poziomie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone