Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2017!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 04.04.2017 10:37

dareksu napisał(a):Witajcie,
zrobiłem rezerwację w Villa Falcon (Barbirov brig 15) tylko patrząc za ile ktoś napisał (65 EUR all incl.) to chyba moja stawka kosmos, nawet na wysoki sezon (druga połowa lipca) 90 EUR/dzień :evil: . Jadę pierwszy raz do Cro.
Myślicie że znajdę jeszcze teraz coś fajnego w lepszych kosztach?


Cena zależy od wielu czynników - standardu/położenia/wyposażenia/sezonu/zdolności negocjacyjnych itd :)
Wybrałeś lokum z basenem, przy samej plaży, ze sporym tarasem - ogólnie jak dla mnie bardzo fajne to i cena jest adekwatna :D
Jeśli obniżysz wymagania napewno jeszcze znajdziesz coś tańszego z drugiej strony jak Cię stać to nie żałuj sobie - życie jest krótkie :D
Polecam szukać również na lokalnych stronach ogłoszeń np: http://www.njuskalo.hr/turisticke-usluge (2x znalazłem tutaj apartmani które zarezerwowałem) lub http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/podaca (z tej strony rezerwowałem w tym roku 2 apartamenty obok siebie)
dareksu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksu » 04.04.2017 11:32

Dziękuję Grzegorz za szybką odpowiedź. Jadę pierwszy raz z rodziną do Cro i chce aby wszyscy byli zadowoleni. Lubię też spokój i ciszę więc Padoca bardzo ciekawie zapowiada się. Ceny niestety nie mogłem negocjować,ofertę znalazłem na booking.com :oops: ale i tak wydaje mi się bardzo ciekawa.
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 06.04.2017 10:59

Witam.
W ubiegłym roku odpoczywaliśmy w Brist. Teraz również się tam wybieramy, ale mam pytanie do odpoczywających w Podacy. Gdzie można wymienić euro na kunę - niestety w Brist nie ma takiej opcji ( jedynie warzywniak ). Rok temu płaciłem głównie kartą, a teraz mam trochę gotówki. Pozdrawiam.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 06.04.2017 11:03

porto napisał(a):Witam.
W ubiegłym roku odpoczywaliśmy w Brist. Teraz również się tam wybieramy, ale mam pytanie do odpoczywających w Podacy. Gdzie można wymienić euro na kunę - niestety w Brist nie ma takiej opcji ( jedynie warzywniak ). Rok temu płaciłem głównie kartą, a teraz mam trochę gotówki. Pozdrawiam.

W Podacy obok sklepu Studenac przy Magistrali jest poczta a w niej "kantorowe okienko" , wymienisz bez problemu! :D
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 06.04.2017 11:07

VONPLES napisał(a):
porto napisał(a):Witam.
W ubiegłym roku odpoczywaliśmy w Brist. Teraz również się tam wybieramy, ale mam pytanie do odpoczywających w Podacy. Gdzie można wymienić euro na kunę - niestety w Brist nie ma takiej opcji ( jedynie warzywniak ). Rok temu płaciłem głównie kartą, a teraz mam trochę gotówki. Pozdrawiam.

W Podacy obok sklepu Studenac przy Magistrali jest poczta a w niej "kantorowe okienko" , wymienisz bez problemu! :D


Dzięki za expresową odpowiedź. A kursy walut przystępne, czy tak jak w kantorach z prowizją. Jak jeździliśmy do Gradac w latach 2008-2011 to wymieniałem w banku - potem niestety został zamknięty. :papa: :papa: :papa:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 06.04.2017 11:18

Ja wymieniałem złotówki :D i nie......narzekałem!
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 06.04.2017 19:52

W Podacy w "okienku kantorowym" ceny całkiem przyzwoite, do tego będąc na spacerze w Gradacu bez problemu wymienisz € na kuny. Tam przy deptaku jest kilka kantorów. Zawsze wożę ze sobą Euro i wymieniam na miejscu tyle ile mi potrzeba.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 06.04.2017 20:43

...a ja na spacerze do Gradaca korzystam z bankomatów...kilka lat temu w Gradacu był tylko jeden....a teraz jest już......TRZY! :lol: I od lat postuluję u gospodarzy w Podacy o bankomat :) :)
dareksu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksu » 08.04.2017 08:00

lepiej z bankomatów korzystać niż w PL kupować kuny? jeśli tak to biorę trochę lokalnej gotówki na drogę a reszta EUR i PLN
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 08.04.2017 08:11

Przy sklepie (chyba Studenac zaraz koło piekarni i targu ) przy głownej drodze po prawej stronie jest kantor i można nawet złotówki wymienić. Są to okolice ul Ravanje, trasa w kierunku Zaostrog.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 08.04.2017 13:05

pablos77 napisał(a):Przy sklepie (chyba Studenac zaraz koło piekarni i targu ) przy głownej drodze po prawej stronie jest kantor i można nawet złotówki wymienić. Są to okolice ul Ravanje, trasa w kierunku Zaostrog.


W Podacy obok sklepu Studenac przy Magistrali jest poczta a w niej "kantorowe okienko" , wymienisz bez problemu! :D
Pisałem o tym kilka postów wcześniej...piekarni chyba tam nie ma, raczej sklep z pieczywem :wink:
dareksu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksu » 08.04.2017 16:21

Gdzie w Podacy lub blisko w okolicy na piechotę można zjeść smaczny obiad w normalnych cenach?
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 09.04.2017 13:21

Witam
Czy znane są Wam apartamenty Granic? Na samym końcu viskoviceva vala?. Zadnych opinii nie mogę znaleźć a po niedzieli mam wpłacić zaliczkę.
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 09.04.2017 14:47

dareksu napisał(a):Gdzie w Podacy lub blisko w okolicy na piechotę można zjeść smaczny obiad w normalnych cenach?

Przy plaży południowej masz Mendi albo Bonacę.
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 10.04.2017 17:27

witajcie
kto jedzie do Podacy na przełomie czerwca/lipca

co sądzicie a Apartmani Bonaca i plaży koło tego miejsca/jest bardzo tłocznie

pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone