Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2017!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010
PODACA 2017!

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 31.12.2016 00:49

Żeby już w Nowym Roku 2017 Roku nikt nie musiał mnie wyręczać....ROZPOCZYNAM PODACĘ 2017!! a propos.. Ponieważ VONPLES długo nie rozpoczyna wątku (a szkoda) postanowiłem go w tym roku wyręczyć. Niestety nie mam takiego doświadczenia jak mój poprzednik ponieważ w Podacy byłem tylko dwa razy w 2014 i 2015 roku, ale chętnie podzielę się spostrzeżeniami. W tym roku również bierzemy pod uwagę ta miejscowość, oczywiście jeśli wakacje w Chorwacji dojdą do skutku. Zachęcam wszystkich do zamieszczenia wpisów. (Pozdrav dla Janusz Bajcera :wink: )
Dla "świeżych" cropl-uczestników...7-razy w Podacy :D Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2017 roku :lol:
Zapraszam do...... wątku :D
Ostatnio edytowano 31.12.2016 01:03 przez VONPLES, łącznie edytowano 1 raz
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.12.2016 01:19

Czuję się zaproszony :mrgreen:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 31.12.2016 01:35

słoma79 napisał(a):Czuję się zaproszony :mrgreen:

....ależ oczywiście....miejsca ci u nas dostatek.. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.12.2016 01:49

VONPLES napisał(a):(Pozdrav dla Janusz Bajcera :wink: )

Zapraszam do...... wątku :D


Hvala :lol:
Jestem :wink: :papa:

Dabapo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dabapo » 03.01.2017 01:56

Witam,
jestem nowym cromaniakiem ;)
chciałam prosic o sugestie i pomoc w szukaniu kwatery.
Wybieramy sie na przelomie czerwca i lipca w okolice Gradaca. Czytalam . ze do samego Gradaca nie warto, bo tłoczno na plazy jak w Makarskiej. Czy mozecie mi cos podpowiedziec i zasugerowac kwatere w okolicy. Z góry dziekuje za pomoc.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 03.01.2017 08:10

Dabapo napisał(a):Witam,
jestem nowym cromaniakiem ;)
chciałam prosic o sugestie i pomoc w szukaniu kwatery.
Wybieramy sie na przelomie czerwca i lipca w okolice Gradaca. Czytalam . ze do samego Gradaca nie warto, bo tłoczno na plazy jak w Makarskiej. Czy mozecie mi cos podpowiedziec i zasugerowac kwatere w okolicy. Z góry dziekuje za pomoc.

Wszystko zależy od Twoich "zapotrzebowań" na spędzanie urlopu. Jeśli cenisz sobie spokój i rodzinna atmosferę to, trafiłaś na odpowiedni wątek. Poczytaj wątki .....o Podacy z poprzednich lat.....
podaca-2014-t44135.html
podaca-2015-t47072.html
podaca-2016-t49803.html
...Pozdrawiam :D
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 03.01.2017 11:49

Ja jadąc w lipcu z Baskiej Vody do Mostaru zatrzymałem się z rodzinką na plażowanie w Gradacu. Byliśmy na plaży koło jakiegoś opuszczonego hotelu-plaża dosyć szeroka,miejsca było pod dostatkiem,piękny widok na Peljesacz i Hvar i w dodatku super fale. Zawsze się zastanawiam jak przejeżdżam przez te okolice czym ta Podaca tak przyciąga-myślę ,że jest cenowo atrakcyjniejsza od innych miejscowości.
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 03.01.2017 16:06

Witajcie .
Podłącze się do wątku o Podacy ponieważ wybieramy się tam w te wakacje po raz pierwszy :) i chętnie poczytam co nieco o tej miejscowości .
Pozdrawiam.
Dabapo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dabapo » 04.01.2017 00:51

VONPLES napisał(a):
Dabapo napisał(a):Witam,
jestem nowym cromaniakiem ;)
chciałam prosic o sugestie i pomoc w szukaniu kwatery.
Wybieramy sie na przelomie czerwca i lipca w okolice Gradaca. Czytalam . ze do samego Gradaca nie warto, bo tłoczno na plazy jak w Makarskiej. Czy mozecie mi cos podpowiedziec i zasugerowac kwatere w okolicy. Z góry dziekuje za pomoc.

Wszystko zależy od Twoich "zapotrzebowań" na spędzanie urlopu. Jeśli cenisz sobie spokój i rodzinna atmosferę to, trafiłaś na odpowiedni wątek. Poczytaj wątki .....o Podacy z poprzednich lat.....
podaca-2014-t44135.html
podaca-2015-t47072.html
podaca-2016-t49803.html
...Pozdrawiam :D


Dzieki, przejrzałam linki...swietne miejsce na spokojny urlop. Własnie takiego szukam.
Potrzebuje namiary na dobra kwatere. Najlepiej blisko plazy i daleko od Jadranki.
Na zdjeciach widzialam dom nad morzem otynkowany na kolor ciemnej czerwieni. Chyba jedyny czerwony przy plazy :D .
Czy kojarzycie namiary?
pozdrawiam
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 09.01.2017 21:44

Witajcie.23 czerwca wyrusza my do Podacy.Mamy zarezerwowane Apartmani Bonaca.To bedzie nasz 3 raz w Chorwacji.Odlicza m już dni :D
marynamaj
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 09.01.2017 22:41

Witam wszystkich. Ja po raz drugi wybieram się do Podacy (chyba??? - rozważamy jeszcze Zaostrog :-) ) - skład trochę zmieniony ale miejscowość jest piękna i chcemy do niej wrócić.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.01.2017 22:53

To ja się poprzyglądam i poczytam co piszecie bo będę po lewej i prawej stronie Podaca tj w Tucepi i Gradacu no ale wszystko się może zmienić jeszcze.
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 15.01.2017 11:18

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Po lekturze wątków o Podacy, postanowiliśmy w tym roku poszukać tam apartamentu. Zdecydowaliśmy się na apartamenty Nikolić przy Andrije K.Miošića 1. Zanim wpłacę zaliczkę, chciałabym się zapytać stałych bywalców Podacy, czy to dobry wybór? Może ktoś tam nocował lub po prostu zna te apartamenty? Wybraliśmy apartament Maslina. Czy Jadranka jest bardzo uciążliwa, bo patrząc na mapę, to jest dość blisko. W poprzednich latach byliśmy w Zatonie k. Zadaru i Draśnicach i tam było bardzo cicho i spokojnie, a takie miejscówki nam odpowiadają. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 15.01.2017 16:14

skojola napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie. Po lekturze wątków o Podacy, postanowiliśmy w tym roku poszukać tam apartamentu. Zdecydowaliśmy się na apartamenty Nikolić przy Andrije K.Miošića 1. Zanim wpłacę zaliczkę, chciałabym się zapytać stałych bywalców Podacy, czy to dobry wybór? Może ktoś tam nocował lub po prostu zna te apartamenty? Wybraliśmy apartament Maslina. Czy Jadranka jest bardzo uciążliwa, bo patrząc na mapę, to jest dość blisko. W poprzednich latach byliśmy w Zatonie k. Zadaru i Draśnicach i tam było bardzo cicho i spokojnie, a takie miejscówki nam odpowiadają. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Gratuluję wyboru!! :lol: :lol: Co prawda nie przebywałem w apartamencie Nikolić ale od 7 lat spędzam urlopy w jego pobliżu (ul. Hercegovacka). Wszędzie będziecie mieć blisko....do plaży, sklepu. Apartamenty w większości wynajmują Polacy co roku zauważam wiele samochodów z polskimi numerami rejestracyjnymi. Codziennie przed budynkiem starszy gospodarz sprzedaje wspaniałe, pomidory, ziemniaki i inne naturalne "dobrodziejstwa". "Sąsiedztwo" Jadranki w żadnym stopniu nie będzie uciążliwe. A jak będziecie chcieli posmakować domowej rakiji lub wina, to wam polecę w pobliżu super "wytwórcę" tychże specjałów. Pozdrawiam :)
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 15.01.2017 19:53

Dziękuję bardzo odpowiedź! Płacę w takim razie zaliczkę i odliczam dni do wyjazdu (1-8 lipca). A o "wytwórcę" specjałów chorwackich zapytam, i owszem. :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone