Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 15.05.2014 23:17

To nie namiary....to tylko ceny (na ten rok)!! Mam nadzieję, że za 4 lata się nie zmienią :D :D
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 16.05.2014 09:06

A ja mam nadzieję, że w tym roku uda mi się znaleźć coś jak najbardziej zbliżonego :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 16.05.2014 09:19

fleischman napisał(a):A ja mam nadzieję, że w tym roku uda mi się znaleźć coś jak najbardziej zbliżonego :)

Napewno się uda!! Powodzenia!! :D
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 16.05.2014 15:05

Mikromir napisał(a):
maniusc napisał(a):Tak to jest to miejsce, ale póki co znam je tylko w teorii...
może coś jeszcze?


Wiesz, które apartamenty zabukowałeś? Ładne widoki tylko z tych wyżej położonych, najgorzej na parterze, bo miejscami trochę poniżej ulicy. No, zawsze można wyjść na ten piękny taras na dachu. :D
Mały parking jest od ulicy Guvno :wink: ale podwórka brak. Jak widać dość gęsta zabudowa, dom jest tuż przy drodze. Blisko w górę ulicy jedna knajpka przy Primorski Put, druga na nabrzeżu tuż przed plażą. Po drodze na plażę straganik z owocami oraz dmuchańcami, mydłem i powidłem. Przy plaży miła pani też sprzedawała owoce, jest tam także knajpka.
Największy plus Jeleny to właśnie bliskość plaży.


Mam zabukowany "apartament z widokiem na morze" ... o ile można wierzyć w te mailowe zapewnienia... :)
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 16.05.2014 22:37

Czy ktoś wie może którędy na ul Ribarską wjezdza się samochodem???
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.05.2014 23:32

beakarp napisał(a):Czy ktoś wie może którędy na ul Ribarską wjezdza się samochodem???

Może najprościej będzie spytać gospodarza. :)
signum69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum69 » 18.05.2014 10:29

beakarp napisał(a):Czy ktoś wie może którędy na ul Ribarską wjezdza się samochodem???

Dojazd do Ribarskiej jest jeden- wjeżdżając na Promorski Put trzeba skręcić w pierwszą w lewo i potem po jakiś 50 metrach znowu w lewo.
:papa:
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 18.05.2014 17:02

Dzięki Signum - z gospodarzem cięzko się dogadac w tej kwestii, bo on bardziej niemiecko a ja anglojęzyczna ;)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 18.05.2014 18:52

Gospodarza, zakładam, że to Chorwat, to trzeba po prostu SŁUCHAĆ UWAŻNIE. Jestem zdania, że Chorwatów bardzo łatwo zrozumieć - słuchając uważnie! :)
signum69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum69 » 18.05.2014 20:25

beakarp napisał(a):Dzięki Signum - z gospodarzem cięzko się dogadac w tej kwestii, bo on bardziej niemiecko a ja anglojęzyczna ;)

:hut: Na 13 stronie tego wątku jest fotka na której widać wjazd na Ribarską, po prawej stronie jest niestety już nieczynna piekarnia( biały pawilonik) a Ty skręcisz przed lampą przy żółtym budynku w lewo.
Potem parę metrow i raz jeszcze w lewo.
Co do gospodarza to Mariusz ma rację , na pewno się dogadacie. Jakby nie szło poproś o kieliszek rakiji i efekt murowany :)
Życzę wspaniałych wrażeń z pobytu w Podaca . Mnie to miejsce urzekło na tyle że będe tam 9 raz z rzędu
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 18.05.2014 22:15

signum69 napisał(a):
beakarp napisał(a):Dzięki Signum - z gospodarzem cięzko się dogadac w tej kwestii, bo on bardziej niemiecko a ja anglojęzyczna ;)

:hut: Na 13 stronie tego wątku jest fotka na której widać wjazd na Ribarską, po prawej stronie jest niestety już nieczynna piekarnia( biały pawilonik) a Ty skręcisz przed lampą przy żółtym budynku w lewo.
Potem parę metrow i raz jeszcze w lewo.
Co do gospodarza to Mariusz ma rację , na pewno się dogadacie. Jakby nie szło poproś o kieliszek rakiji i efekt murowany :)
Życzę wspaniałych wrażeń z pobytu w Podaca . Mnie to miejsce urzekło na tyle że będe tam 9 raz z rzędu

;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.05.2014 23:12

signum69 napisał(a):Mnie to miejsce urzekło na tyle że będe tam 9 raz z rzędu


Ja nie będę :wink: , ale także życzę wszystkim wybierającym się do Podacy bardzo udanego wypoczynku :D

Obrazek
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 19.05.2014 19:35

Pytanie trochę z Kosmosu, ale zapytam: jaki rodzaj dna jest na kąpieliskach w Podace?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 19.05.2014 20:17

maniusc napisał(a):Pytanie trochę z Kosmosu, ale zapytam: jaki rodzaj dna jest na kąpieliskach w Podace?

Dno kąpieliska w Podacy wygląda tak...
Obrazek
rodzaj dna żwirowego :D
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 19.05.2014 21:43

oki, czyli raczej w butach rafowych?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone