Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plan wycieczki

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 651
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 22.04.2018 07:47

Mnie się nie tyle nie podobał Zadar ale pojechaliśmy tam specjalnie 150km pod koniec urlopu na 2 auta po Sibeniku Trogirze Splicie czy Krka i byliśmy zawiedzeni bo jakby nic w mieście Doopy nie urwało.
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 22.04.2018 10:12

Porównać Split, Trogir i Zadar to jak porównać Kraków, Poznań i Gdańsk. Każde ma trochę inny charakter, choć wiadomo, że ze względów historycznych Split jest najbardziej atrakcyjny i wymaga najwięcej czasu na zwiedzanie. Trogir i Split jednego dnia? Ja sobie nie wyobrażam.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021