Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy wyjazd!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomazik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.01.2011
Pierwszy wyjazd!

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomazik » 03.01.2014 01:51

Witam, planuję wyjazd do Chorwacji początkiem lipca na ok. 10 dni i jest to mój (nasz pierwszy planowany) wyjazd do tego kraju. Chcemy jechać w 8 osób tj. 4 dorosłych i 4 dzieci w wieku 6, 10, 13, 14 lat.
Zależy nam na tym by być razem w jednym apartamencie, by ceny za lokum nie były wysokie, cisza, spokój, może być zdala od atrakcji typu disco, bary, etc. ważne by do plaży było nie więcej niż 500m.
To pierwszy wypad, zatem chcielibyśmy coś sprawdzonego i dobrego a jednocześnie nie drogiego.
Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam!
beti-75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti-75 » 05.01.2014 22:08

Polecam , Miejscowość Podaca , coprawda jest kawałek drogi ale warto< też byłam pierwszy raz w Chorwacji i jestem zauroczona tym miejscem, podaje meil na sprawdzony apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
ernagl
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ernagl » 06.01.2014 00:21

Polecam miejscowość Mandre-Pag super mam namiary na kwatere info pod adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone