Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy wyjazd-dylematy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobertJowita+2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2014
Pierwszy wyjazd-dylematy

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobertJowita+2 » 28.06.2014 12:53

Witam wszystkich forumowiczów.

Od 2 tygodni regularnie przegladam forum i im dłużej tu jestem tym większe mam dykematy a propo wyjazdu. Jedziemy 27.07.2014 na dwa auta(dwie rodziny 2+2 i 2+1). Wstępnie mamy zamysł zatrzymać się w Rogoźnicy ale generalnie nie jest to warunek. Moja prośba do was jest taka, byście podpowiedzieli czy nasz wybór jest słuszny. Przede wszystkim należy zaznaczyć fakt, że jedziemy w ciemno i tu są moje największe obawy. Czy na przełomie lipca i sierpnia da rade znaleźć apartament za rozsądną cene? Nie mamy wygórowanych wymagań. Byle byśmy się pomiescili, koniecznie balkon lub taras i nie musi byc tuż przy plaży. Myślę że 300/400m to nie problem. Byle by w miejscowości (czytaj Rogoźnica) dało się swobodnie jeździć wózkiem. Chodziło nam też o w miare łagodne zejscie do wody z racji dzieci. Nie mamy też problemu z tym żeb. tego noclegu poszukać na miejscu nawet kilka godzin. Reasumujac, czy wwybór miejscowości jest w miare trafny? Czy myślicie że znajdzie się nocleg? Jeśli ktoś z was jest teraz w okolicach Splitu lub w innej ciekawej miejscowości a wie ze sa wolne terminy 27.07.2014 - 7.08.2014 to będę wdzięczny za kontakt. Z góry dzięki za podpowiedzi.
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 28.06.2014 21:12

Proponuję zapoznać się ze stroną http://www.adriagate.com/Chorwacja-pl/Rogoznica , może to pomoże Ci podjąć decyzję :papa:
RobertJowita+2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobertJowita+2 » 28.06.2014 21:23

Dzięki, zabieram się za czytanie :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.06.2014 21:27

Maila sprawdź.
Rafal_X
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal_X » 28.06.2014 22:32

RobertJowita+2 napisał(a): Byle by w miejscowości (czytaj Rogoźnica) dało się swobodnie jeździć wózkiem.
Co prawda, miałem miejscówkę w prawie sąsiedniej miejscowości, ale byłem tam i na 100% mogę Cię zapewnić, że da się.
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 28.06.2014 22:37

Potwierdzam
RobertJowita+2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobertJowita+2 » 29.06.2014 21:22

Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc. Uspokoiliscie mnie i reszte ekipy:) Jak wrócimy to napisze jak poszło z tym szukaniem noclegu w szczycie. Może kiedyś sie komuś przyda.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy wyjazd-dylematy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone