Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy wyjazd do Chorwacji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
0jciec
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2014
Pierwszy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) 0jciec » 19.05.2014 18:26

Cześć Wszystkim,

Wiem że to kolejny podobny temat, ale po dniu przeszukiwania forum, wciąż nie trafiłem na satysfakcjonującą mnie odpowiedź;) Jedziemy ze znajomymi po raz pierwszy do Chorwacji(bez dzieci), naszym celem jest głównie odpoczynek od codzienności. Szukam miejscowości gdzie zarówno można coś obejrzeć(może jakiś fajny ryneczek),pospacerować za dnia/pod wieczór jak i kilka razy wyskoczyć na noc na imprezę. Dotychczas znajdowałem miejscowości, które są urokliwe i spokojne, albo mocno imprezowe, a my szukamy czegoś po środku. Jako że jeszcze nam się chce, to chcemy mieć możliwość wieczorem wyjść się zabawić do klubu, niekoniecznie to musi być duża dyskoteka, bo tam imprezy są kijowe, ale tak do 200 osób jest optymalnie. Póki co znalazłem Novalję(ale tam właśnie wygląda na dyskotekowy szit i nic więcej), Vodice, Ciovo oraz Makarska(podobnie do Novalji).
Rok temu byliśmy nad Balatonem w Siofoku i tam właśnie takie optymalne połączenie znaleźliśmy, w tym roku padło na Chorwację.
Jakie jeszcze miejscowości polecacie na tego typu wyjazd, im bliżej północy tym lepiej, bo wiadomo kilometry..;)
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013
Re: Pierwszy wyjazd na Chorwację

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 19.05.2014 19:17

Ojcu polecam Trogir. Idealne miejsce na wakacje w Chorwacji. Jeżeli z dziećmi to koniecznie Willę Saldun.
Mało kto docenia własne zejście do plaży, leżaki w cenie i prywatną plaże wybierając nocleg w Chorwacji.
Dopiero na miejscu okazuje się jakie powinny być priorytety.
Byłem w tej Willi w 2012r. Super sprawa. Grill, ogród, żółwie, cytryny, bezpłatne leżaki, blisko Trogir, wieczory w Trogirze, pokazy w Trogirze, przepiękna panorama, prywatna plaża, zniżka na fish picnic, blisko taxi do Splitu oraz plaża w Okrug Gornyj.
Nie jest to reklama powyższej willi tylko opis w oparciu o własne przeżycia.
Super wypoczynek.
0jciec
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2014
Re: Pierwszy wyjazd na Chorwację

Nieprzeczytany postnapisał(a) 0jciec » 19.05.2014 20:22



Właśnie czytałem te wątki wcześniej i nie ma tam odpowiedzi na pytanie które zadałem - jest albo biało, albo czarno, (albo impreza na maxa, albo wyjazd z dziećmi), stąd moje pytanie.

@Doman73
Właśnie pisałem że bez dzieci, Willa wygląda zachęcająco, choć chyba za wysoki pułap cenowy. Sam Trogir nie wygląda na całkiem spokojny nocą, (można coś więcej na ten temat - kluby, o których wspominałem wcześniej? ), a prezentuje się bardzo ładnie.
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013
Re: Pierwszy wyjazd na Chorwację

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 19.05.2014 20:59

0jciec napisał(a):


Właśnie czytałem te wątki wcześniej i nie ma tam odpowiedzi na pytanie które zadałem - jest albo biało, albo czarno, (albo impreza na maxa, albo wyjazd z dziećmi), stąd moje pytanie.

@Doman73
Właśnie pisałem że bez dzieci, Willa wygląda zachęcająco, choć chyba za wysoki pułap cenowy. Sam Trogir nie wygląda na całkiem spokojny nocą, (można coś więcej na ten temat - kluby, o których wspominałem wcześniej? ), a prezentuje się bardzo ładnie.


Byłem z dziećmi więc korzystałe tylko z wieczornych występów kapel na placu Jana Pawła II. Zazwyczaj przy drinkach siedzieliśmy najpóźniej do północy.
Zatem za dużo o klubach i dyskotekach napisac nie mogę. Na tym forum na pewno są informacje na ten temat, wystarczy poszukać.

Co do Willi to ma ona kilka apartamentów. Przy dwóch rodzinach na piętrze wychodziło nam 50 euro za rodzinę za apartament. Czy to dużo.... Jak na Chorwację chyba nie.
Zawsze należy się targować, w zależności od długości pobytu ceny będą mniejsze lub większe.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pierwszy wyjazd do Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone