Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz w cro - indywidualne wymagania w temacie :)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kacperr
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2013
Pierwszy raz w cro - indywidualne wymagania w temacie :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperr » 03.06.2013 22:28

Witam
Założyłem temat, bo czytam to forum i tylko większego bólu głowy dostaję.

Ze znajomymi wybieramy się do Chorwacji. 3 lub 4osoby.


Jako, że to pierwszy raz + koszty są ważne nie chcemy daleko wybywać. 1100-1200km z Częstochowy to max co planujemy, czyli powiedzmy max to wysokość Zadaru +\- kilkadzieścia kilometrów.

Czego szukamy?
Jako że jesteśmy młodzi (23lata) to trochę życia, ale i również spokoju. Fajnie jakby były spokojne plaże, ale też do miasta nie za daleko, żeby można było sobie na nogach podejść 2-3km max do miasta, do morza jak najbliżej bliżej :)
Wiadomo, autko najlepiej zostawić przy domku i piwko sobie pić przez dzień.
Jakiś klubik w owym mieście też by się przydał.
Fajnie jakby była czysta woda w morzu i w miarę drobne kamienie.

Plan jest jechać w ciemno, początek lipca, 8dni.

Nie wiem, może coś na wyspie Krk? Czy jakieś miasteczko wzdłuż linii brzegowej?
Poleci ktoś jakąś miejscowość? Apartament spełniąjacy wymagania?
Wiadomo, cena bardzo ważna, w końcu studenci. Tak do 15E za dobę (20 jeśli na prawdę warto)

Myślicie, że realnie myślę ?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 03.06.2013 23:15

kacperr napisał(a): czytam to forum i tylko większego bólu głowy dostaję.

To tak jak i ja (bo sezon takich lub ciekawszych pytań się już na forum zaczął...). :lol:
Tak do 15E za dobę (20 jeśli na prawdę warto)

Myślicie, że realnie myślę ?

Realnie myśląc, myślę, że realnie myślisz pod warunkiem, że to cena za osobę w dobrych miejscach..
W szczycie sezonu!

Bywają apartmany, ale te tanie, bez nadmiaru wyposażenia i bez klimy rzecz jasna- w cenie 25-30 EUR dobę/pokój lub apartman typu małe studio.

Apartament spełniąjacy wymagania?

Ale jakie???

Fajnie jakby była czysta woda w morzu i w miarę drobne kamienie.

Tego akurat jest w bród w tym kraju. I to bez wymagań oraz realnego myślenia. :) :wink:
kacperr
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperr » 04.06.2013 08:54

Ale jakie???

No cena :P Dużych wymagań co do spania nie mamy, wszak to będzie tylko właśnie spanie, ale jakaś lodówka i byłoby miło!

Głównie chodziło mi o pomoc w wyborze miejscowości, z podanymi wymaganiami :)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 04.06.2013 10:23

Miejscowości to się kwalifikuje co najmniej kilkanaście. Pytanie czy znajdziecie niską dla Was cenę w szczycie sezonu...?
Tego nikt nie zagwarantuje, ale coś możesz samemu wybrać z tego co Ci wysłałem na PW.
pietrekzbronami
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietrekzbronami » 04.06.2013 10:29

kacperr napisał(a):Witam
Założyłem temat, bo czytam to forum i tylko większego bólu głowy dostaję.




Witaj.

Ja Ci zaproponuję wyspę KRK. Jak na pierwszy raz bardzo ciekawa alternatywa. Kilka miejscowości do wyboru: KRK, Baśka, Malinska.
janalicja
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 25.02.2013
Re: 16-25.06.2013 - Baška Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) janalicja » 11.06.2013 10:28

Witam wszystkich. Wybieram się po raz pierwszy do Chorwacji. Jadę z rodziną 2 + 2 ( 11 i 2 lata), namówiłem na wyjazd także znajomych, mają jedno dziecko ( 5lat). Lubię być "przywódcą", więc wszyscy na mnie liczą, że będzie dobrze. Jedziemy w ciemno, na przełomie czerwca i lipca. Moja rozterka polega na ostatecznym wyborze miejscowości, po wstępnej selekcji pozostały Baśka Voda, Tucepi i Primosten. Zależy mi na fajnej plaży, nie zatłoczonej, może być dzika, miejscowość nie zatłoczona, ale też nie zapomniana przez wszystkich, miejsca gdzie można wieczorem wyjść. Z góry dziękuję, mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013
Re: 16-25.06.2013 - Baška Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 18.06.2013 15:59

[quote="janalicja"]Witam wszystkich. Wybieram się po raz pierwszy do Chorwacji. Jadę z rodziną 2 + 2 ( 11 i 2 lata), namówiłem na wyjazd także znajomych, mają jedno dziecko ( 5lat). Lubię być "przywódcą", więc wszyscy na mnie liczą, że będzie dobrze. Jedziemy w ciemno, na przełomie czerwca i lipca. Moja rozterka polega na ostatecznym wyborze miejscowości, po wstępnej selekcji pozostały Baśka Voda, Tucepi i Primosten. Zależy mi na fajnej plaży, nie zatłoczonej, może być dzika, miejscowość nie zatłoczona, ale też nie zapomniana przez wszystkich, miejsca gdzie można wieczorem wyjść. Z góry dziękuję, mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/quo

Jak najbardziej polecam Primosten. Tutaj można się dowiedzieć więcej na temat tej miejscowości
primosten-polecam-t41431.html
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 18.06.2013 16:29

Nie wiem czy w BaskaVoda i Tucepi są dzikie plaże... To dość "gęste" miejscowości.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pierwszy raz w cro - indywidualne wymagania w temacie :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone