Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Klaudia93
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.05.2015
Pierwszy raz do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudia93 » 28.05.2015 19:17

Hej :papa: , jestem pierwszy raz na forum. Planuje wakacje na początku września na ok 10 dni z chłopakiem i nie mamy bladego pojęcia gdzie jechać :( Planujemy jechać samochodem.
Zależy nam na rozrywkowym miejscu(dyskoteki, bary), żeby się nie nudzić ale także na pięknej plaży :oczko_usmiech:. Wiadomo chodzi nam, żeby ceny były też przystępne :D

Liczę na pomoc forumowiczów, bo jesteście moją ostatnią deską ratunku :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.05.2015 19:31

Ja bym zatrudnił chłopaka do poszukiwań :D :wink:

Solidna lektura forum np. tego wątku:
search.php?keywords=rozrywkowe+miejsce+w+Chorwacji&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
, kupno książkowego przewodnika po Chorwacji,
nikt za was tego nie zrobi :!: 8)
Naprawdę nikt :!:

Żeby planować podróż po Chorwacji najpierw musicie sami zdobyć o niej sporo wiedzy 8)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 28.05.2015 19:51

Każdy lubi co innego, czeka Cię wiele godzin czytania np. forum :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.05.2015 21:14

Nie pojmuję ...przecież planowanie to jedna z przyjemniejszych rzeczy .Wybierz jaka okolica Cię interesuje ,kup przewodnik jak radzą panowie ,poszukaj noclegów lub weź namiot i w drogę :)
Wiem ,że łatwo się mówi ,jak ktos już tam był ,ale nie wyobrażam sobie ,żeby ktoś za mnie planował wakacje :)
Ja gdybym nie wybrała Hvaru to chciałabym chyba zobaczyć okolice Breli , Igrane.Myślę ,że tam są i ładne plaże i knajpki...wpisz w tutejszą wyszukiwarkę i sprawdź,co można tam robić :) pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.05.2015 22:14

Planowanie jest bardzo przyjemne :D
Jak się samemu organizuje, to można dopasować podróż do naszych oczekiwań,
a nie do programu narzuconego przez biuro podróży :!: 8)

Oczywiście najpierw trzeba wiedzieć, czego się chce :wink:
Klaudia93
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudia93 » 29.05.2015 00:04

Planujemy i to dość intensywnie ale wszystkie zakątki Chorwacji przykuwają oko i tym trudniej nam wybrać żebyśmy byli zadowoleni ;) Nie chcielibyśmy zajechać i rozpaczać, że jednak to nie to na co liczyliśmy. Chcielibyśmy przede wszystkim, żeby coś zobaczyć, żeby nie okazało się, że wokół nas są same kwatery prywatne i plaża...Bardzo podobają nam się rejony wyspy Brac, Korcula, Makarska, wyspa Rab, Pag ( tu czytałam o imprezach dość frywolnych zresztą w Novaliji ;) ) KrK i Murter. Brela też piękna i też jesteśmy jej ciekawi :) Jakbyście byli tacy dobrzy i określili z tych wymienionych która najbardziej jest ciekawa, może też jakieś zabytki nie sama otaczająca zieleń ? Każda rada nam sie przyda :) A Przewodnik kupimy na pewno :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2015 00:27


Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz do Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone