Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piąta zdrada Cro - Majorka.

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.10.2013 22:31

...fajne fotki Januszu, wprost niezwykle urokliwe klimaty Majorki :D , jednak moim skromnym zdaniem nijak mają się do Skalnego Miasta, czyli Adršpachu, z którego wojaży ostatnio właśnie wróciliśmy :D

p.s.Andrzej, wierz mi z całą pewnością to nie Adršpach... :roll:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.10.2013 22:37

Ja.....nie mogę 8O ale kolory 8O
Może kiedyś......
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.10.2013 22:43

majeczka napisał(a):...fajne fotki Januszu, wprost niezwykle urokliwe klimaty Majorki :D , jednak moim skromnym zdaniem nijak mają się do Skalnego Miasta, czyli Adršpachu, z którego wojaży ostatnio właśnie wróciliśmy :D [/size]

Luknąłem w google na Skalne Miasto, fakt to nie wąwóz :wink: ale też ciekawe widoki :lol: :idea:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.10.2013 22:48

ASIULA HK napisał(a):Ja.....nie mogę 8O ale kolory 8O
Może kiedyś......

Pewnie przy niebieskim niebie i w słońcu były by jeszcze inne, ale akurat chmury zalegały nad wąwozem w czasie spaceru. :x
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.10.2013 22:51

Janusz Bajcer napisał(a):
ASIULA HK napisał(a):Ja.....nie mogę 8O ale kolory 8O
Może kiedyś......

Pewnie przy niebieskim niebie i w słońcu były by jeszcze inne, ale akurat chmury zalegały nad wąwozem w czasie spaceru. :x


Może i tak, ale mimo wszystko, kolor niesamowity :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.10.2013 23:05

Janusz Bajcer napisał(a):
majeczka napisał(a):...fajne fotki Januszu, wprost niezwykle urokliwe klimaty Majorki :D , jednak moim skromnym zdaniem nijak mają się do Skalnego Miasta, czyli Adršpachu, z którego wojaży ostatnio właśnie wróciliśmy :D [/size]

Luknąłem w google na Skalne Miasto, fakt to nie wąwóz :wink: ale też ciekawe widoki :lol: :idea:


...na pewno intrygujące już samą nazwą :D

Warte również ujrzenia z kilku powodów, np. świetnej wycieczki do Czech :D / podobno zaczynają ponownie nas tam lubić, odczuliśmy to zwłaszcza w niektórych restauracjach / oraz ślicznych, urokliwych, jesiennych krajobrazów; nie wspomnę już o bliskości, w końcu Adršpach leży tuż przy granicy z Polską

:D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.10.2013 23:27

Może, kiedyś .... :?:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.10.2013 23:38

Janusz Bajcer napisał(a):Może, kiedyś .... :?:


...w takim razie Janusz na pewno już dzisiaj, polecam również " na, może kieeeedyś" harachovski brovar, wierz, mi jest wyborny, zwłaszcza jego ciemne pivo :D


...rewelacja :D

p.s. co w zamian, proponujesz na Majorce?

:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.10.2013 23:43

majeczka napisał(a):...fajne fotki Januszu, wprost niezwykle urokliwe klimaty Majorki :D , jednak moim skromnym zdaniem nijak mają się do Skalnego Miasta, czyli Adršpachu, z którego wojaży ostatnio właśnie wróciliśmy :D

p.s.Andrzej, wierz mi z całą pewnością to nie Adršpach... :roll:



Tego nie da się porównać, bo Czesi jeszcze nie zbudowali morza :wink:

Byłem w Adrspach i to inne klimaty, dosłownie :wink:

Czesi są jak Polacy, tylko trochę inaczej gadają, więc mnie nie zaskakują :roll:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.10.2013 23:54

Lednice napisał(a):

Tego nie da się porównać, bo Czesi jeszcze nie zbudowali morza :wink:

Byłem w Adrspach i to inne klimaty, dosłownie :wink:

Czesi są jak Polacy, tylko trochę inaczej gadają, więc mnie nie zaskakują :roll:


...wierz mi, do naszego morza Czesi raczej nie tęsknią, wolą Jadran, tak, jak my :wink:
Bardzo dużo gadają, ale zauważyłam również, że zaczynają 'wszem i wobec', nas szanować :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.10.2013 00:04

majeczka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Może, kiedyś .... :?:


...w takim razie Janusz na pewno już dzisiaj, polecam również " na, może kieeeedyś" harachovski brovar, wierz, mi jest wyborny, zwłaszcza jego ciemne pivo :D
...rewelacja :D
p.s. co w zamian, proponujesz na Majorce? :D


Jeśli chodzi o piwo to wyboru nie ma - San Miguel był do wypicia :wink: ale jak gorąco, to każde zimne piwo smakuje :oczko_usmiech: :lol:

Obrazek
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 26.10.2013 00:13

Janusz Bajcer napisał(a):
majeczka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Może, kiedyś .... :?:


...w takim razie Janusz na pewno już dzisiaj, polecam również " na, może kieeeedyś" harachovski brovar, wierz, mi jest wyborny, zwłaszcza jego ciemne pivo :D
...rewelacja :D
p.s. co w zamian, proponujesz na Majorce? :D


Jeśli chodzi o piwo to wyboru nie ma - San Miguel był do wypicia :wink: ale jak gorąco, to każde zimne piwo smakuje :oczko_usmiech: :lol:

Obrazek

San Miguel dobre i tanie piwko :D Szczególnie w litrowej butelce co by 2x do lodówki nie podchodzić :mrgreen: Sam na obecnie relacjonowanej podróży z Hiszpanii opijałem się owym trunkiem niemalże każdego dnia... i mimo, że jestem akurat miłośnikiem szkockiej... :boss:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.10.2013 01:19

Quecal napisał(a):San Miguel dobre i tanie piwko :D Szczególnie w litrowej butelce co by 2x do lodówki nie podchodzić :mrgreen: Sam na obecnie relacjonowanej podróży z Hiszpanii opijałem się owym trunkiem niemalże każdego dnia... i mimo, że jestem akurat miłośnikiem szkockiej... :boss:

Witam na Majorce :oczko_usmiech:
Litrowy San Miguel pojawił się na wcześniejszej stronie :wink: :lol:

Muszę wpaść do Blanes :wink: i zobaczyć jak jest na lądzie :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 26.10.2013 09:38

majeczka napisał(a):jednak moim skromnym zdaniem nijak mają się do Skalnego Miasta, czyli Adršpachu, z którego wojaży ostatnio właśnie wróciliśmy :D


Nie odnoszę się do fot Janusza.

A filmik i ew. inne relacje/filmiki z netu obejrzała?

W Skalnym kiedyś poszliśmy okrężna trasą i parę „brudnych" przejść jest. :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.10.2013 10:03

majeczka napisał(a): jednak moim skromnym zdaniem nijak mają się do Skalnego Miasta, czyli Adršpachu, z którego wojaży ostatnio właśnie wróciliśmy :D


uwielbiam Adrśpach, ale ja po rewelacyjnych zdjęciach Janusza mam inne odczucia i WIEEELKĄ chęć tam na Majorkę kiedyś pojechać :D

faktycznie to
Lednice napisał(a):Tego nie da się porównać, bo Czesi jeszcze nie zbudowali morza :wink:
Byłem w Adrspach i to inne klimaty, dosłownie :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Piąta zdrada Cro - Majorka. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone