Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parking w Dubrovniku przy ul. Baltazara Bogišića

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 20.07.2017 18:44

Czy ktoś pamięta jaka tam jest max wysokość?
Mój suv z boxem ma 2,10 m
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 20.07.2017 19:32

morela napisał(a):Czy ktoś pamięta jaka tam jest max wysokość?
Mój suv z boxem ma 2,10 m

Koleżanko przed chwilą "jeździłem ludzikiem" :D po mapie i jest znak przed wjazdem na parking "2,1m", więc na styk :lol: wjedziesz. https://goo.gl/maps/Ys2GeJ5VPNr Najwyżej trochę powietrza spuścisz z opon :lol: żartuję...
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 22.07.2017 06:36

Oj nie, to nie wyda
Prędzej zostawienie boxu na balkonie
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 22.07.2017 07:21

Parking pod centrum Atlant max wys 3.5 mtr. Parkowałem busem miejsca były. Cena jak dobrze pamiętam 10kun za godz,do starówki 20 min spacerkiem z pięknym widokiem na Jadran po drodze.
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 23.05.2018 20:30

Odświeżę ;)
Ktoś powie ile obecnie albo w 2017 r. kosztował płatny parking "na dole"? dziękuje
manek-rz
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 10.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) manek-rz » 14.06.2018 12:15

fish74 napisał(a):Parking pod centrum Atlant max wys 3.5 mtr. Parkowałem busem miejsca były. Cena jak dobrze pamiętam 10kun za godz,do starówki 20 min spacerkiem z pięknym widokiem na Jadran po drodze.


Witaj. Mam prośbę. Czy mógłbyś łopatologicznie wytłumaczyć mi (lub nie tylko mi) gdzie znajduje się wjazd na parking w "Atlant", tzn. od której strony. Jeżdżę żółtym ludzikiem jak opętany wkoło miejsca w którym to niby ma być, ale dopiero teraz mnie tknęło, że jadąc wzdłuż Vukovarskiej zdjęcia są z listopada 2011 - i teren jest dopiero ogrodzony pod budowę, a po skręcie w lewo (pomiędzy stację Łukoil a To miejsce) -to zdjęcia są jeszcze z września 2011 i znajduje się tam jakaś zajezdnia autobusów. :roll: :roll:
No i mogę sobie szukać wjazdu... jak nie ma jeszcze budynku.
Mapy są aktualne, ale na nich niestety wjazdu (lub charakterystycznego miejsca) nie widać...
A więc: jak jechać, żeby dojechać? :D
Z góry dzięki.
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 14.06.2018 21:58

manek-rz napisał(a):
fish74 napisał(a):Parking pod centrum Atlant max wys 3.5 mtr. Parkowałem busem miejsca były. Cena jak dobrze pamiętam 10kun za godz,do starówki 20 min spacerkiem z pięknym widokiem na Jadran po drodze.


Witaj. Mam prośbę. Czy mógłbyś łopatologicznie wytłumaczyć mi (lub nie tylko mi) gdzie znajduje się wjazd na parking w "Atlant", tzn. od której strony. Jeżdżę żółtym ludzikiem jak opętany wkoło miejsca w którym to niby ma być, ale dopiero teraz mnie tknęło, że jadąc wzdłuż Vukovarskiej zdjęcia są z listopada 2011 - i teren jest dopiero ogrodzony pod budowę, a po skręcie w lewo (pomiędzy stację Łukoil a To miejsce) -to zdjęcia są jeszcze z września 2011 i znajduje się tam jakaś zajezdnia autobusów. :roll: :roll:
No i mogę sobie szukać wjazdu... jak nie ma jeszcze budynku.
Mapy są aktualne, ale na nich niestety wjazdu (lub charakterystycznego miejsca) nie widać...
A więc: jak jechać, żeby dojechać? :D
Z góry dzięki.


Dokładnie to nie pamiętam ...na pewno wjazd z głównej i dobrze oznaczony , zdaje sie właśnie że koło zajezdni autobusowej , stacja paliw też była ...:-)najwyżej objedziesz dookoła centrum i trafisz , nie ma tam aż tak dużego ruchu .Na pewno warto bo bezpiecznie , w miarę cenowo , miejsc dużo , u góry klima , wc i ew zakupy.Przed wyjazdem trzeba wcześniej opłacić bilecik .
manek-rz
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 10.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) manek-rz » 15.06.2018 07:53

Dzięki. Też mi się wydaje, że optymalnie będzie zostawić tam samochód. A raczej dwa. 10 kn za godzinę to jeszcze nie rozbój, a 2 km spaceru po Dubvrovniku to... daj Panie Boże tylko takie męki :D :D :D :D :D
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 15.06.2018 10:56

manek-rz napisał(a):Dzięki. Też mi się wydaje, że optymalnie będzie zostawić tam samochód.


Zjazd na parking jest mniej więcej tu:

https://www.google.pl/maps/@42.6525336, ... 312!8i6656
manek-rz
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 10.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) manek-rz » 15.06.2018 11:30

No właśnie. Te same zdjęcia oglądałem i stąd wątpliwości. Czy w miejscu tej zajezdni, dworca (jak zwał tak zwał) wybudowali to centrum, czy jak? Zdjęcia są z września 2011 r. więc to pewnie możliwe. Dlatego wolę się upewnić. Bo np. jak cofniesz przed zakręt:
https://www.google.pl/maps/@42.6525904, ... 312!8i6656
mniej więcej tutaj, to ten sam plac jest ogrodzony i stoją na nim jakieś maszyny budowlane, a nie autobusy. A zdjęcia są z listopada 2011 r. Więc tak sobie wydedukowałem, że pewnie nie znalazłem wjazdu bo go tam wtedy po prostu nie było...
Czyli najprościej mówiąc, jadąc Vukovarską i mając po lewej centrum (co go to na zdjęciach nie ma), skręcam w lewo i wjazd na parking jest mniej więcej naprzeciwko stacji Łukoil?
Jonky
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jonky » 15.06.2018 11:56

tak jak piszesz, zaraz praktycznie po skręcie w lewo z Vukovarskiej jest zjazd na dół na parking
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 15.06.2018 13:01

Radzę mocno zwolnić :) Ja za pierwszym razem przejechałem i robiłem drugie okrążenie :mrgreen: :mrgreen:
Jonky
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jonky » 15.06.2018 13:48

zjeżdżając na dół parkingu też trzeba uważać bo jest wąsko a zjazd jest kręty, miejsca parkingowe są dosyć wąskie
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 31.07.2018 15:06

Czy wciąż można bez problemu parkować przy Kunzumie ? Nie ma żadnych znaków z limitem czasu, itp. ?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Parking w Dubrovniku przy ul. Baltazara Bogišića - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone