Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ostrzeżenie przed barem OSKAR w Omiś Nemira

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czarekpl
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2017
Ostrzeżenie przed barem OSKAR w Omiś Nemira

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarekpl » 29.08.2017 17:50

Nie mogę nic powiedzieć na temat serwowanego tam jedzenia gdyż właściciel swoim zachowaniem skutecznie zniechęcił mnie do konsumpcji w tym miejscu . Otóż wieczorkiem wybraliśmy się wraz ze znajomymi do w/w baru. Standardowo dwie rodzinki-8 osób. Kiedy zamówiłem coś do picia dla mojej rodziny ( 4 osoby) właściciel oburzony zaczął wyliczać na całą knajpę ze to skandal , 8 osób a tylko 4 drinki. Poinformowany , że reszta się zastanawia i za chwilę coś zamówi obrażony odszedł. Po chwili wrócił i szarpiąc znajomego za ramię żądał złożenia zamówienia. Oczywiście zapłaciłem za to co zamówiłem wyszliśmy z lokalu nie pijąc nawet łyczka. Dopiero w domu zorientowałem się że zapłaciłem podwójnie . Bar znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stundenaka z którego często korzystaliśmy w związku z czym byłem świadkiem jeszcze dwóch ciekawych sytuacji: w pustym barze o 8 rano przysiadł na chwilę starszy pan rozmawiający przez telefon , kiedy zapytany o zamówienie odparł ,że tylko rozmawia przez tel usłyszał wypad, a wyproszenie kobiety która usiadła na chwilę bo zasłabła było pokazaniem jaki to człowiek. Pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem, zdecydowanie nie polecam lokalu wręcz odradzam odwiedzanie go .
Vjetar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 45312
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.08.2017 15:40

Takich historii niestety coraz więcej.
Poczytaj też tu :arrow: czy-chorwacje-sie-zmienia-t42148.html
myszor26
Turysta
Posty: 9
Dołączył(a): 27.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszor26 » 14.09.2017 13:52

Witam , potwierdzam bardzo niemiły facet
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 14.09.2017 14:35

Tak, z ciekawości zerknęłam na ten bar w necie. Oskar reklamuje się jako kawiarenka internetowa z free wi-fi. Pewnie to wi-fi jest powodem takiego zachowania, co nie usprawiedliwia oczywiście personelu.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.Ostrzeżenie przed barem OSKAR w Omiś Nemira
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018