Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebić -1362 km i n i g d y więcej

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 14.09.2016 07:02

Janusz Bajcer napisał(a):Mamiust przez komarzyce pogryziony :wink:


Dziś dawały w kość równo :evil: , stąd pobudka o 6:00 była.
Moja małżonką wpadła jeszcze na genialny pomysł w nocy by otworzyć balkonowe drzwi (w jednych jest siatka w drugich nie) bo jej było za gorąco i wprost nas oblazły.

Masakra w życiu tyle komarów nie doświadczyłem w Cro.
W 2010 byłyśmy 50 m obok na campie Imperial i nie było nic tego dziadostwo. :roll:

Trza będzie jeszcze raida do gniazdka dokupić. :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.09.2016 07:11

Wstrząsające :mrgreen: Gdzie ustawić światła, kamery, wóz transmisyjny i Piotra "Jak do tego doszło" Kraśko? :mrgreen: Trzeba o tym mówić, nie bać się - postawić się krwiopijcom :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.09.2016 08:51

maniust napisał(a):
Trza będzie jeszcze raida do gniazdka dokupić. :evil:

"Spiralę" i Raida do gniazdka zawsze ze sobą wozimy.
W ubiegłym roku na Brač komarów było masakrystycznie dużo, w tym roku w tym samym miejscu praktycznie bez komarów :wink:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 14.09.2016 10:14

Ja tam nie wiem, gdzie tych chamów spotykacie... Może mam szczęście ale ani na plażach w PL ani w CRO nie spotkałem takich osobników. A w tym roku w Baška Voda rodaków było mnóstwo.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 15.09.2016 10:15

Koenig napisał(a):Ja tam nie wiem, gdzie tych chamów spotykacie... (...) A w tym roku w Baška Voda rodaków było mnóstwo.


No przecież czytasz, że wszyscy byli w Orebiciu :wink:
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 15.09.2016 11:45

Chamów też jakoś nie widziałem, co najwyżej obchodzę szerokim łukiem ludzi ubranych w jedynie słuszną dziś odzież i wydziaranych w jedynie słuszne dziś motywy...

Mocno pijące od samego rana towarzycho widywałem w hotelach AI w Egipcie i Turcji, panowie od 10 rano przy barze plażowym i tak przy barze do lanczu o 14 w stanie coraz bardziej wskazującym, ich panie w tym czasie ogarniały dzieciaki. I co ciekawe, łatwy do rozpoznania region pochodzenia. Po zaobserwowanej trzeciej czy czwartej takiej ekipie w rożnych hotelach zacząłem się zastanawiać co jest nie teges z ta częścią naszego kraju ;)
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 19.09.2016 09:53

na Komary najlepszy Raid do prądu, ale w płynie i tylko na noc - ja nawet przy świetle zapalonym i otwartych okna siedzę i czytam, na dwór spirale dymiące z Brosa (sprawdzone jedno i drugie od lat).
A teraz o Orebiciu - w końcu byłem tam dłużej niż 20min. Zdziwiłem się jak wielu Polaków tam jest. Myślałem koniec świata to nie będzie aż tak dużo. Nie było źle, ani nie spotkałem się z "Polską wsią" po prostu tak jak ktoś napisał, chciałem odpocząć od Polskiego języka :)
Nawet wycieczki do Loviste pokazały mi, że Polacy lubią ten półwysep. Osobiście zakochałem się w Loviste, ale to może temat na inny wątek.
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 26.09.2016 19:28

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.09.2016 19:45

kor_nick napisał(a):http://podroze.onet.pl/ciekawe/w-chorwacji-i-grecji-powstana-specjalne-strefy-dla-polskich-turystow/rym5fc

oho:) coś dla niektórych tutaj...

Ale nie w Orebić tylko Slatine :wink: :idea:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 26.09.2016 20:12

Właśnie dotarłem do tego wątku... naskoczyliście na biednych rodaków że hej!. Ja w tym roku miło wspominam z rodakami spotkania, grunt to odpowiednie nastawienie, a co po niektórzy piszący powyżej mają z automatu negatywne, więc nie ma szans aby było inaczej... już to widzę jak przychodzę do konoby wieczorkiem na kolację, rozmawiam z rodziną po Polsku a obok siedzący Polak (nie będę wymieniał z nicka:P) przeszywa mnie swym wzrokiem prawie jak seria z AK47 :) na pewno się zapoznamy :). Mnie w tym roku i w latach ubiegłych 10 razy bardziej irytowali Czesi, my to przy nich jesteśmy malutcy, nawet Chorwaci się na nich skarżą, więc przestańcie się zachowywać jak stare zgredy... już widzę waszą świętość i spokój przez cały wyjazd... za pewne jedziecie do Chorwacji medytować w ciszy w pustelniach :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Orebić -1362 km i n i g d y więcej - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone