Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiar na apartamenty Hvar

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
longer78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.03.2015
Namiar na apartamenty Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) longer78 » 22.03.2015 19:19

Witam poszykuje namiaru na apartementu dla 2 dorosłych i 2 dzieci na wyspie Hvar w lipcu.chciałbym aby było blisko do plaży czysty zadbany w pieknej okolicy ni i nie drogi.Po ostatnich wakacjch tak nam sie spodobała Chorwacja ze postanowiliśmy w tym rku tam powrócic.
MariuszD
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszD » 22.03.2015 19:22

longer78 napisał(a):Witam poszykuje namiaru na apartementu dla 2 dorosłych i 2 dzieci na wyspie Hvar w lipcu.chciałbym aby było blisko do plaży czysty zadbany w pieknej okolicy ni i nie drogi.Po ostatnich wakacjch tak nam sie spodobała Chorwacja ze postanowiliśmy w tym rku tam powrócic.

Zdecydowanie największy wybór zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link na pewno coś wybierzesz.
csw1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.08.2007
Hvar prośba o namiar na sprawdzony nocleg dla rodziny 5 oś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) csw1 » 26.11.2017 22:44

Witam,
Do tej pory Chorwacja była trzy razy ale riviera. Obecnie rozważamy wyspę i padło na Hvar. Doradźcie coś proszę aby w okolicy była jakaś plaż bezpieczna dla dzieciaków.
Z góry dziękuje.
Adres:csw1@interia.pl
:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Hvar prośba o namiar na sprawdzony nocleg dla rodziny 5

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.11.2017 22:53

Polecam: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
csw1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.08.2007
Re: Hvar prośba o namiar na sprawdzony nocleg dla rodziny 5

Nieprzeczytany postnapisał(a) csw1 » 26.11.2017 23:55

A w jakim rejonie szukać pod kątem plaży?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Hvar prośba o namiar na sprawdzony nocleg dla rodziny 5

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.11.2017 15:02

Nawet nie zajrzales na tą stronę!!!!! Jakbys to zrobil to zobaczylbys, że każda miejscówka jest zaznaczona na mapie i widac plaze, a kazda z plaż na stronie jest dobrze opisana. Wysil się trochę!
csw1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) csw1 » 29.11.2017 21:09

A tu się mylisz! Trzepałem również tą stronę. Jednak opisy to jedno a sprawdzone opinie to drugie.
Nie oceniaj tylko napisz coś co może pomóc lub nie pisz nic.
Szukam po raz pierwszy czegoś na wyspach i w tej materii jestem "zielony".
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 29.11.2017 21:42

csw1 napisał(a):A tu się mylisz! Trzepałem również tą stronę. Jednak opisy to jedno a sprawdzone opinie to drugie.
Nie oceniaj tylko napisz coś co może pomóc lub nie pisz nic.
Szukam po raz pierwszy czegoś na wyspach i w tej materii jestem "zielony".


A czytałeś Klub Miłośników Wyspy Hvar ?
Co to znaczy " bezpieczna plaża" dla dzieciaków ? Jak ja byłam na Hvarze to moje dzieci miały 4 i 6 lat. Dla mnie "niebezpieczna" była ta z dużą ilością jeżowców.

Chcesz sprawdzone opinie odnośnie konkretnego miejsca ?
Ja byłam w zatoce w robinsonadzie bez prądu i ciepłej wody w pochmurne dni :) Gdyby tylko właścicielka postarała się o czystość tam to z przyjemnością bym wróciła zamiast w przyszłym roku do Jelsy :!:

Potrzebujesz konkretnej porady ?
Zobacz moje wpisy w klubie !
Pokazałam kilka apartmanów i dostałam świetne konkretne informacje od piekara114 ( dzięki jeszcze raz :wink: )

A skąd ktoś ma wiedzieć, gdzie chcesz stacjonować, czy w zatoce w ciszy, czy w miasteczku ?
Więc trochę wysiłku, przynajmniej w określeniu czego się szuka i przejzeniu paru stron a dalsze porady każdy chętnie udzieli...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.11.2017 21:56

Wiolek, dzięki za poparcie. Pyta się o szczegóły, skąd ktoś może wiedzieć, co kto chce. Jak rok temu planowałam pierwszy raz wyspę i Hvar to zaczęłam od klubu, a nie od szukania kwatery, aby wiedzieć co i jak i mieć pierwsze rozeznanie....
Każy potrzebuje czegoś innego. Jak mi się podoba spędzanie czasu jak Wiolek, to nigdy bym nie wybrała robinsonady na kwaterkę, no może na emeryturze :lol: .....
Dla mnie np. jeżowce to nie jest żadne niebezpieczeństwo, ubiera się buty i już... w piasku hvarskim żyją niebezpieczne robaki - jest o tym nawet na forum....
A strona visit-hvar to jedna z najlepiej zorganizowanych stron hvarskich! Nawet ma oznaczenia plaże dla dzieci czy też rodzinne.
Ostatnio edytowano 29.11.2017 23:42 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.11.2017 23:17

csw1 napisał(a): Doradźcie coś proszę aby w okolicy była jakaś plaż bezpieczna dla dzieciaków.


wiolek_lp napisał(a): Ja byłam w zatoce w robinsonadzie bez prądu i ciepłej wody w pochmurne dni :)


O, ja też byłam w takim cudnym miejscu na Hvarze! :D W zatoce Skozanje. Dla mojej pięciolatki plaża była idealna! :) Oczywiście ciepła woda w kwaterze była średnio co drugi dzień, dojazd do zatoki wyboistą szutrówką + stromy kręty zjazd, przez kuchnię przechodziły nam karawany mrówek, bo nie było szyby w oknie, osy mieszkały na balkonie, inne robactwo z dżungli za oknem chciało się wprowadzać do domu, nie było zasięgu telefonii komórkowej, do najbliższego marketu mieliśmy ok. 30km, etc. Jednak jeśli chodzi wyłącznie o kryterium plaży odpowiedniej dla dzieci, to tę zatokę i kwaterę mogę serdecznie polecić! :D

wiolek_lp napisał(a):A skąd ktoś ma wiedzieć, gdzie chcesz stacjonować, czy w zatoce w ciszy, czy w miasteczku ?


Otóż to! :lol:

:smo:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.11.2017 23:37

Dla nas bezpieczna plaża dla dzieciaków to taka na której dwa metry od brzegu jest pięć metrów głębokości,
bo wówczas nie boję się że się o kamienie pozabijają :mrgreen: :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.11.2017 23:40

lotnikwsk napisał(a):Dla nas bezpieczna plaża dla dzieciaków to taka na której dwa metry od brzegu jest pięć metrów głębokości,
bo wówczas nie boję się że się o kamienie pozabijają :mrgreen: :wink:

Ja też dla mojego dziecka i siebie taką preferuję :mrgreen: :mrgreen: Można bezpiecznie snurkować cały dzień i kolanami o kamienie się nie zahacza :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 30.11.2017 16:27

Mi o te jeżowce chodziło ,że wlaśnie kolanami dzieciaki mogą wbić ;) Bo buty do wody też używamy, ale młodszy jeszcze nie pływa na głębokich wodach i jak na płytkim jest dużo jeżowców to trzeba uważać gdzie się bawi i porządnie oczyścić :)

Co do szybkiej głębokości, też lubię takie plaże. Nie muszę się parę minut przyzwyczajac do temperatury wody tylko wchodzę i muszę się od razu zanurzyć :twisted:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Namiar na apartamenty Hvar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone