Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 24.07.2013 16:20

Jeżeli to pierwszy raz w Chorwacji to myślę, że powinnaś zacząć od Makarskiej riwiery: Makarska, Brela, Baska Voda i moje ulubione Tucepi. Świetne miejsce wypadowe do wycieczek do: Dubrovnika, Splitu, Trogiru, no i Bośnia: Mostar, Medjugorie, Kravica... poza tym wspaniały krajobraz i widoki ... w ogóle miodzio :]
W ciemno nie ma strachu, każda miejscowość na wybrzeżu ma to do siebie, że stoi dużo nagabywaczy przy drogach. Poza tym, zdecydowana większość miejscowości posiada lokalne biura turystyczne i tam z pewnością jak nie będzie sił na własne poszukiwania coś się znajdzie. Wtedy płaci się drożej o średnio 20-40% niż gdyby samemu coś znaleźć.
Skoro jedziecie ze Szwecji to pewnie z niejednym noclegiem po drodze więc nie będzie źle.
Ciekawym pomysłem jest też w drodze na wybrzeże zatrzymać się z noclegiem w Plitvicach przy okazji zwiedzając przepiękny park narodowy, stąd do Makarskiej już tylko około 3h.
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 24.07.2013 21:19

BajaKaja napisał(a):Piraraq oczywiscie, ze nie lezy...
Przepraszam, ale gafa...
Ale tak to sie konczy jak sie sleczy nad kompem po nocach od kilku dni.

Tak czy siak jestem zainteresowana namiarami i miejscowoscia, nie mamy jeszcze sprecyzowanego miejsca wypadu.
Caly czas wahamy sie miedzy polnocna Chorwacja, Pagiem, lub okolica Zadar-Sibenik. Bardziej na poludnie raczej nie uderzymy, chociaz kto wie, jedziemy na 2 tygodnie wiec wszystko moze sie wydarzyc.

Pozdrawiam



Ja mam za sobą medulin na Istrii, Kralijevica na wysokości Krku, Pag na Pagu i teraz Murter na Murterze :) Cała Chorwacja stoi przed Tobą otworem. Słyszałam, że piękna jest wyspa Brac i Hvar.
BajaKaja
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BajaKaja » 26.07.2013 00:36

misiagesia napisał(a):
BajaKaja napisał(a):Piraraq oczywiscie, ze nie lezy...
Przepraszam, ale gafa...
Ale tak to sie konczy jak sie sleczy nad kompem po nocach od kilku dni.

Tak czy siak jestem zainteresowana namiarami i miejscowoscia, nie mamy jeszcze sprecyzowanego miejsca wypadu.
Caly czas wahamy sie miedzy polnocna Chorwacja, Pagiem, lub okolica Zadar-Sibenik. Bardziej na poludnie raczej nie uderzymy, chociaz kto wie, jedziemy na 2 tygodnie wiec wszystko moze sie wydarzyc.

Pozdrawiam



Ja mam za sobą medulin na Istrii, Kralijevica na wysokości Krku, Pag na Pagu i teraz Murter na Murterze :) Cała Chorwacja stoi przed Tobą otworem. Słyszałam, że piękna jest wyspa Brac i Hvar.


Wow! I ktore z tych miejsc polecalabys najbardziej na wypad z dzieciakami malymi?
Oj stoi cala otworem i to cala taka przepiekna, ze trudno sie zdecydowac gdzie jechac :) Ale to tylko zacheta, aby odwiedzic Chorwacje kilkakrotnie ;)
O wyspie Brac tez slyszalam wiele dobrego.
Pozdrawiam
marcin44
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin44 » 27.07.2013 12:12

Witam wraz z dziewczyną wybieramy się znowu na Murter, czy ma ktoś kwatery dla 2 osób w rozsądnej cenie? Ruszamy 9 sierpnia przez słowację i węgry. Ta trasa w tamtym roku przypadła nam do gustu, chociaż podobno przez czechy austrie i słowenie szybciej. Boję się jednak o korki, gdyż tą trasą jedzie pół Europy.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 04.08.2013 13:36

Wybieram się ok 16 sierpnia właśnie na wyspę Murter będzie to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji zamierzamy zobaczyć w tym roku górną część, a za rok dolną część podobno jest dużo piękniejsza no i droższa:) dlatego za rok musimy mieć więcej pieniędzy:) Czy na tej wyspie znajdziemy jakiś apartament dla 4 osób za max 40 euro? Czytam dużo na forum, ale większość informacji jest podawana z przed kilku lat a słyszałem, że Chorwacja strasznie zdrożała, bo praktycznie każdy tam urlopuje. Dokładnie w jakiej części jest tam jakieś życie nocne i najlepsza plaża?
MonikaSzymańska
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MonikaSzymańska » 08.08.2013 19:56

Cześć, po 20 sierpnia planujemy wybrać się na wyspę Murter. Czy moglibyście polecić jakieś kwatery dla 4 dorosłych osób? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź. Poniżej kontakt:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam,
Monika
asb
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asb » 30.08.2013 13:41

Witam
wybieramy sie na Murter w przyszłym tygodniu. Jedzie nas 4. Możecie polecić jakieś apartamenty blisko plaży, nie muszą być w centrum :)
poproszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
asb
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asb » 19.09.2013 09:31

Wróciliśmy z Murtera. Dzięki info z forum znaleźlismy fajny nocleg za małe pieniądze w bardzo dobrej lokalizacji. Jak by co polecam się na przyszłość :)
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 28.09.2013 12:31

asb napisał(a):Wróciliśmy z Murtera. Dzięki info z forum znaleźlismy fajny nocleg za małe pieniądze w bardzo dobrej lokalizacji. Jak by co polecam się na przyszłość :)



To można namiary na PW?
lary504
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lary504 » 28.09.2013 18:57

Też prosiłbym o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
generał4101
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) generał4101 » 15.10.2013 11:19

CZEŚĆ KTO MA NAMIARY NA TANI APARTAMENT BLISKO PLAŻY SLANICA :?: :?: :papa: :papa:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 02.11.2013 22:24

Byłem w tym roku na wyspie Murter, wprawdzie tylko jeden dzień, ale bardzo mi się podobało. Ze względu na pogodę (chmurki i chwilami deszcz) postanowiliśmy z Rogoznicy wybrać się na Murter, żeby po prostu zobaczyć coś innego i muszę przyznać że jest to fajne i ciekawe miejsce. Byliśmy oczywiście na plaży Slanica, która była baaaaaaaardzo zatłoczona, ale wokół tej plaży jest fajna infrastruktura (konoby, restauracje, hotele, zjeżdżalnie). Jak ktoś nie lubi tłumów i piasku w Adriatyku, to może sobie pójść na prawo od Slanicy, gdzie jest dość wysoki brzeg, fajne skały, na których można się wyłożyć i autocamp, lub na lewo, gdzie można pospacerować wzdłuż wybrzeża, a atrakcyjnych miejsc do plażowania również nie brakuje.
MarcinMal
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinMal » 03.11.2013 08:25

Witam,
planuję wyjazd z rodziną 2+2 (dziewczynki 2 i 1rok) na przyszły rok (czerwiec) i myślałem o miejscowości Murter.
Proszę o informację co do kwatery i ewentualny namiar :)
Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i Dziękuję.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Murter 2013 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone