Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciekssss
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciekssss » 19.05.2013 20:36

Wszędzie jest w Murterze płasko,więc z wózkiem jest ok.
Postoje można na stacjach benzynowych/przy motelach sobie zrobić.
Zdecydowanie najlepiej dla dziecka jechać w nocy.
rks
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rks » 19.05.2013 21:08

witam
W zeszłym roku byliśmy w duce z dwójką maluchów - synek miał 1,5 roku, a córka 4. Jechaliśmy przez Słowację i Węgry nocą, i poszło nam całkiem szybko, ale nocą ten wariant odradzam. Za dużo zwierząt przy drodze:) W tym roku jedziemy w ciągu dnia. Chcieliśmy popłynąć na Kornati, dlatego w miarę możliwości też proszę o namiary na to lokum. A z maluszkiem nie było żadnych problemów - ani w drodze, ani na plaży.
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 21.05.2013 10:59

rks napisał(a):witam
W zeszłym roku byliśmy w duce z dwójką maluchów - synek miał 1,5 roku, a córka 4. Jechaliśmy przez Słowację i Węgry nocą, i poszło nam całkiem szybko, ale nocą ten wariant odradzam. Za dużo zwierząt przy drodze:) W tym roku jedziemy w ciągu dnia. Chcieliśmy popłynąć na Kornati, dlatego w miarę możliwości też proszę o namiary na to lokum. A z maluszkiem nie było żadnych problemów - ani w drodze, ani na plaży.
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


wojtekx37 napisał(a):Witam.
Wybieram się prawdopodobnie 22.06 (2+1) i chętnie przyjrzałbym się temu apartamentowi z tarasem, myślałem jechać w ciemno ale wolę pod konkretny adres. Proszę o jakiś link do zdjęć itd.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję i pozdrawiam


zbdu napisał(a):Witam, mam prośbę. Masz może jakiś link do kwatery, zdjęcia lub cokolwiek (jaka cena?)? Też wybieramy się do Chorwacji i myślę nad miejscowością Murter 2+1(3lata), szukam ale nic nie mogę znależć. My wyjeżdzamy 22.06 (Żywiec) więc może Was wymienimy?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
Pozdrawiam


Przesłałam Wam dane do kwater, życzę powodzenia :) zapraszam do pisania

U nas wyjazd za kilkanaście dni a my jeszcze o wyjeździe nie myślimy :P
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 21.05.2013 21:22

misiagesia mozesz mi rowneisz podeslac namiary?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

W tamtym roku bylismy w Tisno i w tym roku tez tam wybieramy sie do sprawdzonego apartamentu ale z checia zerkne na ten Murtet bo siostra jedzie w tym samym czasie a nic nie ma jeszcze...
Co do AZS nic nie sie martw nasza corka 3 letnia rowniez je ma.W tamtym roku bedac w Cro miala 2.5 i musze ci powiedziec ze zaraz po przyjezdzie do samego wyjazdu jakby czar wszystko zniklo.Z tego co sie orientuje bardzo dobrze dzieci z AZS znosza wyjazd na cro. Unas bylo bomba wiec zmartwien na ten rok mam zero:)
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 28.05.2013 11:27

misiagesia, na pewno maluszek będzie się świetnie czuł zarówno w drodze jak i w CRO :) Chętnie skorzystałabym z Twoich namiarów na app adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki i pozdrawiam :)
viki12345
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) viki12345 » 09.06.2013 09:32

Ja też bardzo chętnie bym skorzystała z namiarów na jakiś sprawdzony apartament w tej okolicy dla 2+2.
Jeśli można poproszę o namiary na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piotr32
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr32 » 18.06.2013 18:43

Poproszę namiar na kwaterę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl planuję wyjazd w sierpniu.
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 18.06.2013 18:53

Nie chciałbym tutaj "trollować" ale w zeszłym roku byłem zwiedzić Murter przy okazji pobytu w Primosten
i pamiętam że kiedy tam zajechaliśmy ogromnie się rozczarowaliśmy. Tamten krajobraz nijak nie przypominał chorwackiego wybrzeża, przypominał raczej krajobraz jednego ze śląskich niezbyt czystych jezior. Ogólnie wywarł na nas strasznie negatywne wrażenie ... Być może podczas spaceru pominęliśmy kilka pięknych miejsc i wcale nie muszę mieć racji, ale warto przed wyjazdem w to miejsce to sprawdzić.
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 19.06.2013 22:07

Widać, pominąłeś kilka pięknych miejsc :)
kipercz
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kipercz » 23.07.2013 12:19

misiagesia napisał(a):Widać, pominąłeś kilka pięknych miejsc :)

Misia-no to opisuj,opisuj :)
wybieramy się we wrześniu do Murter -mogę prosić o namiar na kwaterkę?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
BajaKaja
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BajaKaja » 24.07.2013 00:57

Witam serdecznie,
Za pare dni ruszamy do Chorwacji z trojka dzieci (7l, 5l, 8 mies), miejsce jeszcze nie sprecyzowane.
Ale coraz bardziej przekonuje sie do Pagu, czy w zwiazku z tym tez moge prosic o namiary na apartament w Murter.
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 24.07.2013 04:43

Murter nie leży na PAGu, jest od niego oddalony o około 100 km.
BajaKaja
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BajaKaja » 24.07.2013 08:47

Piraraq oczywiscie, ze nie lezy...
Przepraszam, ale gafa...
Ale tak to sie konczy jak sie sleczy nad kompem po nocach od kilku dni.

Tak czy siak jestem zainteresowana namiarami i miejscowoscia, nie mamy jeszcze sprecyzowanego miejsca wypadu.
Caly czas wahamy sie miedzy polnocna Chorwacja, Pagiem, lub okolica Zadar-Sibenik. Bardziej na poludnie raczej nie uderzymy, chociaz kto wie, jedziemy na 2 tygodnie wiec wszystko moze sie wydarzyc.

Pozdrawiam
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 24.07.2013 14:40

Ja w tym roku wybieram się właśnie na PAG do miejscowości Pag :] W zasadzie rozważałem kilka miejscówek na tej wyspie ale Mandre, Metajna i Simuni odpuściłem ponieważ wolę trochę większe miejscowości, żeby wieczorami było co robić. Novalija za tłoczna zaś, za dużo imprez i imprezowiczów. Wybór zatem padł na Pag.
Jadę w ciemno, w razie problemów ze znalezieniem noclegu na miejscu jest biuro turystyczne Perła z którego w razie czego zamierzam skorzystać, pracuje tam zresztą Polka. Dlaczego wyspa PAG? ... bo to 1000 km czyli pasuje do mojego assistance w razie czego :] Pozdrawiam
BajaKaja
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BajaKaja » 24.07.2013 15:01

Piraraq dzieki za info. Ja jade z dzieciakami, takze szukamy raczej spokojnej miejscowosci, ale tez zeby bylo gdzie wyjsc wieczorem do jakiejs kafejki, czy na fajny spacer. Maz obiecal starszej corce disco na plazy ;) wiec musze to tez wziac pod uwage.
Myslalam o Mandre albo Simuni (ze wzgledu na plaze). Myslisz ze to dobry wybor?
W sumie to probuje sobie wszystko uporzadkowac, zeby miec jakies ozeznanie. Ale poniewaz nie wiadomo jak nam pojdzie podroz (jedziemy az ze Szwecji), to nie nastawiamy sie na jedna konkretna miejscowosc. Chcialabym miec kilka podpatrzonych miejsc i zobaczymy dokad nas zaniesie.
Troche sie stresuje, bo to moje pierwsze NIEZAPLANOWANE wakacje i to z trojka dzieci...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Murter 2013 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone