Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kiepura napisał(a):Zwycięstwo atletów nad wirtuozami. Przykra sprawa...
Wirtuozami czego? Kąsania? Ten co tak lubi sobie "gryznąć" to wirtuoz czy atleta? Dziś udowadniał, że raczej to drugie. Żadnej wirtuozerii nie widziałem. Zwycięstwo Francji w pełni zasłużone.
Jedynym warunkiem poprawy gry jest zdjęce Neymara.. Zbytnio absorbuje uwagę niestety swojej drużyny z wielką szkodą dla niej Zostawić marnocie siłę, to chociaż piach na całej Capocabanie wywałuje