Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 27.06.2012 22:04

Na różnych oferiach , jak przeglądałęm - chyba pośrednicy tyle chcą zarobić na zasadzie : "przyjdzie gupi i kupi"
zamówiełem też za 55 ojro tylko trochę wyżej Mimic z widokiem na Biokowo + widok na Jadran , do wody będzie trochę, ale na zdrowie to wszystkim wyjdzie :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 28.06.2012 00:24

auto_gt napisał(a):Na różnych oferiach , jak przeglądałęm - chyba pośrednicy tyle chcą zarobić na zasadzie : "przyjdzie gupi i kupi"
zamówiełem też za 55 ojro tylko trochę wyżej Mimic z widokiem na Biokowo + widok na Jadran , do wody będzie trochę, ale na zdrowie to wszystkim wyjdzie :wink:


Wiem, czytałem i sprawdzałem. Źle miał nie będziesz. Mimice są genialne, a otoczenie, klimat i widoki zniwelują wszelkie ewentualne "niedogodności".
Nie pożałujesz - bądź pewien.
A Petar jest bardzo uczciwy i jeżeli widziałeś ofertę za 90Juro to daj znać, bo to ewidentny przekręt i ktoś chce zarobić bez jego wiedzy.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 28.06.2012 21:09

Już nie chce mi się szukać ale wiadomo że przed sezonem taniej a po drożej i wyszło mi średnio jak pisałem.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 28.06.2012 22:29

_Rafi_ napisał(a):Już nie chce mi się szukać ale wiadomo że przed sezonem taniej a po drożej i wyszło mi średnio jak pisałem.


Nie stresuj się, baw się, odpoczywaj i korzystaj :wink:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 29.06.2012 09:38

PETERENZO napisał(a):
Nie stresuj się, baw się, odpoczywaj i korzystaj :wink:


Właśnie siedzę na tarasie i się odstresowuje po wczorajszym fishpicniku .Lecze kacyka Karlowacko na słoneczku,cykady jak głupie grają dookoła i zaraz wskakuje do Jadranu bo widzę i słysze że ludziska się u Nas już kąpią :wink: .
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 24.07.2012 14:45

Czy mogę prosić o wstawienie zdjęć z apartamentów? Rozważam tę lokalizację na przyszły rok. :?
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 24.07.2012 22:21

No i wylądowałem w Mimicach w Ap Mimice jest wyżej Jadranki ale za to widok jaki na przystań i góry ... :D

ale pierwszy zjazd zaraz za sklepem Studentac i ostro w lewo i w górę dużym Vanem chwilowo dostałem zgona :lol: a potem zjazd w dół na parking szok z Vana drogi nie widać jest tak stromo , ciekawe bęzie jak jutro wyjadę ? napędu na 4 nie mam ..he,he .

Mimice są fajne , ładne widoki , w przystani ciągle pogrywa Klapa- kapela .
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 24.07.2012 22:49

auto_gt napisał(a):No i wylądowałem w Mimicach w Ap Mimice jest wyżej Jadranki ale za to widok jaki na przystań i góry ... :D


Pozdrowienia z Apollo11. Pewnie gdzieś z góry na nas spoglądasz :wink:

Widoki cudne - to fakt. Dzisiaj z nudów i przez deszcz wybrałem się wieczorkiem z Omis do Marusici Starą Cestą przez Lokvę. W międzyczasie wyszło słoneczko i widoki na Biokovo i Jadran zapierały dech w piersiach.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 25.07.2012 11:19

Macie pecha z tą pogodą,ja trafiłem na rekordy temperatur będąc pierwszy raz w Cro i teraz żona jak patrzy na prognozy w to mi mówi ,a widzisz jednak w Chorwacji nie ma gwarancji pogody .

Ps.Pozdrów Petara i żonę od p.Rudnickich z największego apartamentu :wink: .
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 25.07.2012 21:39

PETERENZO napisał(a):
auto_gt napisał(a):No i wylądowałem w Mimicach w Ap Mimice jest wyżej Jadranki ale za to widok jaki na przystań i góry ... :D


Pozdrowienia z Apollo11. Pewnie gdzieś z góry na nas spoglądasz :wink:

Widoki cudne - to fakt. Dzisiaj z nudów i przez deszcz wybrałem się wieczorkiem z Omis do Marusici Starą Cestą przez Lokvę. W międzyczasie wyszło słoneczko i widoki na Biokovo i Jadran zapierały dech w piersiach.


Z góry i w lewo - jesteście na początku mimic jadąc od Makarskiej , a ja na końcu mam niezły wjazd od sklpeu studentac ostro w lewo i w górę , babay się drą :) a ja jadę ,
dzisiaj byliśmy w Baśce Vodzie pospacerować i zarezrewowoalem na jutro rejs na Hvar i plażę Boll 90 Euro na cały dzień z posiłakami od 5 osób, nie wiem czy drogo ,czy nie ale raz się żyje .
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 26.07.2012 00:22

_Rafi_ napisał(a):Macie pecha z tą pogodą,ja trafiłem na rekordy temperatur będąc pierwszy raz w Cro i teraz żona jak patrzy na prognozy w to mi mówi ,a widzisz jednak w Chorwacji nie ma gwarancji pogody .

Ps.Pozdrów Petara i żonę od p.Rudnickich z największego apartamentu :wink: .


To nie jest pech :wink:

Wszystko genialnie się układa. Gdyby nie te 2 pochmurne dni nie zobaczylibyśmy tego co dane nam było przeżywać - a warto było. Może uda się kiedyś sklecić relację to zobaczycie.

Dzisiaj natomiast z Mimic uciekliśmy na plażę do Breli - w "dzielnicy" Luka. Siedzieliśmy tam do 18.00, było pięknie, słonecznie i cudownie. A skały dały "tacie" tyle radości, że jutro też tam się wybieramy, chyba, że baby zdecydują inaczej. Ale raczej nie, bo w restauracji był bardzo przystojny kelner i żona z córką oszalały. Niech im będzie - ja mam swoje skałki i skoki do wody :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 26.07.2012 00:33

auto_gt napisał(a):Z góry i w lewo - jesteście na początku mimic jadąc od Makarskiej , a ja na końcu mam niezły wjazd od sklpeu studentac ostro w lewo i w górę , babay się drą :) a ja jadę ,

:lol:
Moje nigdy się nie drą - lubią ekstrem. Żona nie raz kamerując przywaliła głową to w airbag, szybę lub we mnie. Sporo mamy takich filmików :wink:

auto_gt napisał(a):dzisiaj byliśmy w Baśce Vodzie pospacerować i zarezrewowoalem na jutro rejs na Hvar i plażę Boll 90 Euro na cały dzień z posiłakami od 5 osób, nie wiem czy drogo ,czy nie ale raz się żyje .


Bardzo możliwe, że ten sam co my ponieważ w Mimicach krążą Ci sami goście. My kilka dni temu płynęliśmy do Jelsy na Hvarze i Bol na Braci statkiem o nazwie Viganj z Makarskiej. Było rzeczywiście fajnie. Polecam wybrać miejsca zadaszone na górze. Jest więcej powietrza, lepsze widoki i chłodniej... Warto też pojawić się co najmniej pół godziny wcześniej, wtedy jest szansa na dobre miejsce.
Ja płaciłem 440HRK za 2 dorosłych i 2 dzieci (dorośli po 220HRK z jedzeniem, dzieci za darmo).

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

PS. Warto zawsze stawić się punktualnie na czas odpłynięcia - lubią odpływać kilka minut wcześniej i nie ma gadania, że kogoś nie ma :D
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 26.07.2012 09:42

PETERENZO napisał(a):
auto_gt napisał(a):

auto_gt napisał(a):dzisiaj byliśmy w Baśce Vodzie pospacerować i zarezrewowoalem na jutro rejs na Hvar i plażę Boll 90 Euro na cały dzień z posiłakami od 5 osób, nie wiem czy drogo ,czy nie ale raz się żyje .


Bardzo możliwe, że ten sam co my ponieważ w Mimicach krążą Ci sami goście. My kilka dni temu płynęliśmy do Jelsy na Hvarze i Bol na Braci statkiem o nazwie Viganj z Makarskiej. Było rzeczywiście fajnie. Polecam wybrać miejsca zadaszone na górze. Jest więcej powietrza, lepsze widoki i chłodniej... Warto też pojawić się co najmniej pół godziny wcześniej, wtedy jest szansa na dobre miejsce.
Ja płaciłem 440HRK za 2 dorosłych i 2 dzieci (dorośli po 220HRK z jedzeniem, dzieci za darmo).

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

PS. Warto zawsze stawić się punktualnie na czas odpłynięcia - lubią odpływać kilka minut wcześniej i nie ma gadania, że kogoś nie ma :D


My tym samym statkiem płyneliśmy ,tylko w drodze powrotnej nic nie polewali ,a naganiacz Nicola mówił że rakija do oporu,więc to samo powtórzyłem temu majtkowi na statku na górze i jako nieliczni mieliśmy full tylko,że żona wypiła 2razy ,a ja jak z przy tym okienku stanąłem i z majtkami zrobiliśmy butelkę bardzo wesoły i zakręcony z kursu wróciliśmy :D .Wtedy żona na całą trasę miała okazje pierwszy raz spróbować jak smakuje jazda Jadranką z Makarskiej.Na Vigajn płaciłem 90euro za 5osób.
Peterenzo możesz dokładniej dać namiary na ta plażyczkę w Breli ? Gdzie auto stawialiście i jak najprościej tam dotrzeć?
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 26.07.2012 20:26

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link impreza mniamniuśna , najpierw zwiedzanie , potem Bol na Hvarze i kąpiel na słynnym złotym rogu , polecam z prawej jak są fale ,woda ciepła tylko ludziii "jak mrówków" .... wole Mimice święty spokój .

Ryby donosili ile chciałeś ,wino czerwone non stop idzie w czachę :) w drodze powrotnej dyskoteka .

Na morzu jest chłodno i chwilami zimno ,a na lądzie upał 29 st.

Oglądałęm kilka innych stateczków , to wypadają blado do
Biby jeśi chodzi o wnetrze .- czysto i łądnie na drewnianych blatach wszystko .
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 27.07.2012 01:59

_Rafi_ napisał(a):My tym samym statkiem płyneliśmy ,tylko w drodze powrotnej nic nie polewali ,a naganiacz Nicola mówił że rakija do oporu,więc to samo powtórzyłem temu majtkowi na statku na górze i jako nieliczni mieliśmy full tylko,że żona wypiła 2razy ,a ja jak z przy tym okienku stanąłem i z majtkami zrobiliśmy butelkę bardzo wesoły i zakręcony z kursu wróciliśmy :D .Wtedy żona na całą trasę miała okazje pierwszy raz spróbować jak smakuje jazda Jadranką z Makarskiej.Na Vigajn płaciłem 90euro za 5osób.

Rejs rzeczywiście był "udany". Mnie do rakiji nie ciągnie dlatego się o to nie starałem. Porcję, którą otrzymałem z żoną zagospodarowaliśmy jako dodatek do kawy, którą wszędzie podają wyśmienitą. Nawet ta z ekspresu na statku ma genialny smak - z odrobiną rakiji była genialna! :wink:

_Rafi_ napisał(a):Peterenzo możesz dokładniej dać namiary na ta plażyczkę w Breli ? Gdzie auto stawialiście i jak najprościej tam dotrzeć?


Nie ma problemu wstawiam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zrobioną wczoraj na plaży z małymi dodatkami. Nasze miejsce nazywa się PUT LUKE. Na czarno trasa przejazdu. Z Jadranki należy zjechać obok Hotelu Champion. Po kilkuset metrach skręt w prawo i cały czas prosto do Kościoła Św. Szczepana, gdzi należy nadal jechać prosto - faktycznie skręcając lekko w prawo w górę, tylko po to aby po kilkudziesięciu metrach znowu jechać w dół. W pewnym momencie dojedzie się do "szerszego" placu, przy którym, jeżeli to możliwe zostawia się samochód za darmo lub skręca 180 stopni w lewo w dół i tu po drodze szuka czegoś wolnego - ja zawsze znalazłem mimo, iż jest lipiec. Miejsca darmowe zaznaczone na mapie małymi czerwonymi kółkami (owalami). Jeżeli jednak to się nie uda to jedziemy na dół gdzie do woli miejsc parkingowych jednak płatnych 30HRK za dzień - nie ma opłat godzinowych (niebieski kwadrat). Czerwona strzała to szlak pieszy, który należy przebyć, aby znaleźć się dokładnie w miejscu w którym od dwóch dni się genialnie bawimy. Czerwony prostokąt i zielony to atrakcje dla facetów :wink: . Polecam szczególnie zielony - piękne widoki i fantastyczne skoki. Dzisiaj na plaży dodatkowo ponad metrowa fala - było genialnie :!:

PS.
Jest tam jeszcze świetna restauracja "BURIN" z genialną obsługą. Niezłe ceny, a żarcie dodatkowo bardzo smaczne. Tutaj tylko zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, które oferują. Można oczywiście dowolnie konfigurować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone