Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartox33
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartox33 » 07.06.2015 15:05

witam
w tym roku a dokładnie 10,07,2015 wybieram sie do apollo11 jedziemy w dwie rodziny także dwa apartamenty bedą nasze ;) ,mam kilka pytań
1, która droga jest najbardziej optymalna ,jade z dwójka dzieci ( jedno 16 miesięcy ) takze droga moze byc dla nich troche męcząca (wyjazd z mikołowa koło katowic woj.śląskie)
2,czy do tej prywatnej plaży przy pensjonacie maja dostep tylko goście petera czy z innych pensjonatów tez ?
3,mamy apartamenty 2+1 w opisie pisze ze sa tam dwa łóżka głowne jedno dodatkowe (ale chyba chodzi o to ze jedno jest podwójne duże a jedno polowe) jak to wygląda jezeli chodzi o wielkosc tego apartamentu bo musze tam kojec wstawic a chciał bym ze soba zabrac jeszcze mame czyli musial bym jeszcze rozłożyc te dodatkowe łóżko

Może ktoś z was ma foty pokoi to prosił by na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
termin wyjazdu coraz bliżej a tu nagle coraz wiecej pytan sie pojawia heheh ;)
dzieki i pozdrawiam bartek
acozaroznica
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) acozaroznica » 10.06.2015 12:05

Dołączam się do prośby kolegi powyżej :) w tym roku wybieramy się w 2 rodzinki 2+2+1 właśnie do Apollo11 w drugiej połowie sierpnia. Byłabym wdzięczna za podanie opisu plaży, jak to wygląda i jak daleko jest do 'centrum' Mimic. Czy trzeba przejść główną drogą, przy której zostawia się samochody na parkingu, czy jest jakieś inne przejście?
dracena
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dracena » 30.06.2015 20:50

Kwatera Apollo jest niebywale urokliwa, ale...
Samochody parkujemy przyJadrance - to 128 schodów - stromych - około 7 pięter od kwatery. Tak samo - ok. 140 schodów jest do plaży "prywatnej". Korzystają z niej również mieszkańcy innych domów, Nie jest ona duża, nie ma miejsca na plażowanie - oprócz podestu, ale zejście tam jest na głęboko - idealne do nurkowania. Z drugiej strony jest łagodniejsze zejście ale i tak dla małych dzieci mało atrakcyjne - dużo ostrych dużych kamieni. Osobiście polecamy plażę miejską, Oddaloną około 800 m. Można jechać autem, choć dawaliśmy radę na pieszo. Po prawej stronie Jadranki był wzeszłym roku budowany hotel (apartamentowiec) a chwilę za nim zejście skrótem pod drogą na plaże!!!Tam mała restauracja = piwo frytki pyszna ryba (makrela) i tanio, a obiad z głowy. Łagodne zejście do wody - dla dzieci raj, można znaleźć też cień!
Apartamenty Apollo są małe! My mieliśmy pokój na II piętrze na wprost korytarza, znajomi obok po prawo. Widok piękny - na morze. Ale ciasnota w środku. Było tam podwójne łóżko i wstawione 2 dostawki dla dzieci, W środku jedna szafka kuchenna połowa na dole jedna na górze, w tym lodówka i jednokomorowy zlew i dwa palniki elektryczne. Proście o czajnik od razu, bo w zadnym z naszych pokoi nie było. Stolik przymocowany na stałe w zasadzie na 3 osoby, a my mieszkaliśmy we 4. Łazienka raczej tylko na 1 osobę, mała ciasna duszna po kąpieli. Dużym atutem jest taras ze stolikami, na których było dużo imprez oraz dolny taras wspólny dla wszystkich z grillem. Cykada co wieczór umilały nam pobyt. Więcej info i zdjęcia wyślę na e-mail
pozdrawiam
rafaello1980
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafaello1980 » 01.07.2015 22:42

Witam i pytam czy w Apollo11 jest zamrażarka z góry dzięki za info
dracena
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dracena » 03.07.2015 19:18

rafaello1980 napisał(a):Witam i pytam czy w Apollo11 jest zamrażarka z góry dzięki za info

W każdym pokoju jest lodówka z małym zamrażalnikiem
pozdrawiam
acozaroznica
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) acozaroznica » 08.07.2015 07:17

Dracena, wielkie dzięki za wskazówki! :) przydadzą się.
wojtan84
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtan84 » 08.01.2016 00:35

Czy ktoś mógłby mi podać jakieś namiary do właściciela apartamentów Apollo 11? Najlepiej adres meilowy. Z góry wielkie dzięki.
bartox33
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartox33 » 31.01.2016 01:57

no i w tym roku po raz kolejny wyjazd do Petra do APOLLO11 , zaczyna sie odliczanie ;)
pozdrawiam BARTEK ;)
adam0422
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam0422 » 06.07.2016 20:47

Witam :)
Studiuję forum już od jakiegoś czasu :) Wiele bardzo potrzebnych informacji.
Wybieram się z rodzinką 2+1. Mamy zarezerwowane od 25 lipca w Apollo 11.
Czy ktoś się wybiera ze Szczecina na ten akurat termin?
Pozdrawiam.
Krupier94
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krupier94 » 17.02.2020 22:34

Witam!
Wiem ze post już baaaaardzo stary ale może ktoś jeszcze będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi.

W najbliższe wakacje wybieramy się do Apollo 11 wraz ze znajomymi. Byłem tam już z 6 razy ale ostatni był w 2015 roku. Napisałem na maila Petara ale tym razem odpisała mi Josipa Dajak. Możliwe ze to córka i przejęła interes.

Pytanie jest następujące - czy ktoś z Państwa był w Apollo 11 w ostatni 2-3 latach? Czy dalej prowadzą apartamenty? Bo w sumie znalazłem tylko jedna stronę na której się reklamują wiec jest ciekawy czy faktycznie dalej działaja i czy coś się zmieniło na lepsze / gorsze. Chociaż mam nadzieje ze nie bo jest to moje ulubione miejsce w całej Chorwacji. Dzięki z góry za odpowiedz!
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje