Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 27.07.2012 01:09

auto_gt napisał(a):www.Biba.cro impreza mniamniuśna , najpierw zwiedzanie , potem Bol na Hvarze i kąpiel na słynnym złotym rogu , polecam z prawej jak są fale ,woda ciepła tylko ludziii "jak mrówków" .... wole Mimice święty spokój .

Ryby donosili ile chciałeś ,wino czerwone non stop idzie w czachę :) w drodze powrotnej dyskoteka .

Na morzu jest chłodno i chwilami zimno ,a na lądzie upał 29 st.

Oglądałęm kilka innych stateczków , to wypadają blado do
Biby jeśi chodzi o wnetrze .- czysto i łądnie na drewnianych blatach wszystko .


Hejka kolego - dzisiaj około 19.20 minęliśmy się na Jadrance między zjazdem z przęłęczy od Sestanowac a Pisakiem. Syn bez problemu odczytał rejestrację RLE na jego wymarzonym R-Espace - skojarzyłem, że Leżajsk jest tylko JEDEN :wink:

Poza tym rewelacyjna impreza bez względu na łódkę. Bibę spotykaliśmy również po trasie często (ta sama :wink: ). Jeżeli chodzi o jakość, też nie narzekałem. Wszystko w drewnie i wykończenia dobrej jakości. Nie była to zwyczajnie odnowiona krypa. Ja akurat raczyłem się kurą, bo za rybami nie przepadam, ale żonie i znajomym chcieli ryb nasadzić nie wiadomo ile.

A propos tego sławnego Rogu. Jak dla mnie kicha. Totalna komercja. Ze zdjęć to wyglądało imponująco, a w rzeczywistości o "popierdułka". W życiu nie zdecydowałbym się tam spędzić urlopu. Wraz ze znajomymi weszliśmy tam, zrobiliśmy zdjęcia i wróciliśmy na piękną, pustą plażę przy fantastycznym klifie. Było ekstra - choć dno zarośnięte zielskiem. :wink:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 27.07.2012 09:18

Dzięki Peterenzo za mapkę ,może kiedyś zajrzę tam jak będę w Dalmacji .Rozumiem,że zielony kwadrat to biedni ludzie bez ubrań się opalają :wink: .
Nie miałem takiej mapki Breli i jak szliśmy od BV na piechotkę przy wodzie to doszliśmy do Breli do centrum i odpuściliśmy dalej,a ja byłem zły że nie zobaczyłem drzewka na skale w wodzie,a jak widzę to było zaraz za centrum ehhh.
Co do Bol uważam tak samo jak TY,komercja i tyle (piwko i drink na Bol 110kun), ale zdziwiłem się że w opisach wycieczek nigdzie nie pisali,że jedna strona Bol to oficjalna plaża dla "exscibicjonistów" ,bo naturyści to dalej w skałkach leżeli,a ludziska szczególnie starsi obnażeni opalają się wśród tzw. tekstylnych - a fujjj.Za to na żywo widzieliśmy ślub na cypelku ,śmiać mi się chciało jak panna młoda w szpilkach kaleczyła chodzenie po tych kamyczkach . :D
slazacy
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slazacy » 29.08.2012 08:34

Witam wszystkich.2 tyg temu wrocilismy,moge bardzo szczerze powiedziec ze w 100% polecam apollo11.wlasciciel bardzo mily,symaptyczny,widoki z tarasu...bezcenne,130 schodow do apartamentu a pozniej 127 do plazy to koszmar:)ale to jedyny minus tego miejsca bo naprawde nie ma sie do czego przyczepic,ceny w sklepach dokladnie jak w polsce(przynajmniej na slasku),gorzej z restauracjami,za obiad na 4 os,250-300 zl,polecam pizzerie w mimicach,gdzie koles robi wszystko sam.Baska Voda...w tej miejscowosci mnostwo atrakcji,skutery,spadochrony itp.Ceny za nocleg w apoolo 11 chyba najnizsze bo pytalismy w innych miejscach to chca okolo 20 eu za osobe,w przyszlym roku znowu sie tam wybieramy bo nie ma piekniejszego miejsca na ziemi do odpoczynku
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 29.08.2012 09:24

Popieram Mimice są extra :)A gdzie jadłaś pizzę, w Konobie Pizzerija Val- my tam jedliśmy i palce lizać :)Byliśmy tam gościnie, gdyż stacjonowaliśmy w pobliskich Marusici - też pięknie :)
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 29.08.2012 09:50

Ta pyszna pizza jest przy Studentacu w Mimicach.
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 29.08.2012 14:40

slazacy napisał(a):Witam wszystkich.2 tyg temu wrocilismy,moge bardzo szczerze powiedziec ze w 100% polecam apollo11.wlasciciel bardzo mily,symaptyczny,widoki z tarasu...bezcenne


przestańcie z tym zachwalaniem bo już wkrótce nie będzie można zdobyć tam wolnych miejsc... a zresztą chwalcie gdyż Apollo 11 jak i właściciel jak najbardziej na to zasługują :D

slazacy napisał(a):130 schodow do apartamentu a pozniej 127 do plazy to koszmar:)


widzę że nie tylko ja pokusiłem się o policzenie wynik nawet niemal identyczny :)

slazacy napisał(a): w przyszlym roku znowu sie tam wybieramy bo nie ma piekniejszego miejsca na ziemi do odpoczynku


a my ponownie w Apollo 11 już za 4 dni 8)

pzdr
ps nie ładniej by wyglądało z polskimi robaczkami ?? :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 29.08.2012 14:50

crodream napisał(a):a my ponownie w Apollo 11 już za 4 dni 8)


Zazdroszczę i życzę udanego urlopu :wink:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 29.08.2012 20:36

slazacy napisał(a):Witam wszystkich.2 tyg temu wrocilismy,moge bardzo szczerze powiedziec ze w 100% polecam apollo11.wlasciciel bardzo mily,symaptyczny,widoki z tarasu...bezcenne,130 schodow do apartamentu a pozniej 127 do plazy to koszmar:)ale to jedyny minus tego miejsca bo naprawde nie ma sie do czego przyczepic,ceny w sklepach dokladnie jak w polsce(przynajmniej na slasku),gorzej z restauracjami,za obiad na 4 os,250-300 zl,polecam pizzerie w mimicach,gdzie koles robi wszystko sam.Baska Voda...w tej miejscowosci mnostwo atrakcji,skutery,spadochrony itp.Ceny za nocleg w apoolo 11 chyba najnizsze bo pytalismy w innych miejscach to chca okolo 20 eu za osobe,w przyszlym roku znowu sie tam wybieramy bo nie ma piekniejszego miejsca na ziemi do odpoczynku


Tak z ciekawości zapytam jakie te ceny w Apollo , niżej niż 10E od łóżka ?
slazacy
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slazacy » 31.08.2012 08:25

Pizzeria dokladnie przy samym studenacu a cena za nocleg za os 12,5 eu,powiem jeszcze ze nie warto wymieniac zlotowek na euro,najbardziej oplaca sie wyciagac pieniadze z bankomatu,za 1000kun-530zl,a wymieniajac euro mniej sie oplaca ,oczywiscie w zaleznosci za ile sie euro kupilo
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 01.09.2012 22:22

Dzięki za info , cena przeciętna , nie najniższa.

Zasugerowałam się wyrazem "najniższa" , i zaciekawiło mnie to , dlatego zapytałam.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 02.09.2012 00:11

Iwona75 napisał(a):Dzięki za info , cena przeciętna , nie najniższa.

Zasugerowałam się wyrazem "najniższa" , i zaciekawiło mnie to , dlatego zapytałam.


Weź pod uwagę ,że to cena w sezonie z wliczonym parkingiem,klimatyzacją,internetem,opłatą klimatyczną i prywatną plażą ,gdzie połowę z wyżej wymienionych trzeba dopłacać osobno. Mi wyszło w terminie od 23.06 -09.07 średnio 53euro za 5osobowy apartament.Czy to przeciętnie ? Ja uważam ,że tanio.
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 02.09.2012 10:23

slazacy napisał(a):Pizzeria dokladnie przy samym studenacu a cena za nocleg za os 12,5 eu,powiem jeszcze ze nie warto wymieniac zlotowek na euro,najbardziej oplaca sie wyciagac pieniadze z bankomatu,za 1000kun-530zl,a wymieniajac euro mniej sie oplaca ,oczywiscie w zaleznosci za ile sie euro kupilo

Chyba, że się zgubi kartę bankomatową. Tak jak mi się zdarzyło w tym roku :evil:
slazacy
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slazacy » 04.09.2012 13:13

_Rafi_ napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Dzięki za info , cena przeciętna , nie najniższa.

Zasugerowałam się wyrazem "najniższa" , i zaciekawiło mnie to , dlatego zapytałam.


Weź pod uwagę ,że to cena w sezonie z wliczonym parkingiem,klimatyzacją,internetem,opłatą klimatyczną i prywatną plażą ,gdzie połowę z wyżej wymienionych trzeba dopłacać osobno. Mi wyszło w terminie od 23.06 -09.07 średnio 53euro za 5osobowy apartament.Czy to przeciętnie ? Ja uważam ,że tanio.



Ja tez uwazam ze tanio,pytalismy chyba w 5 miejscach i przewaznie chcieli 20 eu ale nie wiem z jakim wyposazeniem
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 04.09.2012 20:51

slazacy napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Dzięki za info , cena przeciętna , nie najniższa.

Zasugerowałam się wyrazem "najniższa" , i zaciekawiło mnie to , dlatego zapytałam.


Weź pod uwagę ,że to cena w sezonie z wliczonym parkingiem,klimatyzacją,internetem,opłatą klimatyczną i prywatną plażą ,gdzie połowę z wyżej wymienionych trzeba dopłacać osobno. Mi wyszło w terminie od 23.06 -09.07 średnio 53euro za 5osobowy apartament.Czy to przeciętnie ? Ja uważam ,że tanio.



Ja tez uwazam ze tanio,pytalismy chyba w 5 miejscach i przewaznie chcieli 20 eu ale nie wiem z jakim wyposazeniem


Ok. , patrzyłam wg.moich kryteriów , każdy może mieć inne.

Dla mnie "tanio" kończy się na 10E , za łóżko w sezonie , ale wiadomo że każdy to inaczej rozumie i każdy ma inne potrzeby.

Pozdrawiam.
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 04.09.2012 20:57

Aktualnie w Mimicach za 10 E mozna przebierac w ofertach
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone