Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
_Rafi_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 04.09.2012 22:36

Iwona75 napisał(a):
Ok. , patrzyłam wg.moich kryteriów , każdy może mieć inne.
Dla mnie "tanio" kończy się na 10E , za łóżko w sezonie , ale wiadomo że każdy to inaczej rozumie i każdy ma inne potrzeby.

Pozdrawiam.

I fajnie.
Zawsze to mniej w Apollo rezerwacji na przyszły rok.
ps. Ludzie to wola mieć 10e za łóżko a 5e za klime za dobe i jest wtedy super. Chyba nie czytasz ze zrozumieniem ,bo mnie wyszło taniej bo 53e za 5 osobowy apartament.Wiadomo że czym mniej łózek tym drożej zawsze i wszędzie tak było.Nie wierzę ,że wynajmujesz za 20euro apartament i podkreśle apartament z aneksem kuchennym ,prywatną łazienką i klima za 20euro.Za 20euro możesz pokoik wynająć z łazienka wspólną na korytarzu i czajnikiem bezprzewodowym jako kuchnia.
Iwona75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 06.09.2012 12:18

_Rafi_ napisał(a):
Iwona75 napisał(a):
Ok. , patrzyłam wg.moich kryteriów , każdy może mieć inne.
Dla mnie "tanio" kończy się na 10E , za łóżko w sezonie , ale wiadomo że każdy to inaczej rozumie i każdy ma inne potrzeby.

Pozdrawiam.

I fajnie.
Zawsze to mniej w Apollo rezerwacji na przyszły rok.
ps. Ludzie to wola mieć 10e za łóżko a 5e za klime za dobe i jest wtedy super. Chyba nie czytasz ze zrozumieniem ,bo mnie wyszło taniej bo 53e za 5 osobowy apartament.Wiadomo że czym mniej łózek tym drożej zawsze i wszędzie tak było.Nie wierzę ,że wynajmujesz za 20euro apartament i podkreśle apartament z aneksem kuchennym ,prywatną łazienką i klima za 20euro.Za 20euro możesz pokoik wynająć z łazienka wspólną na korytarzu i czajnikiem bezprzewodowym jako kuchnia.

_Rafi_ , nie oburzaj się , moje pytanie było podyktowane czystą ciekawością , każdy ma inne potrzeby i co innego znaczy dla niego "tanio" , o czym wspomniałam.

Znajomi wynajmują od lat 5 osobowy apartament za 40E. , więc to jak dla mnie jest tanio. Dla innych to może być 50 , czy 60E.

Po co od razu tyle jadu ?

Pozdrawiam....
crodream
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 06.09.2012 12:27

Znajomi wynajmują od lat 5 osobowy apartament za 40E. , więc to jak dla mnie jest tanio. Dla innych to może być 50 , czy 60E.

jeśli możesz to podeślij proszę na prv namiary na ten apartament
PETERENZO
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 06.09.2012 13:00

Iwona75 napisał(a):Znajomi wynajmują od lat 5 osobowy apartament za 40E. , więc to jak dla mnie jest tanio. Dla innych to może być 50 , czy 60E.

Bardzo chętnie też poznam takie miejsce. Cena w sezonie super - podeślij proszę namiary. Możesz zawsze wstawić link w tym wątku :wink:

Iwona75 napisał(a):Po co od razu tyle jadu ?

Co ty z tym jadem?
Można vice versa zapytać po co takie teksty i prowokacje?
Iwona75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 06.09.2012 17:29

Przepraszam panowie za osobiste spostrzeżenia , nie miałam zamiaru kłócić się ani bawić w słowne przepychanki.

Odpuszczam ten temat , bo dyskusja z wami nie ma sensu.

P.S

Apartman znajomych jest na Pagu , więc nie znam szczegółów , bo to nie moje klimaty.

Oni opowiadają , ja Im wierzę i twierdzę że cena jest niska . Nam nigdy nie udało się tak taniego noclegu znaleść.

Nie komentujcie już może tego wpisu , wasze dotychczasowe komentarze są wystarczające.
PETERENZO
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 06.09.2012 20:53

Iwona75 napisał(a):Przepraszam panowie za osobiste spostrzeżenia , nie miałam zamiaru kłócić się ani bawić w słowne przepychanki.
Odpuszczam ten temat , bo dyskusja z wami nie ma sensu.

Chciałbym przypomnieć, że ja poprosiłem o namiary na apartament, o którym opowiadasz jako konkurencyjny w stosunku do tego co pisał Rafi i tyle.

Zarzucasz komuś "jad", potem ironizujesz o braku sensu prowadzenia dyskusji - zastanów się co piszesz.

Iwona75 napisał(a):Apartman znajomych jest na Pagu , więc nie znam szczegółów , bo to nie moje klimaty.

To po co wprowadzasz zamęt? Wiem, ale nie wiem itp... Takie trele, morele... Ale jad sączą wszyscy wkoło - co za hultaje :D

Opuszczasz temat, bo nie masz nawet banalnego argumentu potwierdzającego Twoje słowa. Rzeczywiście w świetle powyższego dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Dla zainteresowanych
Za apartament, o którym pisze Rafi ja we wrześniu płaciłem 30 Euro. W tym roku w lipcu płaciłem 57 Euro. Dodatkowe elementy, o których pisał Rafi w cenie - dodatkowo rejs łódką wzdłuż wybrzeża, za którą Petar mi nic nie policzył.
Czy drogo - nie wiem. Ja uważam, że miejsce warte jest tych pieniędzy. :D :papa:
holiday
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 17.05.2013 14:41

Doczytałam ,że do parkingu z apartamentu jest 140 schodów, no to rozumiem, ale jak przeglądam mapę googl to wygląda na to, że ten parking jest bezpośrednio przy jadrance, z dala od jakichkolwiek budynków (po mimo że to Chorwacja to jednak mało bezpiecznie). Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
crodream
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 17.05.2013 16:01

holiday napisał(a):Doczytałam ,że do parkingu z apartamentu jest 140 schodów, no to rozumiem, ale jak przeglądam mapę google to wygląda na to, że ten parking jest bezpośrednio przy jadrance, z dala od jakichkolwiek budynków (po mimo że to Chorwacja to jednak mało bezpiecznie). Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Chociaż jest tak możliwość to jakoś nigdy nie przychodziło mi i innym parkującym do głowy aby zamykać ten parking na kłódkę... Parking Apollo jest ogrodzony takim niskim zielonym płotkiem jak patrzysz na streetview (ten po lewej stronie na wyjeździe z Mimic, jadąc od strony Splitu), po drugiej stronie od razu przy jadrance zaczynają się apartamenty ale schodzą ostro w dół więc są słabo widoczne.
:papa:
_Rafi_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 17.05.2013 20:51

Bez obaw.Parkowałem tam auto za 100tysi i nic sie nie stało i jak piszą nawet nie chciało się zamykać.Chorwacja to spokojny kraj.Zawsze możesz bramę zamknąć na kłódkę.
elektron321
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) elektron321 » 31.05.2013 14:03

Wybieram się w tym roku do Mimic do Apoollo11 i mam pytanie odnośnie dojazdu do plaży miejskiej.
Czy w sezonie (sierpień) jest szansa na podjazd i - co najważniejsze - zaparkowanie przy plaży?
robsonr39
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 31.05.2013 17:23

elektron321 napisał(a):Wybieram się w tym roku do Mimic do Apoollo11 i mam pytanie odnośnie dojazdu do plaży miejskiej.
Czy w sezonie (sierpień) jest szansa na podjazd i - co najważniejsze - zaparkowanie przy plaży?

W Mimicach są dwie plaże , w pobliże jednej z nich można dojechać samochodem . Jest tam miejsca na ok 20 samochodów , więc jest szansa zaparkowania . Wszystko zależy od godzin w jakich chce się zaparkować. Wiadomo , że czym bliżej południa tym gorzej.

pozdrawiam
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 31.05.2013 17:41

W Mimicach, skręcając z Jadranki w ulicę Prilaz Moru i jadąc nią w dół możemy następnie skręcić w prawo lub w lewo. W prawo dojedziemy do plaży przy porcie, chociaż port to za dużo powiedziane. Plaża jest żwirowa, miejscami piaszczysta, z łagodnym wejściem do wody, doskonała dla dzieci. Na plaży jest prysznic ze słodką wodą, kafejki, bary, a z portu odpływają statki wycieczkowe do miejscowości Pučišće na wyspie Brač.
Skręcając w lewo, znajdziemy plażę, ze skałkami. Także są prysznice i jeden bar. Do jednej i do drugiej plaży można dojechać samochodem.
My plażowaliśmy na tej drugiej, na zdjęciu. Nie dojeżdżaliśmy samochodem, bo zawsze szukam apartamentu blisko plaży, ale znajomi nie mieli problemu, pod warunkiem, że przyjeżdżali w miarę wcześnie. :wink:
Obrazek
levix
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) levix » 01.06.2013 13:48

Zrobiłem rezerwację w Apollo 11 od 27 lipca, apartament z dużym balkonem i widokiem na morze, 2 piętro :) Oby tylko pogoda dopisała ;) heheh
xxlgreg_
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) xxlgreg_ » 27.06.2013 11:23

Byłem w Mimicach 3 lata temu (Larus) i zdecydowanie polecam Mimice. Bardzo spokojna miejscowość gdzie na plaży można puścić dzieci i się nie zgubią w tłumie. I te delfiny pływające niedaleko kąpielisk !!! Bajka.
A teraz Apollo 11 (już się nie mogę doczekać) 14.07-24.07 (levix do zobaczenia :) ) :papa:
DOROTOCHKA666
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) DOROTOCHKA666 » 09.07.2013 13:42

Hej, po przeczytaniu opisów jestem zakochana w tym miejscu.Jakimś cudem udało mi się dzisiaj zarezerwować pokoik od 14-21.07. Nie mogę się doczekać. Do zobaczenia :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje