Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dracena
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dracena » 03.01.2014 19:19

[
DOROTOCHKA666 napisał(a):Hej, po przeczytaniu opisów jestem zakochana w tym miejscu.Jakimś cudem udało mi się dzisiaj zarezerwować pokoik od 14-21.07. Nie mogę się doczekać. Do zobaczenia :-)

Witam serdecznie

Zastanawiamy się nad rezerwacja w Apollo 11 w Mimicach. Opinie są raczej pozytywne. A jak w tym roku było, jak Twoja opinia?? Proszę o informacje - może jakieś fotki na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Z góry dziekuję.
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 12.01.2014 23:28

Witam :)
Ja również zastanawiam się nad rezerwacją w Apollo 11. Czy mogłabym prosić o kilka fotek miejscowości i plaży na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Pozdrawiam
M
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 12.01.2014 23:48

Marlee napisał(a):Witam :)
Ja również zastanawiam się nad rezerwacją w Apollo 11. Czy mogłabym prosić o kilka fotek miejscowości i plaży na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Pozdrawiam
M

Jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz zdjecia plaży i okolicy apollo, które wstawiałem :)
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 13.01.2014 00:22

crodream napisał(a):
Marlee napisał(a):Witam :)
Ja również zastanawiam się nad rezerwacją w Apollo 11. Czy mogłabym prosić o kilka fotek miejscowości i plaży na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Pozdrawiam
M

Jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz zdjecia plaży i okolicy apollo, które wstawiałem :)


Zgadza się :) fotki plaży jak najbardziej są. Jednak chodziło mi bardziej o kilka fotek miejscowości np. portu itp. :)
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 13.01.2014 16:06

Marlee napisał(a):
crodream napisał(a):
Marlee napisał(a):Witam :)
Ja również zastanawiam się nad rezerwacją w Apollo 11. Czy mogłabym prosić o kilka fotek miejscowości i plaży na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Pozdrawiam
M

Jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz zdjecia plaży i okolicy apollo, które wstawiałem :)


Zgadza się :) fotki plaży jak najbardziej są. Jednak chodziło mi bardziej o kilka fotek miejscowości np. portu itp. :)


zobaczę wieczorem co mam, jak coś znajdę to Ci podeślę :papa:
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 13.01.2014 18:28

crodream napisał(a):
Marlee napisał(a):
crodream napisał(a):
Marlee napisał(a):Witam :)
Ja również zastanawiam się nad rezerwacją w Apollo 11. Czy mogłabym prosić o kilka fotek miejscowości i plaży na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Pozdrawiam
M

Jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz zdjecia plaży i okolicy apollo, które wstawiałem :)


Zgadza się :) fotki plaży jak najbardziej są. Jednak chodziło mi bardziej o kilka fotek miejscowości np. portu itp. :)


zobaczę wieczorem co mam, jak coś znajdę to Ci podeślę :papa:

Z góry dziękuję :)
xxlgreg_
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) xxlgreg_ » 16.01.2014 09:17

Witam.

Apropos schodów. Każdy musi zobaczyć i sam ocenić.
W załączonym filmiku:

1. Droga od "plaży" (później pokaż dlaczego napisałem "plaży") - 6:08 do 6:44
2. Droga od Aplollo 11 do parkingu - 6:44 do 7:20
Film przyśpieszony 50%.
Zobaczcie sami i teraz wyobraźcie sobie tą drogę 3-4 razy dziennie. Z ręcznikami, leżakami + w moim przypadku materacami, pontonem, wózkiem dla dziecka w 30 st. Ciężko.

A teraz plaża
Pierwsza część
image007.jpg

I druga część - pomost
image008.jpg


Cała plaża (jedyna w okolicy) jest dostępna dla wszystkich okolicznych domów leżących przy schodach które można zobaczyć na filmiku. Czasami może być tłoczno.


Przy okazji dorzucę kilka fotek Mimic ale z poziomu Jadranki

Port
image003.jpg

image001.jpg

image005.jpg

image004.jpg


Plaża "miejska" przy porcie
image002.jpg


Oraz druga plaża miejska (za portem w kierunku Marusici)
image009.jpg
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 16.01.2014 19:09

xxlgreg_ napisał(a):Apropos schodów. Każdy musi zobaczyć i sam ocenić.

Zobaczcie sami i teraz wyobraźcie sobie tą drogę 3-4 razy dziennie. Z ręcznikami, leżakami + w moim przypadku materacami, pontonem, wózkiem dla dziecka w 30 st. Ciężko.

Co do schodów to ja je traktowałem jako podtrzymanie formy biegowej w przerwie wakacyjnej, więc bardzo mi przypadły do gustu :P - fakt codzienne wchodzenie piechotą na 6 piętro pomogło nawet ich nie zauważyć. W kość dały dopiero przy pakowaniu samochodu i wnoszeniu bagaży na górę.

Z ekwipunkiem dziecka to faktycznie może być kiepsko, ale po co za każdym razem wnosić wszystko na górę tego nie rozumiem: ponton, leżaki, materace ręczniki my to wszystko zostawialiśmy zawsze przy plaży przykryte koniecznie ciężkimi kamieniami. Materace cały wyjazd tak przeleżały :wink: Spokojnie tam jest kilka domów i nikt przypadkowy się nie trafi

xxlgreg_ napisał(a):I druga część - pomost


miło zobaczyć coś nowego, ładnie to wygląda, w 2012 jeszcze był beton
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 16.01.2014 20:14

Faktycznie,tylu schodów nie spotyka się zbyt często :) Zobaczymy jak to będzie :)
xxlgreg_
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) xxlgreg_ » 16.01.2014 20:50

No właśnie mnie to osobiście wkurzało. Na "plaży"należącej do Apollo 11 jest bardzo mało miejsca - widać to na zdjęciach. Nasza ekipa w Apollo to 4 rodziny 2+2. Wyobraź sobie jak wygląda to miejsce kiedy goście z 2-3 domów zostawią tam swoje pontony, materace, zabawki i ręczniki. Co więcej nie zawsze, wszyscy schodzą o tej samej porze na plaże, więc uważam że zajmowanie sobie miejsca pozostawianymi rzeczami jest - słabe. I zauważyłem że tak robili TYLKO Polacy. I to by się zgadzało, ponieważ jedna z kilku rzeczy, które denerwują obsługę hotelową jak i innych gości w Egipcie, Tunezji, Turcji są właśnie osoby które zostawiają swoje rzeczy na leżakach ale nie zawsze z nich korzystają (oczywiście nie tylko Polacy tak robią, żeby było jasne).
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 23.02.2014 20:49

Witam :)
Czy istnieje mapa, na której znajduje się Apollo 11? Szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć :oops: Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Pozdrawiam
M
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 15.04.2014 12:05

Witam
Czy u gospodarzy Apolla można kupić alkohol, oliwę itp?
Pozdrawiam
M
dracena
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dracena » 03.07.2014 22:22

Witam
Mam pytanie do tych którzy byli w Apollo 11. Proszę Was o podanie szczegółów co do wyposażenia pokoi a w szczególności mini kuchni. Petar jest oszczędny w informacjach, pisze mi w mailu ze mają serwis do jedzenia, gotowania i picia... bez szczegółów... Zamierzam gotować tam obiady więc powiedzcie proszę czego tam brak!!!! Pozdrawiam i proszę o pomoc.. został nam tyko tydzień do wyjazdu...
Ania :D
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 05.07.2014 23:28

dracena napisał(a):Witam
Mam pytanie do tych którzy byli w Apollo 11. Proszę Was o podanie szczegółów co do wyposażenia pokoi a w szczególności mini kuchni. Petar jest oszczędny w informacjach, pisze mi w mailu ze mają serwis do jedzenia, gotowania i picia... bez szczegółów... Zamierzam gotować tam obiady więc powiedzcie proszę czego tam brak!!!! Pozdrawiam i proszę o pomoc.. został nam tyko tydzień do wyjazdu...
Ania :D


podstawowe wyposażenie które podczas dwukrotnego pobytu pozwoliło nam przygotowywać posiłki:
czajnik, kuchenka elektryczna, jakieś garnki, patelnia, deska do krojenia, sztućce, durszlak, talerze płytkie i głębokie, kubki, jakaś miska, szklanki, nie pamiętam co jeszcze - nie brakowało niczego. Ale jeśli czegoś nie będziesz miała poproś Petara, jest bardzo uczynny, kilkukrotnie pyta czy czegoś nie potrzeba, jak będzie trzeba jestem przekonany że odda ze swojej kuchni.
dracena
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 17.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dracena » 05.07.2014 23:40

crodream napisał(a):
dracena napisał(a):Witam
Mam pytanie do tych którzy byli w Apollo 11. Proszę Was o podanie szczegółów co do wyposażenia pokoi a w szczególności mini kuchni. Petar jest oszczędny w informacjach, pisze mi w mailu ze mają serwis do jedzenia, gotowania i picia... bez szczegółów... Zamierzam gotować tam obiady więc powiedzcie proszę czego tam brak!!!! Pozdrawiam i proszę o pomoc.. został nam tyko tydzień do wyjazdu...
Ania :D


podstawowe wyposażenie które podczas dwukrotnego pobytu pozwoliło nam przygotowywać posiłki:
czajnik, kuchenka elektryczna, jakieś garnki, patelnia, deska do krojenia, sztućce, durszlak, talerze płytkie i głębokie, kubki, jakaś miska, szklanki, nie pamiętam co jeszcze - nie brakowało niczego. Ale jeśli czegoś nie będziesz miała poproś Petara, jest bardzo uczynny, kilkukrotnie pyta czy czegoś nie potrzeba, jak będzie trzeba jestem przekonany że odda ze swojej kuchni.

Dziękuję za pomoc, dużo mi to pomoże w pakowaniu
Miłego urlopu pozdrawiam Ania
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone