Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 18.06.2012 11:42

Witam miłośników Mimic! W tym roku jadę tam już 5 raz. Lubię to miejsce. W tym roku melduję sie 28.07.2012r i jestem do 10.08.2012r. Już odliczamy dni!!!!
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 18.06.2012 12:09

Jacekp napisał(a):Witam miłośników Mimic! W tym roku jadę tam już 5 raz. Lubię to miejsce. W tym roku melduję sie 28.07.2012r i jestem do 10.08.2012r. Już odliczamy dni!!!!


Pięknie. 28.07 to ja właśnie będę wyjeżdżał. :wink:
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011
Re: Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 18.06.2012 16:02

AGACRO napisał(a):
auto_gt napisał(a):
AGACRO napisał(a):jestem aktualnie w Mimicach jeśli macie pytania to proszę śmiało pytać:) a jeśli chodzi o pogodę to jest teraz bardzo ciepło i piękne słońce pozdrówka


Cześć , ja bede 24 .07



a jak nazywa się ta Wasza miejscówka.....


dziękujemy za zdjęcia, woda czyściutka i ten kolor ....
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 18.06.2012 16:59

_Rafi_ napisał(a):
AGACRO napisał(a): moja miłość do Chorwacji została na wyspie :) nie mówiąc już nawet o tym, że tu w Mimicach na zachody słońca liczyć nie można...

Jak poruszyłaś ten temat to podpowiedz do jakiego miasteczka w okolicy trzeba by na kolacyjkę pojechać ,aby piekny zachód słońca był ? Troszke się zmartwiłem ,bo liczyłem na kolorowe zachody słońca będąc na tarasie wieczorkiem.


może Omiś, choć tutaj ekspertem nie jestem, wiem, że w Podacy (dokładnie Podaca-Kapeć) można zobaczyć piękne zachody, no, ale to jakaś godzina jeszcze drogi z Mimic, może Brela i Baśka...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 18.06.2012 18:13

AGACRO napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):
AGACRO napisał(a): moja miłość do Chorwacji została na wyspie :) nie mówiąc już nawet o tym, że tu w Mimicach na zachody słońca liczyć nie można...

Jak poruszyłaś ten temat to podpowiedz do jakiego miasteczka w okolicy trzeba by na kolacyjkę pojechać ,aby piekny zachód słońca był ? Troszke się zmartwiłem ,bo liczyłem na kolorowe zachody słońca będąc na tarasie wieczorkiem.


może Omiś, choć tutaj ekspertem nie jestem, wiem, że w Podacy (dokładnie Podaca-Kapeć) można zobaczyć piękne zachody, no, ale to jakaś godzina jeszcze drogi z Mimic, może Brela i Baśka...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Po zachody słońca trzeba wyjść wyżej jadranki ... i jest też piękny widok na masyw Biokovo
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 18.06.2012 20:07

Może mi ktoś napisać ,czy w Apollo11 jest w apartamencie czajnik i żelazko,bo nie chce na darmo wieźć ?
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 18.06.2012 21:04

_Rafi_ napisał(a):Może mi ktoś napisać ,czy w Apollo11 jest w apartamencie czajnik i żelazko,bo nie chce na darmo wieźć ?


Myślę , że jedno się znajdzie .... :lol:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 18.06.2012 21:18

auto_gt napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):Może mi ktoś napisać ,czy w Apollo11 jest w apartamencie czajnik i żelazko,bo nie chce na darmo wieźć ?


Myślę , że jedno się znajdzie .... :lol:

Mam zgadywać ?
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 18.06.2012 22:23

_Rafi_ napisał(a):
auto_gt napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):Może mi ktoś napisać ,czy w Apollo11 jest w apartamencie czajnik i żelazko,bo nie chce na darmo wieźć ?


Myślę , że jedno się znajdzie .... :lol:

Mam zgadywać ?


Sądzę że wyposażenie kuchni jest zawsze podstawowe : czajniki ,szklanki, talerze i kilka garków jest oraz sztućce też są , żelazko nie koniecznie , ale myśle że u Petera załatwisz , Pytaj Petera .

Ja żelazka nie biorę , mam wakacje i będę chodził luz blus pomięty ..... :lol:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 18.06.2012 22:29

auto_gt napisał(a):Ja żelazka nie biorę , mam wakacje i będę chodził luz blus pomięty ..... :lol:

Wytłumacz to mojej żonie :wink: .
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 18.06.2012 22:40

[quote="_Rafi_"]Może mi ktoś napisać ,czy w Apollo11 jest w apartamencie czajnik i żelazko,bo nie chce na darmo wieźć ?[/quote]

czajniki oczywiście są i cała reszta wyposażenia do przygotowania wszelakich posiłków również, żelazka nie ma, ale jak to ktoś napisał Petar chętnie pożyczy
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 18.06.2012 23:04

_Rafi_ napisał(a):
auto_gt napisał(a):Ja żelazka nie biorę , mam wakacje i będę chodził luz blus pomięty ..... :lol:

Wytłumacz to mojej żonie :wink: .


Wieczorkiem pod prześcieradło i gotowe :wink:
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 19.06.2012 13:27

Od której godziny są dostępne apartamenty w Apollo11 ? Pisze drugi dzień do Petara i nic nie odpisuje .
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 19.06.2012 14:30

_Rafi_ napisał(a):Od której godziny są dostępne apartamenty w Apollo11 ? Pisze drugi dzień do Petara i nic nie odpisuje .


Za każdym razem pytaj Petara - to zależy czy ma gości, którzy wyjeżdżają tego samego dnia w którym przyjeżdżasz czy nie.
Ja dotychczas jeździłem do niego we wrześniu dlatego nie było problemu. Przyjeżdżałem o 7.00 rano i wyjeżdżałem ostatniego dnia o 19.00.

U Petara już pewnie sezon dlatego może odpowiadać z opóźnieniem. Zawsze możesz do niego przedzwonić +385915050522
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 19.06.2012 16:18

To jest komórkowy numer ,czy stacjonarny ? - potrzebuje komórkowego .
Ten numer i drugi ze strony milczy,nikt nie odbiera.Nie wiesz o której można Petara złapać ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone