Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.03.2012 16:20

Garp1 napisał(a):My już mamy zaliczkę wpłaconą i wszystko uzgodnione - tak więc będzie ans tam 17 osób ( z czego 7 dzieci) ;) Więc pytam tak orientacyjnie bo gdzieś gdzie na forum jeszcze zdjęcia się wyświetlały to wydawał się nam mały skrawek tej plażyczki. A nie wiem jak długo się idzie do tej "głównej" plaży. Odnośnie zwiedzania to pytałam - czy gdzieś byłeś może w jakimś miejscu nieopisanym w przewodnikach , "niestandardowym"?

To świetnie! W jakim terminie jedziecie?
Jeżeli chodzi o "plażę" to jej fragment jest naturalny. Jest też skała, z której da się skakać. Są też wybetonowane podesty dlatego miejsca raczej nikomu nie będzie brakować.
Do plaży w Mimicach w linii prostej jest ok 500 metrów. Pontonem - jeżeli ktoś posiada - to moment. Piechotką może trochę dłużej ponieważ trzeba się wdrapać schodkami do magistrali, potem gęsiego wzdłuż drogi (nie ma chodnika) i z powrotem na dół do plaży. Nie jest daleko. Ja zawsze podjeżdżałem samochodem, ale w sezonie może nie być miejsca parkingowego.
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 15.03.2012 19:57

My jedziemy od 21lipca na 2 tygodnie. Może się spotkamy ;) No to uspokoiłeś mnie z tą plażą. Bo my pewnie co 2 dzień będziemy się wybierać na jakieś wycieczki a pomiędzy będziemy leniuchować - i fajnie by było z dziećmi móc nie łazić Jardanką. Chociaż znając nasze łasuchy - wycieczki na lody, itp. pewnie nie unikniemy ;)
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.03.2012 20:43

To bankowo się spotkamy, bo ja z rodzinką będę tam do 28.07.2012r.
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 15.03.2012 20:48

PETERENZO napisał(a):To nie jest plaża przy porcie. To plaża publiczna przy której jest tylko mała knajpka i kilka kwater. Do "portu" w Mimicach jedzie się dalej. Droga, która jest widoczna w prawej części zdjęcia odbija w lewo od drogi dojazdowej do "portu". Piszę w cudzysłowie ponieważ to za wiele powiedziane.


oj tam oj tam, w Mimicach wszystko jest przy "porcie", ale dzięki za szczegóły topograficzne, zdecydowanie masz racje
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 15.03.2012 20:52

PETERENZO napisał(a):Hejka - bardzo się cieszę z tego internetu, ponieważ byłem tam 2 razy (2009 i 2010) i niestety nie był dostępny.

W 2011 był dostępny zawsze, skype śmigał aż miło
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.03.2012 21:18

crodream napisał(a):W 2011 był dostępny zawsze, skype śmigał aż miło


Bardzo mnie to cieszy.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 16.03.2012 20:37

Garp1 napisał(a):My jedziemy od 21lipca na 2 tygodnie


Hejka
Daj znać jeszcze w jakim wieku macie te dzieciaki, bo moje (8 i 6 lat) są ciekawe czy będzie ktoś z kim będą mogły się pobawić.
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 16.03.2012 20:52

O to będą miały oj będą miały ;) Dwójka ma 8 lat, potem 5 lat, 7 lat i starsi troszkę 10 i 11 - same chłopaki. Więc będzie wesoło!
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 16.03.2012 22:32

Garp1 napisał(a):O to będą miały oj będą miały ;) Dwójka ma 8 lat, potem 5 lat, 7 lat i starsi troszkę 10 i 11 - same chłopaki. Więc będzie wesoło!

No to nieźle. Ja mam jedną córkę. Ale myślę, że jakoś da radę... :wink:
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 17.03.2012 21:12

Haha no to będzie - królowa i jej dwór ;) Poza tym ona już znawczyni miejsca wprowadzi chłopaków w zakamarki Mimic...
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 19.03.2012 13:23

To Wam fajnie. My będziemy też z dzieciakami ,ale ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca.ALe i tak się cieszę że łajba jakaś u Petera jest ,bo coś sie wymyśli i jakiś fajny kursik napewno będzie nie raz.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 19.03.2012 14:09

_Rafi_ napisał(a):To Wam fajnie. My będziemy też z dzieciakami ,ale ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca.ALe i tak się cieszę że łajba jakaś u Petera jest ,bo coś sie wymyśli i jakiś fajny kursik napewno będzie nie raz.


Z tego co mi mówił Petar w tym roku chce kupić jakąś lepszą łódkę. Już od dawna obiecał jakiś ciekawy kurs. Oby się sprawdziło.
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 19.03.2012 14:21

No to Rafi mam nadzieję podzielisz się wrażeniami! I jakimiś praktycznymi wskazówkami ;) Ja ze swojej strony poproszę gorąco jakieś foty domku i otoczenia.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 19.03.2012 17:35

Garp1 przeczytaj dokładnie ten temat i znajdziesz fotki plaży,a dom też jest w internecie pięknie na skarpie usytuowany.
Masz np :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
My mamy jedyneczke apartament na samej górze 4+1,
i trochę tu :

Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 19.03.2012 20:14

To wszystko już widziałam ;) Chodziło mi o fotografię z plaży pod domkiem, itp. i wrażenia na gorąco! Tym bardziej że będzie nas jednak spora grupa, a to ja zarezerwowałam noclegi i jakby coś będzie na mnie :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone