Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 11.01.2012 21:15

Wyżej podałem stronke i masz tam rozpisane pokoje. Mniejsze są na niższych piętrach duże apartmani są na samej górze.
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 12.01.2012 14:30

Dzięki za info - to mam nadzieje trafić na pokój an gorze z widokiem na morze ;)
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 12.01.2012 20:35

garp1 odezwij sie prosze na emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
player07
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) player07 » 11.03.2012 12:34

Witam,
w tym roku będziemy w Apollo 11 w Mimicach i w związku z tym mam 2 pytania. Od Petara dostałem wiadość, że w pokojach jest dostępny internet. Czy rzeczywiście jest tam internet, a jak tak to czy w miarę szybki? Drugie pytanko dotyczy mini plaży w okolicy. Czy są w Mimicach lub okolicy do 1 km plaże lub miejsca do rozłożenia dwóch ręczników z dostępem tylko od morza, tak aby dopływać tam na pontonie?
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 12.03.2012 09:09

player07 w Apollo jeszcze nie byłem,ale z tego co pisze w tym temacie i ty napewno to zauważyłeś pisały osoby prosto z apartamentu,więc internet napewno jest :wink: .Co do reszty nie pomogę .
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 12.03.2012 09:48

Hejka - bardzo się cieszę z tego internetu, ponieważ byłem tam 2 razy (2009 i 2010) i niestety nie był dostępny.
W tym roku też się wybieramy w lipcu. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania piszcie - jestem do dyspozycji.

PS.
Jeżeli nie macie szybkich odpowiedzi od Petara to się nie martwcie. Zwykle nie siedzi na necie, ale to bardzo sympatyczny i uczciwy facet. Dom, rodzina, pomoc ojcu w restauracji w Splicie zajmuje mu bardzo dużo czasu.
Ode mnie już nie chce żadnej zaliczki.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 12.03.2012 10:05

crodream napisał(a):tak wygląda plaża publiczna przy porcie
Obrazek


To nie jest plaża przy porcie. To plaża publiczna przy której jest tylko mała knajpka i kilka kwater. Do "portu" w Mimicach jedzie się dalej. Droga, która jest widoczna w prawej części zdjęcia odbija w lewo od drogi dojazdowej do "portu". Piszę w cudzysłowie ponieważ to za wiele powiedziane.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 12.03.2012 10:47

[quote="PETERENZO"]Hejka - bardzo się cieszę z tego internetu, ponieważ byłem tam 2 razy (2009 i 2010) i niestety nie był dostępny.
quote]
Użytkownik nekor na str.4 pisze z apartamentu w 2011r. Mnie Peter pisał,że internet jest,więc mam nadzieje,że pisał prawdę.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 12.03.2012 11:01

_Rafi_ napisał(a):
PETERENZO napisał(a):Hejka - bardzo się cieszę z tego internetu, ponieważ byłem tam 2 razy (2009 i 2010) i niestety nie był dostępny.

Użytkownik nekor na str.4 pisze z apartamentu w 2011r. Mnie Peter pisał,że internet jest,więc mam nadzieje,że pisał prawdę.


Petar do mnie pisał, że zainwestował trochę w chatkę. Cieszę się, że tak jest. Pisał również, że będzie miał większą łódź i będzie można zorganizować jakąś wycieczkę. Już mi się marzą wieczorne zdjęcia wybrzeża.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 14.03.2012 21:52

Ja mam pytanie dotyczące wynajmu pokoju w Apollo 11 bez rezerwacji.
Chodzi mi o to czy mają jakieś "luki " między zarezerwowanymi terminami , czy preferują wynajem na tydzień ,czy dwa żeby mieć ciągłość ?
Jeśli ktoś wie ,to napiszcie proszę . My nigdy nie rezerwujemy , bo nigdy nie wiemy kiedy pojedziemy , poza tym w jednym miejscu nie spędzamy wakacji , lubimy się przemieszczać . A że w tamtych okolicach nie nocowaliśmy jeszcze , to może byłaby możliwość zakotwiczyć na kilka nocy . Jeśli ktoś wie, to proszę o odpowiedż.Jest w ogole sens podjeżdżać do Mimic lub Marusici bez rezerwacji , czy zawsze są wcześniej obsadzone ?
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 14.03.2012 22:09

PETERENZO a masz może jakieś zdjęcia wnętrza lub tej plaży przy domku?
My wybieramy się ekipą 17 osobową i tak się zastanawiam czy wszyscy się tam na tej plażyczce zmieścimy ;)
Jak byś mógł podać jakieś sugesitie co tam w okolicy ciekawego do zobaczenia to byłabym wdzięczna (poza oczywiście tymi standardowymi)
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.03.2012 14:28

Iwona75 napisał(a):Ja mam pytanie dotyczące wynajmu pokoju w Apollo 11 bez rezerwacji.
Chodzi mi o to czy mają jakieś "luki " między zarezerwowanymi terminami , czy preferują wynajem na tydzień ,czy dwa żeby mieć ciągłość ?
Jeśli ktoś wie ,to napiszcie proszę . My nigdy nie rezerwujemy , bo nigdy nie wiemy kiedy pojedziemy , poza tym w jednym miejscu nie spędzamy wakacji , lubimy się przemieszczać . A że w tamtych okolicach nie nocowaliśmy jeszcze , to może byłaby możliwość zakotwiczyć na kilka nocy . Jeśli ktoś wie, to proszę o odpowiedż.Jest w ogole sens podjeżdżać do Mimic lub Marusici bez rezerwacji , czy zawsze są wcześniej obsadzone ?



Jeżeli chodzi o sezon to raczej wszystko jest już zarezerwowane w Apollo11. Czy są jakieś kilkudniowe luki – tego nie wiem. Przypuszczam, że tylko Petar (właściciel) może na to odpowiedzieć. Po sezonie natomiast miejsca jest bardzo dużo. Byłem dwukrotnie we wrześniu i raz przez cały tydzień byliśmy zupełnie sami. Na kolejny tydzień pojawiły się 2 rodziny.
Czy jest sens podjechać? Ciężko powiedzieć czy coś znajdziesz. Zwykle jadąc magistralą od strony Splitu na południe Ci, którzy mają jakiekolwiek wolne pokoje stoją przy drodze i oferują noclegi. Trudno ich nie zauważyć. Czy akurat uda Ci się coś znaleźć w tych miejscowościach? Nikt tego nie wie. To jakby pytać jak będzie temperatura powietrza w ten dzień.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.03.2012 14:47

Garp1 napisał(a):PETERENZO a masz może jakieś zdjęcia wnętrza lub tej plaży przy domku?
My wybieramy się ekipą 17 osobową i tak się zastanawiam czy wszyscy się tam na tej plażyczce zmieścimy ;)
Jak byś mógł podać jakieś sugesitie co tam w okolicy ciekawego do zobaczenia to byłabym wdzięczna (poza oczywiście tymi standardowymi)



Mam zdjęcia i filmy, ale raczej o charakterze prywatnym i nie udostępniam nikomu. Postaram się jednak coś poszukać wieczorkiem i wrzucę jak będę miał chwilę.
Jeżeli jednak aktualnie szukacie miejsca na 17-cie osób to w sezonie możecie zapomnieć. We wrześniu najwcześniej.
Na plaży; pod domem nigdy takiej ekipy nie widziałem więc nie odpowiem czy tyle osób się zmieści.
Ciekawostek wiele - całe wybrzeże na niesamowity urok i gdzie się nie wdepnie tam jest coś ciekawego. Jakich atrakcji szukasz?
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 15.03.2012 15:32

Dziękuję PETERENZO , pytałam , bo wiem że niektórzy wynajmują tylko na tydzień (lub wielokrotność ) i wtedy nie ma sensu zapuszczać się w te rejony.A czytając forum , zauważylam że jeżdżą tam stali bywalcy , więc coś pewnie na ten temat wiedzą.
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 15.03.2012 16:08

My już mamy zaliczkę wpłaconą i wszystko uzgodnione - tak więc będzie ans tam 17 osób ( z czego 7 dzieci) ;) Więc pytam tak orientacyjnie bo gdzieś gdzie na forum jeszcze zdjęcia się wyświetlały to wydawał się nam mały skrawek tej plażyczki. A nie wiem jak długo się idzie do tej "głównej" plaży. Odnośnie zwiedzania to pytałam - czy gdzieś byłeś może w jakimś miejscu nieopisanym w przewodnikach , "niestandardowym"?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone