Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 15.06.2012 17:39

No już za tydzień wyjazd :D . Podają temperatury ok.27stopni,ale to chyba w cieniu,bo inaczej to zimne morze będzie .
Nie wiecie jak to jest z zamykaniem bramy na parkingu u Petera ? Czy on zamyka o którejś godzinie,czy samemu ma sie klucze i można wracać o której się chce?
Może ktoś wie coś więcej już na temat łajby co Peter sobie sprawił,i czy można ją wypożyczać ?
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 15.06.2012 18:35

W 2006 roku każdy miał swój klucz i nie było problemu z parkowaniem, jeżeli chodzi o łódkę to wówczas Petern miał małą motorówke , którą chętnie wypożyczał.
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012
Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 15.06.2012 20:59

jestem aktualnie w Mimicach jeśli macie pytania to proszę śmiało pytać:) a jeśli chodzi o pogodę to jest teraz bardzo ciepło i piękne słońce pozdrówka
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011
Re: Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 15.06.2012 21:10

AGACRO napisał(a):jestem aktualnie w Mimicach jeśli macie pytania to proszę śmiało pytać:) a jeśli chodzi o pogodę to jest teraz bardzo ciepło i piękne słońce pozdrówka


Cześć , ja bede 24 .07 moja rezerwacja jest w tym apartamencie nad Jadranką, czyli od pizzerii dróżką ostro w lewo ,jak mi wytłumaczyli .

Mogłabyś przesłać focie eee centrum :D . tej pizzerii ?, i drogi zjazdu do portu ?

Bardzo wysoko , jest ? dla mnie to frajda ,ale martwię się o dzieci .
Ostatnio edytowano 18.06.2012 14:38 przez auto_gt, łącznie edytowano 1 raz
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012
Re: Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 15.06.2012 22:17

auto_gt napisał(a):
AGACRO napisał(a):jestem aktualnie w Mimicach jeśli macie pytania to proszę śmiało pytać:) a jeśli chodzi o pogodę to jest teraz bardzo ciepło i piękne słońce pozdrówka


Cześć , ja bede 24 .07 mója rezerwacja jest w tym apartamencie nad Jadranką, czyli od pizzerii dróżką ostro w lewo ,jak mi wytłumaczyli .

Mogłabyś przesłać focie eee centrum :D . tej pizzerii ?, i drogi zjazdu do portu ?

Bardzo wysoko , jest ? dla mnie to frajda ,ale martwię się o dzieci .



a jak nazywa się ta Wasza miejscówka to postaram się ją zlokalizować (przy jakiej ulicy), przejazd do portu jest dość stromy ale spokojnie każdego rodzaju samochód, prócz tira i tego typu;) przejeżdża, my chodzimy na plażę i do Mimic i do Marusici bo są ze sobą w sąsiedztwie bardzo bliskim (niemalże na styku), aczkolwiek ta druga plaża podoba mi się bardziej (mam obfotografowane obie:), ale zarówno obie są żwirowe i będą idealne dla dzieci, choć powrót z plaży to fakt trochę pod górkę ale to jakieś 5 minut do drogi głównej, postaram się przesłać zdjęcia tej drogi do portu coby uwiarygodnić słowa, proszę tylko o adres mail:)
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 15.06.2012 22:31

Port to mocne słowo to kawałek miejsca gdzie można przycumować skuter lub małą łajbę.Zejście dość strome więc idąc nad morze pamiętaj co trzeba zabrać by się nie wracać :lol: U naszej gospodyni jest 240 schodów(ale to kawałek dalej w stronę Makarskiej)w Twoim miejscu jest nieco bliżej od drogi do wody i tłoczno na plaży.
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 15.06.2012 22:40

pawelh napisał(a):Port to mocne słowo to kawałek miejsca gdzie można przycumować skuter lub małą łajbę.Zejście dość strome więc idąc nad morze pamiętaj co trzeba zabrać by się nie wracać :lol: U naszej gospodyni jest 240 schodów(ale to kawałek dalej w stronę Makarskiej)w Twoim miejscu jest nieco bliżej od drogi do wody i tłoczno na plaży.



ano masz rację, to raczej porcik :) z tym wracaniem również, jak zapomniałam wziąć jednej bambetli to już się pogodziłam z tym, że się bez niej obędę :) teraz jeszcze tłoku nie ma, trochę villi jest pozamykanych, ale podejrzewam, że po 25.06 już będzie sporo ludzisk na plaży, na oko jak na taką ilość apartmanów plaża jest stanowczo za mała (choć można i też zacumować na plaży w Medici)
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 15.06.2012 23:11

Można prosić fotki jakie masz z tych Mimic i tych plaż adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Byliście już w tej konobie słynnej na górze -jak wrażenia ? Jak tam woda w morzu ciepła ?
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 15.06.2012 23:34

_Rafi_ napisał(a):Można prosić fotki jakie masz z tych Mimic i tych plaż adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Byliście już w tej konobie słynnej na górze -jak wrażenia ? Jak tam woda w morzu ciepła ?


oczywiście prześlę :) w słynnej konobie jeszcze nie byłam, ale się wybieram (jestem tu dopiero 2 dzień), woda w morzu póki co jak dla mnie mogłaby być cieplejsza ale to czerwiec więc pewnie jest chłodniej (kilka dni wcześniej byłam w okolicach Dubrownika i wydawała mi się cieplejsza), ale temperatury powietrza wakacyjne, słońce w południe mocno przypieka, jeden minus, około godziny 18 (może nawet wcześniej) słonko znika za górami i plaża pozostaje w cieniu, nie wiem czy w lipcu jest podobnie
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.06.2012 23:46

_Rafi_ napisał(a):No już za tydzień wyjazd :D . Podają temperatury ok.27stopni,ale to chyba w cieniu,bo inaczej to zimne morze będzie .
Nie wiecie jak to jest z zamykaniem bramy na parkingu u Petera ? Czy on zamyka o którejś godzinie,czy samemu ma sie klucze i można wracać o której się chce?
Może ktoś wie coś więcej już na temat łajby co Peter sobie sprawił,i czy można ją wypożyczać ?


Zazdroszczę Ci, że już wyjeżdżasz. Mnie został jeszcze miesiąc.

Co do bramy - to pierwsze słyszę się zamyka na klucz. Ja we wrześniu zawsze ją tylko zasuwałem i nie było problemu. Jeżeli w sezonie jest inaczej to dajcie znać.
A przy okazji Petar obiecał jakiś rejsik nową łódką - liczę na to jak pewnie każdy z Was.
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku... :wink:
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011
Re: Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 16.06.2012 10:41

[quote="AGACRO] a jak nazywa się ta Wasza miejscówka to postaram się ją zlokalizować[/quote]

WILLA "MIMICE APARTMENTS"
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Miłego wypoczynku i słońca
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012
Re: Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 16.06.2012 16:47

auto_gt napisał(a):[quote="AGACRO] a jak nazywa się ta Wasza miejscówka to postaram się ją zlokalizować


WILLA "MIMICE APARTMENTS"
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Miłego wypoczynku i słońca[/quote]

A dziękuję, pogoda dziś podobnie jak wczoraj piękna, jest uczucie, że słońce aż parzy i faktycznie tego słońca nie brakuje. Myślę, że zlokalizowałam
Wasz apartman porobiłam trochę fotek więc prześlę. Pozdrawiam słonecznie
Ostatnio edytowano 17.06.2012 22:18 przez AGACRO, łącznie edytowano 1 raz
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 16.06.2012 17:15

W ubiegłym roku w sierpniu woda była bardzo ciepła,że pod Dubrownikiem cieplejsza to norma choć bywa różnie.W sezonie na tej powiedzmy miejskiej plaży jest tłoczno jak dla mnie nieznośnie dlatego w Mimicach dwukrotnie wynajmowałem apartament,który miał prywatne zejście do plaży :wink: pełen relaks.Góry niestety dają cień więc szczególnie w urokliwych zatoczkach bywa chłodniejsza woda więc cyple wysunięte w morze mają w tym względzie przewagę :wink:
AGACRO
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AGACRO » 17.06.2012 22:15

pawelh napisał(a):W ubiegłym roku w sierpniu woda była bardzo ciepła,że pod Dubrownikiem cieplejsza to norma choć bywa różnie.W sezonie na tej powiedzmy miejskiej plaży jest tłoczno jak dla mnie nieznośnie dlatego w Mimicach dwukrotnie wynajmowałem apartament,który miał prywatne zejście do plaży :wink: pełen relaks.Góry niestety dają cień więc szczególnie w urokliwych zatoczkach bywa chłodniejsza woda więc cyple wysunięte w morze mają w tym względzie przewagę :wink:



temperatura wody dziś była przyzwoita, niestety nie jestem zwolenniczką riwiery w jakimkolwiek kształcie (właśnie ze względu na te wszechobecne tłumy), moja miłość do Chorwacji została na wyspie :) nie mówiąc już nawet o tym, że tu w Mimicach na zachody słońca liczyć nie można...
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 18.06.2012 10:03

AGACRO napisał(a): moja miłość do Chorwacji została na wyspie :) nie mówiąc już nawet o tym, że tu w Mimicach na zachody słońca liczyć nie można...

Jak poruszyłaś ten temat to podpowiedz do jakiego miasteczka w okolicy trzeba by na kolacyjkę pojechać ,aby piekny zachód słońca był ? Troszke się zmartwiłem ,bo liczyłem na kolorowe zachody słońca będąc na tarasie wieczorkiem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone