Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 05.01.2012 21:06

plaże mam pofoconą dokładnie to postaram się wrzucić. Apartamentu nie robiłem raczej ew. widoczki z balkonu. Nam niczego nie brakowało, wróciliśmy zadowoleni,
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 05.01.2012 22:19

widok z balkonu apartamentu (2+0) na góry
Obrazek


i w drugą stronę na morze i Brać w tle
Obrazek

widok apartamentu czy raczej drzew za którymi jest schowany z poziomu plaży
Obrazek
Obrazek

część plaży to płaski beton z zejściem po drabince do wody zdjęcie jest trochę mylące, ze względu na chorwacką czystość wody :), bo 2metry od brzegu już nie ma gruntu
Obrazek

Obrazek

linia brzegowa z kładeczką prowadzącą do prysznica ze słodką wodą i do jednego z dwóch łagodnych zejść do wody - jednak kamienie dosyć spore. Drugiego zejścia z drobnymi kamykami i lekkim cieniem na brzegu na jakieś 3 osoby chyba nie zrobiłem
Obrazek

na kamieniach też jest miejsce do posiedzenia
Obrazek

zdjęć okolic i wrażeń mnóstwo więc pytaj jeśli będę umiał to pomoge :)
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 09.01.2012 12:40

Wielkie dzięki!!! Aż się człowiek rozmarzy jak tak popatrzy na te widoki... a za oknem plucha...
Mam jeszcze pytanko - ile minut idzie się mniej więcej do takiej ogólnodostępnej plaży, i czy trzeba przy ulicy iść i jak tam sprawa kamieni wygląda?
I oczywiście poproszę jak masz jakieś propozycje zwiedzania w okolicy. Bo wiadomo, że standardowo "oblecimy" te popularne miejsca ;)
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 09.01.2012 22:12

tak wygląda plaża publiczna przy porcie
Obrazek

a tak ten kawałek z łagodnym zejściem przy Apollo 11, kamienie trochę większe, wybór należy do Ciebie, my osobiście nigdy się nie skusiliśmy na plażowanie przy porcie, woleliśmy urok plaży przy Apollo, a z racji że byliśmy na początku września to czasem nie było nikogo oprócz nas.
Obrazek
Obrazek

do plaży publicznej dojść można tylko Jadranka j.n., myślę że jakoś 500m ulicą, niestety nie ma chodnika, miejscami tylko 0,5 m między jezdnią a barierką więc trzeba grzecznie "gęsiego"
Obrazek

co do miejsc w okolicy to byliśmy trochę zachłanni na zwiedzanie zarówno bliższe jak i dalsze, odwiedziliśmy: Trogir, Split, Klis, ruiny Salony, Makarską, Brelę, wodospady Krka, Omis no i po drodze Plitvickie Jeziora.
W przyszłości na pewno nie odmówimy sobie szczytu Sv Jure, Dubrownika, jezior w okolicach Imotski, no i oczywiście wysp wszystkich i każdej z osobna.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 10.01.2012 15:13

Wybiera się ktoś do tego apartamentu .Jak tak to kiedy ? Chyba ze względu na kameralne warunki na plaże i bliskość bardziej rozrywkowych miejscowości gdzie można robić wypady zrobię tam rezerwacje :wink: .

Orientuje sie ktoś o co chodzi,bo na tej stronce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest oferta tańsza niż zaoferował mi sam Petar (właściciel) .Dał mi stawkę przed sezonę większą i w trakcie sezonu większą o kilka euro.Niby nie dużo,ale u niego wychodzi w sumie 55euro drożej za taki sam okres. Zapytałem go o to,ciekawe co odpowie.
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 10.01.2012 18:48

_Rafi_ napisał(a):
Orientuje sie ktoś o co chodzi,bo na tej stronce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest oferta tańsza niż zaoferował mi sam Petar (właściciel) .Dał mi stawkę przed sezonę większą i w trakcie sezonu większą o kilka euro.Niby nie dużo,ale u niego wychodzi w sumie 55euro drożej za taki sam okres. Zapytałem go o to,ciekawe co odpowie.


Może jakaś aktualizacja cen na bieżący sezon, bo z tego co widzę to ceny są dokładnie takie jakie były w zeszłym sezonie. Ja pierwsze zapytanie w zeszłym roku robiłem przez stronę o której piszesz, odpowiedź dostałem bezpośrednio od Petara, więc nie jest to żaden pośrednik, jedynie reklama
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 10.01.2012 18:56

crodream napisał(a):
_Rafi_ napisał(a):
Orientuje sie ktoś o co chodzi,bo na tej stronce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest oferta tańsza niż zaoferował mi sam Petar (właściciel) .Dał mi stawkę przed sezonę większą i w trakcie sezonu większą o kilka euro.Niby nie dużo,ale u niego wychodzi w sumie 55euro drożej za taki sam okres. Zapytałem go o to,ciekawe co odpowie.


Może jakaś aktualizacja cen na bieżący sezon, bo z tego co widzę to ceny są dokładnie takie jakie były w zeszłym sezonie. Ja pierwsze zapytanie w zeszłym roku robiłem przez stronę o której piszesz, odpowiedź dostałem bezpośrednio od Petara, więc nie jest to żaden pośrednik, jedynie reklama


Troche dziwne.Jak zapytałem go czemu na stronie jest taniej ,a On mi dał większą cenę to zamilkł od południa :cry: .Może jest zajęty i nie ma go przy kompie .
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 10.01.2012 19:18

_Rafi_ napisał(a):Troche dziwne.Jak zapytałem go czemu na stronie jest taniej ,a On mi dał większą cenę to zamilkł od południa :cry: .Może jest zajęty i nie ma go przy kompie .


I teraz się chłopak zamknie w sobie i nici z Twoich wakacji ;), a tak poważnie to zapewne nie siedzi przed kompem w oczekiwaniu na e-maile , jak był to odpowiadał natychmiast a czasem to i po kilku dniach, więc głowa do góry
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 10.01.2012 22:21

Odpowiedział.
Pisze,że ceny się zmieniły na 2012r ,a na serwisach jeszcze są stare.Niedługo na serwisach też będą zmienione.
Pozostało wpłacić zaliczkę i czekać do wakacji :D .
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 11.01.2012 09:57

No to powodzenia! Może się spotkamy na miejscu bo my już po wpłacie zaliczki i tylko odliczamy czas do lipca ;)
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 11.01.2012 10:56

Garp1 napisał(a):No to powodzenia! Może się spotkamy na miejscu bo my już po wpłacie zaliczki i tylko odliczamy czas do lipca ;)


Jak wpłacaliście zaliczkę ?
Petar znów zamilkł :lol: .Czekam na numer konta .Ile wpłacaliście ejro,bo mi napisał ,żeby wpłacic "mały depozyt" .Myślałem nad wysłaniem listem wartościowym,ale żona się boi.
Jeśli wszystko wypali będziemy koniec czerwca i początek lipca.
Od którego lipca jedziecie ?
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 11.01.2012 13:22

Wpłacaliśmy normalnie - przelewem bankowym i napisał nam wszystkie dane i ile mamy wpłacić, bo nas 12 osób na 2 tyg - więc trochę ;)
no to niestety nie spotkamy się pewnie bo my od 21 lipca - ale poproszę wrażenia i zdjęcia jak będziecie na miejscu!!!
Bo niestety poza tymi powyżej inne (na innym temacie) są niedostępne
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 11.01.2012 16:09

Dalej cisza w eterze :roll: .
My będziemy w 5osób ,apartament na samej górze i też na 2tyg. ale niestety wcześniej.
Narazie czekam na dane do przelewu .
crodream
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodream » 11.01.2012 18:51

_Rafi_ napisał(a):
Jak wpłacaliście zaliczkę ?
Petar znów zamilkł :lol: .Czekam na numer konta .Ile wpłacaliście ejro,bo mi napisał ,żeby wpłacic "mały depozyt" .Myślałem nad wysłaniem listem wartościowym,ale żona się boi.
Jeśli wszystko wypali będziemy koniec czerwca i początek lipca.
Od którego lipca jedziecie ?


ja wpłacałem 20% całego kosztu pobytu, przelewem bankowym. Chciałem wysłać listem wartościowym, ale po wizycie na poczcie gdy usłyszałem "jak to Pan chce wysyłać pieniądze w kopercie za granicę, 8O przecież to jest przestępstwo", nie podjąłem próby dalszego uświadamiania a do innej czyt. większej placówki nie chciało mi się iść.
Petar potem potwierdził, że przelew dostał i nawet potwierdzenia przelewu nie brałem na wakacje :)
pzdr
Garp1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garp1 » 11.01.2012 20:40

My też wpłaciliśmy przelewem bankowym i bez problemu po kilku dniach Petar napisał, że doszły ;)
Crodream - możesz napisać jak to wygląda z pokojami - tzn iloma on mniej więcej dysponuje? bo my mamy mieć 2 studia 2+2 i jedno z dwoma oddzielnymi sypialniami 2+2 i tak sobie myślę czy wiesz może jak są usytuowane?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone