Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice apartament "Apollo 11"?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 21.03.2006 21:55

My zabieramy ze sobą żólty ser(w cro jest bardzo drogi), parówki, suche wędliny i masło. Reszta na miejscu. :roll:
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 21.03.2006 21:58

Kaśka733 24.03 o 19.00 jest spotkanie . szczegóły na wrocław.cro.pl :lol:
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 25.03.2006 18:22

Pare fotek z Mimic i nie tylko :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 16.04.2006 16:38 przez kominesku, łącznie edytowano 1 raz
Kaśka733
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 25.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaśka733 » 27.03.2006 10:12

Witam. Te zdjęcia są jeszcze lepsze od oglądanych w piątek. Szczególnie ta oświetlona plaża. Pozdrawiam.
Grzegorz G.
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 06.07.2004
Mimice-

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz G. » 29.03.2006 14:00

Ja bylem z rodzinka u BOŻA (LARA) i bylo zarabiscie.Czysta plaza i woda a przede wszystkim malo ludzi na plazy(poza weekendami).Zarcie jak zawsze biore swoje-zamrozone miesko,napoje,itd.

I tylko trzeba sie przyzwyczaic do koscielnego dzwonu........
Ale o tym przy innej okazji.

W tym roku 17.07-31.07 znowu melduje sie u BOŻA i wiem ze bedzie SUPER. :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam

Grzesiek.
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005
Re: Mimice-

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 30.03.2006 07:04

Grzegorz G. napisał(a):Ja bylem z rodzinka u BOŻA (LARA) i bylo zarabiscie.Czysta plaza i woda a przede wszystkim malo ludzi na plazy(poza weekendami).Zarcie jak zawsze biore swoje-zamrozone miesko,napoje,itd.

I tylko trzeba sie przyzwyczaic do koscielnego dzwonu........
Ale o tym przy innej okazji.

W tym roku 17.07-31.07 znowu melduje sie u BOŻA i wiem ze bedzie SUPER. :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam

Grzesiek.
Grzegorz tak jak Ci napisałem w Kalendarzu Wyjazdowym masz 2 dni na podgrzanie morza i udeptanie rakiji. Meldujemy się u Boża 19.07. :lol: Pzdr.
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 31.03.2006 18:47

Zostawcie i dla nas tej rakiji :lol:
joanna1211
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna1211 » 20.04.2007 21:18

Tika napisał(a):Wybieramy się pierwszy raz na Chorwację.Wybraliśmy apartament "Apollo 11" w Mimicach. Jeśli ktoś odwiedził to miejsce, to proszę o pare informacji o apartamencie i okolicy.[/b]


w tym roku w sierpniu wybieramy sie do Apollo 11.W chorwacji będziemy po raz pierrwszy,bardzo prosze o informacje na temat obiektu
z góry dziękuję i pozdrawiam
joanna :)
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 22.04.2007 12:39

w tym roku w sierpniu wybieramy sie do Apollo 11.W chorwacji będziemy po raz pierrwszy,bardzo prosze o informacje na temat obiektu
z góry dziękuję i pozdrawiam
joanna :)[/quote]

Witam serdecznie
Byliśmy w zeszłym roku w Mimicach w apart. Apollo 11, prawdę mówiąc chcieliśmy tam jechac ponownie w tym roku ale niestety-brak wolnych miejsc. Obiekt odpowiada dokładnie opisowi z oferty,jest usytuowany nad samym morzem, posiada swoją prywatną plażę z natryskiem , zamykany parking przy głównej drodze, ogólnie dostępny taras z widokiem na morze i duży grill.Jedyna niemiła niespodzianka to koniecznośc zniesienia całych bagaży od parkingu do apartamenu ok.140 schodków.Właściciel w sezonie mieszka wraz z rodziną na parterze można z nim porozumiec się bez problemu w języku angielskim, jego żona zna biegle niemiecki-bardzo mili ludzie.Jeżeli chcesz więcej informacji podaj mi swój adres email,mogę przesłac Ci równiez parę fotek.Polecam gorąco i prawdę mówiąc zazdrosze Ci.My w tym roku jedziemy do Czarnogóry.Pozdrawiam
joanna1211
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna1211 » 27.04.2007 22:24

Tika napisał(a):w tym roku w sierpniu wybieramy sie do Apollo 11.W chorwacji będziemy po raz pierrwszy,bardzo prosze o informacje na temat obiektu
z góry dziękuję i pozdrawiam
joanna :)


Witam serdecznie
Byliśmy w zeszłym roku w Mimicach w apart. Apollo 11, prawdę mówiąc chcieliśmy tam jechac ponownie w tym roku ale niestety-brak wolnych miejsc. Obiekt odpowiada dokładnie opisowi z oferty,jest usytuowany nad samym morzem, posiada swoją prywatną plażę z natryskiem , zamykany parking przy głównej drodze, ogólnie dostępny taras z widokiem na morze i duży grill.Jedyna niemiła niespodzianka to koniecznośc zniesienia całych bagaży od parkingu do apartamenu ok.140 schodków.Właściciel w sezonie mieszka wraz z rodziną na parterze można z nim porozumiec się bez problemu w języku angielskim, jego żona zna biegle niemiecki-bardzo mili ludzie.Jeżeli chcesz więcej informacji podaj mi swój adres email,mogę przesłac Ci równiez parę fotek.Polecam gorąco i prawdę mówiąc zazdrosze Ci.My w tym roku jedziemy do Czarnogóry.Pozdrawiam[/quote]


Bardzo dziękuję za informacje. po Twojej odpowiedzi jeszcze bardziej cieszę się na ten wyjazd. nawet te 140 schodków mnie nie przeraża.mam jeszcze takie pytanko,poniewaz wybieram sięz dwójką dzieci, młodszy ma 2 lata interesuje mnie jak wygląda plaża i czy duża jest głębokość wody przy brzegu. Czy w pobliżu domu znajduję się sklepik lub restauracja?
Dziękuję i pozdrawiam,za fotki byłabym wdzięczna :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 30.04.2007 09:09

Bardzo dziękuję za informacje. po Twojej odpowiedzi jeszcze bardziej cieszę się na ten wyjazd. nawet te 140 schodków mnie nie przeraża.mam jeszcze takie pytanko,poniewaz wybieram sięz dwójką dzieci, młodszy ma 2 lata interesuje mnie jak wygląda plaża i czy duża jest głębokość wody przy brzegu. Czy w pobliżu domu znajduję się sklepik lub restauracja?
Dziękuję i pozdrawiam,za fotki byłabym wdzięczna :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/quote].

Witaj
Przy apartamencie jest plaża prywatna przedzielona dużymi głazami, po lewej stronie jest miejsce do kąpieli dla dziecii, jest tam łagodne zejście do wody,plaża kamienista.Po prawej stronie jest taka jakby platforma betonowa z której można zejść po drabince do wody lub do niej wskoczyć.Możesz bez obaw jechać z dziećmi.My byliśmy w cztery rodziny w sumie siedmioro dzieci z czego najmłodsze miało pół roku a następne dwa lata, nasze dzieci w wieku 8 i 12 chodziły do wody same, mogliśmy je obserwować z balkonu w apartamencie.Sklepik-coś w stylu GS lata 80- znajduje się w centrum Mimic ok. 1km. od "Apollo 11".My jeźdźiliśmy do na zakupy do Omisia do marketu "Studenac".Jeżeli chodzi o restaurację to jest w Mimicach smarzalnia ryb "Carevi Dvori"- gorąco polecam lokal ma niepowtarzalny klimat,lokal jest czynny od 19. do 24, zaliczyliśmy tam nawet tańce.Tam można zjeść rybkę z grilla.Do tej smażalni trzeba iść głóną drogą w kierunku Omisia za sklepem trzeba skręcić w górę srtonę kościoła, parę metrów za kościołem w lewo w górę.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało chętnie wrócę wspomnieniami do Mimic.
Ps. fotki prześlę Ci po porwocie z wekhendu.Pozdrawiam
frunia1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) frunia1 » 30.04.2007 10:17

Kominescu, czy mógłbyś i mnie podać namiar na Larę? Na stronie, do której link podałeś, nie ma go niestety:)

pozdrawia
fr

mój adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
solmar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2007
Apollo 11, Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) solmar » 07.07.2007 13:56

Witajcie,
tydzień temu wróciłem z Chorwacji z Mimic. Zakwaterowani bylismy właśnie w Apollo 11 u Petara. Rewelacyjne miejsce! wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Na stronie apartamentu trudno oddać tak urocze miejsce. Właściciele nadwyraz mili, uprzejmi i opmocni!!!!! My bylismy przed sezonem więc plaża tylko dla nas :) a za apartament za dobę łaciliśmy 20 eur za 2 os. Z racji tego że bylismy przed sezonem wszystkie knajpki w Mimicach a jest ich chyba 4 były pozamykane, ale to nie problem! 10 km na północ jest piękny Omis, gdzie knajpek itd jest dużo. 10 km na południe Brella z pięknymi plażami z małymi kamykami. 4 plaże niezadużo ludzi., niedaleko plaży knajpki z mrozoną kawką itp. Jedyny mankament Brelli to brak parkingów i samochód musielismy zostawić przy drodze zjeżdżając z głównej magistrali do miasta. W okolicy polecamy kaniony niedaleko Omisa. Mieżdża się od tego miasta w wyjeżdża 30 km na południe, super kręte drogi 360 stopni i świetnie pochyłe. Polecamy. Wracajac do Polski odwiedziliśmy PN KRKA i pływaliśmy tam pod wodospadami, super. Polecamy trasę Czechy - Austria, Słowenia, Chorwacja. Bo przez Węgry straszne drogi. Nie do pomyślenia ale gorsze niż w Polsce :)
Jeszcez raz bardzo polecamy Mimice, Apollo 11 i jego właścicieli!!!!!!!!!!!!
joanna1211
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.04.2007
Re: Apollo 11, Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna1211 » 24.07.2007 21:12

[quote="solmar"]Witajcie,
tydzień temu wróciłem z Chorwacji z Mimic. Zakwaterowani bylismy właśnie w Apollo 11 u Petara. ....................

WITAM!
równiez mamy zaplanowany urlop w Apollo 11 w sierpniu. Czy możesz okreslic położenie tego budynku w Mimicach? mam nadzieję, że szybko go odnajdziemy.
pozdrawiam!
solmar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) solmar » 25.07.2007 17:43

Hej,
zdecydowanie szybko go odnajdziecie bo Mimice są malutkie. Jadąc z północy Apollo 11 usytuowany jest prawie na końcu wioski. Po prawej stronie widać szyld "Apollo 11" tuż przy parkingu. Nie da się nie zauważyć.

ps. Podobno, choć nie bylismy tam, przy kościele jest super klimatyczna knajpka gdzie podają oliwi, szynkę i winko domowe.

Udanego urlopu!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Mimice apartament "Apollo 11"? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone