napisał(a) Tika » 21.03.2006 00:19
jakie są ceny w tej uroczej knajpeczce przy plaży, bo my wieziemy ze sobą aż 7 dzieciaków, którym zawsze chce się pic i jeśc, jedno z nich to rozkoszna dwulatka, która nie może usiedziec na miejscu czy jest tam chociaż skrawek plaży na którą mozna iśc z takim łobuzem