Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.04.2015 17:30

Wiem, że jest możliwa opcja przejazdu koleją wraz z autem, ale nie rozważałem takiej możliwości...
Użytkownik usunięty
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.04.2015 18:24

slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 27.04.2015 21:49

Czarnogóra jest magiczna i przyciąga co roku dziesiątki tysięcy Polaków... podobno przejazd koleją przez Serbię i Czarnogórę jest atrakcyjny widokowo... zresztą autem również.
Użytkownik usunięty
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.04.2015 21:56

Podbijasz i podbijasz...
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 27.04.2015 22:06

to jest magia... udziela mi sie... hehehe
annawy72
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2013
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) annawy72 » 06.05.2015 21:55

walp napisał(a):
Ural napisał(a):Slavko czy zastanawiałeś się aby jechać do Czarnogóry pociągiem - od Suboticy, Novego Sadu Lub Belgradu do Bar (auto na wagonie). Jest kilka wzmianek na forum w tym temacie tylko z rezerwacją są kłopoty lub z określeniem z którego miejsca ma jechać auto. Serbskie linie kolejowe nie bardzo są zorganizowane dla turysty obcojęzycznego i brak jest często połączenia z nimi przez emeil itp.

Tylko, czy to się ekonomicznie i logistycznie opłaca :?: :roll:
Z tego, co wyczytałem w tym wątku, dla 4 osób i auta, koszt ok. 110 euro w jedną stronę.

To jednak informacje sprzed 3 lat. Chętnie poczytam jakieś aktualne wieści. :wink:


Rok temu wracaliśmy pociągiem z Baru do Belgradu 4 osoby i koszt był podobny. Dodam, że duże lepszy standard jest w wagonach z miejscami sypialnymi. My akurat mieliśmy kuszetki (4 osobowe przedziały) i też nie narzekaliśmy. Dobra opcja zaplanować powrót pociągiem. Bilety kupujemy na miejscu w Barze tylko należy pamiętać, że auto nie wyższe niż 155.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 07.05.2015 09:32

Klamka zapadła... 27.06 ruszam do Dobra Voda, z Gniezna przez Wrocław, Boboszów, Olomouc, Brno, Breclav, Wien, Graz, Mureck, Ptuj, Zagreb(Lucko), Karlovac - nocleg w Turanj. następnego dnia kierunek Jadran, wjazd na autostradę w Gornija Ploca, autostradą do Ploce, dalej Dubrovnik, wjazd do Czarnogóry bocznym przejściem w Igalo i dalej najkrótszą drogą do Dobra Voda.
Powrót 12.07 przez Podgorica-Kanion Moraca- Bijelo Polje- Brodarevo- Uzice-Valjevo-Sabac-Sremska Mitrovica-Sip-Vukovar-Osijek - nocleg w Bilje, następnego dnia powrót przez Mohacs, Budapest(ring), Gyor, Rajka-Bratislava-Brno-Olomouc -Boboszów-Wrocław - Gniezno.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.05.2015 21:07

No proszę decyzja co do wyboru trasy zapadła. Mój wariant to podróż przez Czechy, Austrię, Słowenię, autostradą chorwacką do końca i dalej tak jak prowadzi trasa do Czarnogóry. Powrót też ten sam chyba, ze przekonam sie do wolniejszej trasy przez Bośnię i Węgry.
Użytkownik usunięty
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2015 21:19

Nie zapomnij o promie przez Kotorską. Nie każda navi go pokazuje /kwestia też ustawienia navi/.
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 08.05.2015 21:31

ołowiany napisał(a):Nie zapomnij o promie przez Kotorską. Nie każda navi go pokazuje /kwestia też ustawienia navi/.

Moim zdaniem warto objechać bokę, jeśli oczywiście nie będziesz miał jej w planach w późniejszym czasie
Użytkownik usunięty
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2015 21:43

Mikeee napisał(a):
ołowiany napisał(a):Nie zapomnij o promie przez Kotorską. Nie każda navi go pokazuje /kwestia też ustawienia navi/.

Moim zdaniem warto objechać bokę, jeśli oczywiście nie będziesz miał jej w planach w późniejszym czasie


Oczywiście, że warto. Chyba że będzie się już ściemniało. a do celu jeszcze kilka godzin jazdy...
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 09.05.2015 17:38

Witam,
Jadę pod koniec czerwca do Montenegro, pewnie w okolice Budvy.
Jak wygląda kwestia parkingów w okolicy plaży Jaz ? czy jest sporo miejsca do parkowania i jakie są orientacyjne opłaty za kilka godzin. Chciałbym tez zobaczyć plaże w Buliaricy i Ulcinj czy nie ma problemów z parkowaniem w ich okolicy?
pozdrav
Jacek
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 14.05.2015 04:51

Nie wiem bo wybieram się do Czarnogóry pierwszy raz. Też chciałbym wiedzieć. :D
ja34
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.05.2015
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja34 » 14.05.2015 08:52

Witam slavko

mam pytanie jadę od 13.07 tam gdzie ty
masz może punkty gps , lub dokładny adres tzn adres, ulicę nr domu bo nigdzie nie mogę znaleść
Jeśli można daj znać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

czekam na relację z miejsca.......
pozdrawiam
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 14.05.2015 11:33

Oczywiście będzie relacja... nie mam adresu i na stronie M&M tez nie ma dokładnego adresu...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone