Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 05.03.2015 21:58

Jeszcze 113 dni do wyjazdu! Jak wrócę, będzie relacja o M&M... mam kontakt mailowy z Petarem Tomić (właścicielem), a także z osobą, która jedzie do nich w tym roku trzeci raz z rzędu. po prostu Polacy szukają nowych klimatów, nie zdziwię się jak za kilka lat będziemy największą grupa turystów w CG, po Serbach oczywiście.
pozdrav
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 12.03.2015 22:11

blisko, coraz bliżej....
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 14.03.2015 15:44

Czy ktoś może wybiera się do Dobra Voda, albo czy ktoś już tam był?
wojownik73
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.06.2010
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojownik73 » 18.03.2015 13:57

Byłem w Dobrej Vodzie - Vielikim Piasku dwa lata temu. Powiem tak - to zdjęcie powyżej w porównaniu z plażą w Dobrej Wodzie to jak bezludna wyspa. Jakoże posiadałem kwatere w pierwszej linii zabudowy więc miałem okazję obserwować dzień w dzień jak ludzie na plaży byli już od godziny 7.00!!!!!! I to nie były pojedyncze przypadki. No i wdzierające się na plażę parasole za 5 Euro i bardzo mało miejsca dla "kocowców". Tak więc zastanawiałem się czy ja tu jestem za karę, żebym musiał chodzić rezerwować o tak wczesnej porze!!!!!???????. No i rezerwacja ręcznikami jak w Chorwacji nie wchodzi tu w grę. Pozdrawiam
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 18.03.2015 16:04

W jakim okresie byłeś? - ja jadę od. 28.06-12.07, mam nadzieję, że nie będzie jeszcze takiego tłoku jak opisujesz... :) pozostało jeszcze 100 dni do wyjazdu.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 18.03.2015 16:11

Mogłem jechać do Buljaricy... tam raczej tłoku nie będzie... Dobrą Vodę traktuję jako super punkt wypadowy... (Velika Plaza, Ulcinj, Bar, Buljarica, Petrovac, Sutomore, Budva, Kotor i Boka Kotorska, Cetinje, Jezioro Szkoderskie, Albania)W zeszłym roku byłem w Molunat (CRO) tłoku nie było... w tym roku chciałem z premedytacją pojechać gdzieś, gdzie jest więcej ludzi... poza tym będę często robił wypady po okolicy...
annawy72
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2013
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) annawy72 » 04.04.2015 08:09

wojownik73 napisał(a):Byłem w Dobrej Vodzie - Vielikim Piasku dwa lata temu. Powiem tak - to zdjęcie powyżej w porównaniu z plażą w Dobrej Wodzie to jak bezludna wyspa. Jakoże posiadałem kwatere w pierwszej linii zabudowy więc miałem okazję obserwować dzień w dzień jak ludzie na plaży byli już od godziny 7.00!!!!!! I to nie były pojedyncze przypadki. No i wdzierające się na plażę parasole za 5 Euro i bardzo mało miejsca dla "kocowców". Tak więc zastanawiałem się czy ja tu jestem za karę, żebym musiał chodzić rezerwować o tak wczesnej porze!!!!!???????. No i rezerwacja ręcznikami jak w Chorwacji nie wchodzi tu w grę. Pozdrawiam


Ja też byłam w Dobrej Vodzie w zeszłym roku i potwierdzam fakt, że plaża to dziki tłum i wszędzie śmieci. My akurat mieliśmy apartament na końcu miejscowości w pierwszej linii brzegowej z własnym dostępem do wody więc plaże Vielki Piasek odwiedziliśmy tylko raz i to szybkim marszem. A tak ogólnie to Czarnogóra to piękny kraj dużo można zwiedzić i zobaczyć pięknych miejsc. Jeżeli ktoś nastawia się tylko na plażowanie to nie polecam jeżeli chce zobaczyć piękne urokliwe miejsca to jak najbardziej tak. Byliśmy w szczycie sezonu tak na marginesie. Pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10889
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2015 08:55

slavko.v napisał(a):Mogłem jechać do Buljaricy... tam raczej tłoku nie będzie...

pod koniec sierpnia byłem i wybrałem się raz w dzień na plażę, dziękuję za tę masę naroda (oprócz nielicznych appartmanów, są tam dwa campy); potem już tylko rano i późne popołudnie
slavko.v napisał(a):Dobrą Vodę traktuję jako super punkt wypadowy... poza tym będę często robił wypady po okolicy...

to spokojnie przeżyjecie, nawet przy większym skupisku ludzi
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 04.04.2015 10:48

Damy radę! Crna Gora lepa!
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 05.04.2015 17:43

Dobra Voda... zdrowia DODA... hehe
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.04.2015 10:22

60 dni do wyjazdu...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 26.04.2015 10:43

Którą trasą Slavko jedziesz w końcu do Czarnogóry ?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.04.2015 11:42

najprawdopodobniej przez Chorwację (wersja autostradowa).
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 26.04.2015 12:38

Slavko czy zastanawiałeś się aby jechać do Czarnogóry pociągiem - od Suboticy, Novego Sadu Lub Belgradu do Bar (auto na wagonie). Jest kilka wzmianek na forum w tym temacie tylko z rezerwacją są kłopoty lub z określeniem z którego miejsca ma jechać auto. Serbskie linie kolejowe nie bardzo są zorganizowane dla turysty obcojęzycznego i brak jest często połączenia z nimi przez emeil itp.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 26.04.2015 14:19

Ural napisał(a):Slavko czy zastanawiałeś się aby jechać do Czarnogóry pociągiem - od Suboticy, Novego Sadu Lub Belgradu do Bar (auto na wagonie). Jest kilka wzmianek na forum w tym temacie tylko z rezerwacją są kłopoty lub z określeniem z którego miejsca ma jechać auto. Serbskie linie kolejowe nie bardzo są zorganizowane dla turysty obcojęzycznego i brak jest często połączenia z nimi przez emeil itp.

Tylko, czy to się ekonomicznie i logistycznie opłaca :?: :roll:
Z tego, co wyczytałem w tym wątku, dla 4 osób i auta, koszt ok. 110 euro w jedną stronę.

To jednak informacje sprzed 3 lat. Chętnie poczytam jakieś aktualne wieści. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone