Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Między morzem, a górami, czyli Passatem przez Europę ;)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.11.2013 21:33

We wczesnych latach dziewięćdziesiątych - jeszcze zanim się dorobiłem stolika i krzesełek - systematycznie rozkładaliśmy się z żarełkiem na masce samochodu.

Miło się z Wami podróżowało.

Pozdrawiam,
Wojtek
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 15.11.2013 08:58

ja też z przyjemnością podróżowałam z Wami :)
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 15.11.2013 17:43

Blackmore,
Bardzo fajna i szczera relacja. Podsumowanie na koniec relacji bardzo trafne... w końcu każdy podróżuje jak chce. Ja takich "dzikich" wyjazdów już nie zaliczę, bo podróżuję z rodziną. Ale za to udało mi się 2-3 razy takie spanie pod chmurką. Na campingach zawsze śpimy w ten sposób, jeśli tylko noce są ciepłe. Miny Niemców i Holendrów idących na poranną toaletę widząc nas są zabawne.
Pozdrawiam,
Tomek
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 15.11.2013 18:10

Franz napisał(a):Miło się z Wami podróżowało.

ita napisał(a):ja też z przyjemnością podróżowałam z Wami :)

TJL napisał(a):Bardzo fajna i szczera relacja.


A mi z kolei niezwykle przyjemnie to słyszeć ;)

TJL napisał(a):Podsumowanie na koniec relacji bardzo trafne... w końcu każdy podróżuje jak chce. Ja takich "dzikich" wyjazdów już nie zaliczę, bo podróżuję z rodziną.


Nie ważne jak, ważne żeby podróżować. Jak najwięcej 8)

TJL napisał(a):Ale za to udało mi się 2-3 razy takie spanie pod chmurką. Na campingach zawsze śpimy w ten sposób, jeśli tylko noce są ciepłe. Miny Niemców i Holendrów idących na poranną toaletę widząc nas są zabawne.


Takie spanie jest najlepsze. Jeśli tylko pogoda dopisuje, to podczas wakacji naprawdę nie wyobrażam sobie spać inaczej. Najlepiej wówczas odpoczywam :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.11.2013 09:56

blackmore2k3 napisał(a):Podsumowanie:


super dokładne to podsumowanie... :D i fajnie zobaczyć brak kosztów za noclegi :wink:


TJL napisał(a):Bardzo fajna i szczera relacja.


potwierdzam i zgadzam się w zupełności :D
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 16.11.2013 11:26

te kiero napisał(a):super dokładne to podsumowanie... :D i fajnie zobaczyć brak kosztów za noclegi :wink:


Cały wyjazd mój magiczny notesik był w pobliżu, więc wszystko co istotne starałem się zapisywać ;)

te kiero napisał(a):potwierdzam i zgadzam się w zupełności :D


Cieszę się :)
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Między morzem, a górami, czyli Passatem przez Europę ;) - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone