Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mali Losinj+Cres 2005 relacja

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 08.07.2005 19:12

krystek napisał(a):A oto link do cennika na AC Poljana. Faktycznie i ceny są włoskie.
PZdr

Dokladnie, okres między 26.06 a 3.09 to cenowa pomyłka, na szczeście zmieściłem się poza nim, a wówczas biorąc pod uwagę standard cena jest jeszcze przystepna :wink:

Danka ! Dzięki za mile słowa :) Cieszę się ze komuś się podoba, może niektórzy znajdą tam i pomocne informacje :D
pozdrawiam i nos do gory za rok też są wakacje, moze Hrvatska wtedy nie ucieknie :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2005 01:17

Dobra, dobra...fajne ludzie...to i fajne relacje z wakacji....nic dziwnego... :wink:
....ale zobaczcie...jedzie taki człowiek(i) przez Wrocek...nie zadzwoni...bo późno już ....a piwo się chłodzi....albo jak wyśle smsa to go nie słychać...(tak słabo go wyśle!!!).....nieeeee no myślalem, że w Pyrlandii mam kumpli.....a tu klapa chyba......no mogą się zrehabilitować na następnym ZLOCIE......(zagramy teraz mecz West - Ost...i wtedy będziemy w jednej drużynie)
Pozdrav MM-ki
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 09.07.2005 07:33

:twisted: :twisted: :twisted:
Jeszcze czlowieka opierdolą że sesemesa nie uslyszeli :devil: to już tupecik :wink: przewodnik kurde miał nas przeprowadzić przez wrocławskie brukowane knieje i sobie smacznie spał 8O
A propos powrotu może mala ankieta: jakbym wyglądał po poludniu w pracy jakbym w nocy sie u Slapolka na piwku zatrzymał :?: :twisted:
pozdravki :lol:
PS Podział West-Ost jest bardzo interesujący tylko żeby nam jałtańskich ciągot nie zarzucili :wink:
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005
+Super+

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 09.07.2005 10:06

Świetna relacja, w przyszłym roku trzeba bedzie się zastanowić nad pólnocną Chorwacją :lol:
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 09.07.2005 11:28

[quote="Maciej"]:twisted: :twisted: :twisted:
Jeszcze czlowieka opierdolą że sesemesa nie uslyszeli :devil: to już tupecik :wink: przewodnik kurde miał nas przeprowadzić przez wrocławskie brukowane knieje i sobie smacznie spał 8O
A propos powrotu może mala ankieta: jakbym wyglądał po poludniu w pracy jakbym w nocy sie u Slapolka na piwku zatrzymał :?: :twisted:
pozdravki :lol:
PS Podział West-Ost jest bardzo interesujący tylko żeby nam jałtańskich ciągot nie zarzucili :wink:[/quote]

Maciek ty się martwisz jakbyś wyglądal , ty wogóle byś w pracy nie byl......

pozdrawiam
paulosso
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulosso » 12.07.2005 22:33

......Jako że zmierzamy w kierunku Istrii (przeprawa promem) to decydujemy się jechać przez Klagenfurt i przełęcz Loiblpass. Wybór okazuje się średni bo autostrada między Grazem a Klagenfurtem jest porządnie rozkopana więc o szybkiej jeździe można pomarzyć. Do tego przegapiliśmy zjazd na przełęcz (dawno tamtędy nie jechałem a oznakowanie promuje jazdę przez platny tunel Karawanken więc uważajcie- najlepiej zjechać pierwszym zjazdem do Klagenfurtu). Na przęłęczy pierwszy górski test Lacetti, przechodzi go bezboleśnie - mimo non stop właczonej klimy i wakacyjnego ekwipunku silnik 1,8 na podjazdach ciągnie auto b.sprawnie. Jako że jest juz wieczór w Słowenii zaczynamy się rozglądać za noclegiem. Wstepnie miałem coś namierzone w Medno przed Lublijaną jadac drogą z Kranja. To co w internecie wygląda ok. na żywo niekoniecznie. Standard kiepski okna pokoi wychodzą wprost na b.ruchliwą drogę-dzięki za taki odpoczynek. Cena 34 euro. Jedziemy dalej coraz bardziej sfrustrowani. Słoweńcy mają albo za dużo kasy albo jeszcze PRL prawie nikt tam nie wynajmuje kwater a tam gdzie są tabliczki zimmer wszystko zajęte. Jedziemy przez wiochy drogą równoległą do autostrady(już w kierunku wybrzeża). Dopiero w miejscowosci Logatec (niedaleko Postojnej) trafiamy na jak się okazało okazję dnia. Apartamenty o bardzo wysokim standardzie. Noc ze śniadaniem 42 euro. Przemili gospodarze. Śniadanko na tarasie z widokiem na góry, gospodarz przy śniadanku robi fotkę a po chwili przynosi płytkę z muzyką słoweńską i nadrukowanym naszym zdjęciem. Naprawdę bardzo miłe miejsce.


Witam!
Też jadę do Mali L. 30.07 . Interesuje mnie Twoja "meta" na nocleg koło Postojnej. Może mógł bym coć zarezerwować. Jedziemy w dwie rodziny. Dzięki z góry za info. Pozdrawiam serdecznie Paweł adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 13.07.2005 06:58

Wpisze tutaj bo wiele osób pyta o nocleg w Słowenii a ten adres mogę polecić z czystym sumieniem: http://www.sobe-sutter.com
Akurat strona jest słaba ale masz tam maila i telefony. Gospodarze najlepiej radzą sobie z niemieckim ale dogadalismy się też po angielsku.
Nocleg ze śniadankiem w apartamencie kosztuje 21 euro od osoby. Niby sporo ale jak na standard a przede wszystkim słoweńskie ceny to uważam, że jest ok.
Miejscowosć Logatec leży kawałek od autostrady Lublijana-Koper (są znaki) przy starej drodze z Lubliany do Postojnej i dalej na wybrzeże. Można tam zjechać z autostrady a można po prostu już od Lubliany jechać starą drogą (jadąc w kierunku wybrzeża apartamenty są po prawej stronie). To dobre miejsce na nocleg tranzytowy dla jadących na Istrię, Kvarner czy tez po prostu chcących zwiedzić po drodze Postojną lub Skocjan.
PZDR
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 13.07.2005 08:36

Witaj

Pomimo naszej ostatniej wymiany pogladów na temat Rabaca i Campu Oliva - Twoja relacja zachęca do odwiedzenia tych wysepek.
Może się skuszę, ale w tym roku mam za mało urlopu więc zostaję przy planach pierwotnych - Rabac - Oliva - 15 lipca już mam być na miejscu.


Generalnie fajnie to wszystko opisałeś!

Pozdrawiam
Witek
romanb
Croentuzjasta
Posty: 479
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanb » 13.07.2005 09:00

Maciej napisał(a):....... Fotki będą za kilka dni. Jak macie pytania to walcie śmiało, tylko nie po żebrach :twisted:
pozdraV :)



Maciej, czy może już gdzieś zamiescileś zdjęcia, bo po takiej relacji chcialoby sie je pooglądać. Pzdr.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 15.07.2005 08:51

No wreszcie się zebrałem - zapraszam to obejrzenia fotograficznego uzupelnienia mojej relacji:
forum/album_personal.php?user_id=36&sort_method=pic_time&sort_order=DESC&start=0

Proponuję oglądać "od tyłu" . Ja wrzucalem fotki chronologicznie ale nasz forumowy album ma odmienny pogląd na tę sprawę a nie za bardzo wiem jak mu ten światopogląd zmienić :)
PZDR :)
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 15.07.2005 09:02

Maciek, zdjęcia obejrzane, nie wszystkie ale tam gdzie jesteś z Moniczką to chyba wszystkie...

:):):)
Tomasz31
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.07.2005
dzieki za informacje !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz31 » 19.08.2005 00:15

milo bylo poczytac jutro sie tam wybieramy :D
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002
Re: dzieki za informacje !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 19.08.2005 07:02

Tomasz31 napisał(a):milo bylo poczytac jutro sie tam wybieramy :D


Nie powiem nie powiem zazdroszczę :wink: ale co tam jak wszystko pójdzie dobrze to w tym roku Hrvatską nawiedzę ponownie :hearts:
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
reportaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 16.09.2005 17:06

Parę słów o Losinju i Cres znajdziecie też w mojej relacji:

http://wakacje.pl/wsp_info2.phtml?id_wspomnienia=504



Pozdrawiam
Lastovo
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.09.2005 00:44

[quote="Maciej"]No wreszcie się zebrałem - zapraszam to obejrzenia fotograficznego uzupelnienia mojej relacji:
forum/album_personal.php?user_id=36&sort_method=pic_time&sort_order=DESC&start=0

Proponuję oglądać "od tyłu" . Ja wrzucalem fotki chronologicznie ale nasz forumowy album ma odmienny pogląd na tę sprawę a nie za bardzo wiem jak mu ten światopogląd zmienić :)
PZDR :)[/quote}
Maciek - od tyłu to widzę tylko tył monitora!
A na poważnie to zgadzan się z Twoim zachwytem nad Losnij.Byłem tam w 2001 r i był to mój pierwszy pobyt w Chorwacji.Teraz po kilku wyprawach do Cro mogę powiedzieć,że Losnij to taka mała Dalmacja w Kvarnerze.Polecem wszystkim.
Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mali Losinj+Cres 2005 relacja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone