Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małe i duże bałkańskie podróże :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.06.2016 18:39

do Trampera (czy tez zwykłego Caddy) robią specjalne przedsionki na tył, przy otwartej klapie bagażnika... rodzinka posiada, może widzieliście lub macie w planie, byłby pełen wypas :) oczywiście gratuluję zakupu
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 20.06.2016 20:12

kulka53 napisał(a):oto Tramper


... gratuluję nowego ślicznego członka rodziny ... :) ... a jak został ochrzczony :?: ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 21.06.2016 10:57

longtom napisał(a):Normalnie Wam zazdroszczę :!: :oops: :D .
Kiedyś widziałem ofertę sprzedaży tego cuda, pamiętam, że cena była "ambitna".

Ale chyba innego egzemplarza... ten "wisiał" tylko parę dni.
Cena, fakt, że znacznie przekraczała ceny dla Caddych z tego rocznika, ale komplet wyposażenia wersji Tramper + pierwszy właściciel + parę dodatkowych rzeczy, to zadziałało na nas pozytywnie i się zdecydowaliśmy.
Zobaczymy jak się to wszystko sprawdzi :roll: :)

te kiero napisał(a):do Trampera (czy tez zwykłego Caddy) robią specjalne przedsionki na tył, przy otwartej klapie bagażnika... rodzinka posiada, może widzieliście lub macie w planie, byłby pełen wypas :) oczywiście gratuluję zakupu

Dokładnie takie coś także mamy... złożony jest wielkości małego namiotu, są do tego jeszcze śledzie a w klapie są specjalne punkty do mocowania. Jest to do wykorzystania przy bardziej stacjonarnym pobycie niż my mamy w zwyczaju, ale niewykluczone, że się przyda choćby jako osłona od wiatru przy gotowaniu albo rodzaj łazienki :wink: ... w każdym razie na dłuższe wyjazdy będziemy zabierać.

kmichal napisał(a):... gratuluję nowego ślicznego członka rodziny ... :) ... a jak został ochrzczony :?: ... :wink: ...

Dzięki :cool:
Pomysłem Małgosi nazwaliśmy go LUNA - bo jest srebrny jak księżyc a poza tym będzie się zawsze kojarzyć z pewną sardyńską plażą i dniem w którym po raz pierwszy pokazałem jej takie auto i spytałem: a może Caddy? :lol:

Pozdrawiam
stefanos
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 09.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) stefanos » 21.06.2016 12:27

Jako właściciel VW gratuluję super zakupu. Tylko proszę nie przenoście się na stałe do CT. Pozdrawiam stefanos vel stefonos
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2016 12:58

To witamy Lunę wśród cro i grekomanikaów :mrgreen:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 22.06.2016 10:38

stefanos napisał(a):Jako właściciel VW gratuluję super zakupu. Tylko proszę nie przenoście się na stałe do CT. Pozdrawiam stefanos vel stefonos

Dzięki, mamy nadzieję, że nie będziemy żałować :) i że autko przynajmniej kilka lat dobrze nam posłuży.

Co do CT... zaglądam tam, nawet polubiłem to miejsce, jest fachowe i całkiem dobrze funkcjonuje. Czasami coś inspirującego można przeczytać, jakiś pomysł na wycieczkę, a poza tym można dowiedzieć się jak wygląda życie kamperowca w kraju i za granicą. My jednak trochę nie pasujemy :wink: , dlatego myślę, że pozostanie tak jak jest :)

Tak właśnie podejrzewałem, że te dwa podobne nicki to jedna i ta sama osoba... nie pomyliłem się :)

piekara114 napisał(a):To witamy Lunę wśród cro i grekomanikaów :mrgreen:


A dziękuję... przekażę :idea: :D

Pozdrawiam
stoktorka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) stoktorka » 04.08.2016 15:30

edit
Ostatnio edytowano 05.08.2016 09:53 przez stoktorka, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.08.2016 15:44

stoktorka napisał(a):Ahoj Cromaniacy!

Sprawdź priv i edytuj post, bo to złe miejsce.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.08.2016 21:11

kulka53 napisał(a):Voila :wink: , oto Tramper :idea: :)


Megaspóźnione, superszczere gratulacje! Świetny zakup!

Fela powinna trafić do jakiegoś "instytutu przyjaźni polsko-greckiej" ;-)
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 22.08.2016 10:05

eystrasalt napisał(a):Megaspóźnione, superszczere gratulacje! Świetny zakup!

Lepiej późno niż wcale :wink: :)
Jesteśmy zadowoleni, auto się póki co sprawdza. Już za nami 2 wyjazdy i w sumie prawie 8000 km przejechane w 2 miesiące od zakupu 8O .
Przed nami (najprawdopodobniej) niedługo kolejny raz Grecja.

Już się go nauczyliśmy i dostosowaliśmy do zmiany.
Mamy parę pomysłów na "udoskonalenie" , mniej lub bardziej niezbędne, czy je zrealizujemy i kiedy, to się okaże.

eystrasalt napisał(a):Fela powinna trafić do jakiegoś "instytutu przyjaźni polsko-greckiej" ;-)

:cool:
Grecy mogliby nam jeszcze jakieś zniżki ufundować w zamian za promocję wysp i wożenie po nich auta :lol:

Pozdrawiam
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 29.08.2016 13:31

WOW, ale Czadowa ta Wasza Luna , Tramper vel Kulkovan.
Jestem pod wrażeniem, gratuluję świetnego zakupu :D

Pozdrawiam cieplutko
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 30.08.2016 09:02

Joan65 napisał(a):WOW, ale Czadowa ta Wasza Luna , Tramper vel Kulkovan.
Jestem pod wrażeniem, gratuluję świetnego zakupu :D

Pozdrawiam cieplutko

Witaj Joasiu, dawno Cię tu nie było :)
Z autka jesteśmy zadowoleni, Małgosia go nawet uwielbia :cool:
Za wcześnie by tak ostatecznie przesądzać, ale na razie uważamy, że zakup był udany...

Z nowości.... z tyłu pojawiło się co nieco.

IMG_0232.JPG


:wink: :D
tiwa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 966
Dołączył(a): 23.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 30.08.2016 09:08

2 Kulki :lol: , gratuluję pomysłu i samochodu :D
pzdr. :wink:
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 30.08.2016 12:38

[quote="kulka53] Z nowości.... z tyłu pojawiło się co nieco.[/quote]

2 Kulki - rewelacja :D to już marka sama w sobie.
Gdzie się teraz wybieracie? My 10-go września startujemy na Kretę - tym razem wschód i południowy środkowy zachód.
Zeszłoroczne Cyklady - Milos-Kimolos-Serifos były obłędne. Niestety nie mam kompletnie czasu na relacje, ale Wasze zawsze przeglądam z ciekawością. Oby autko sprawiało się na 100 a nawet na 120% :D

Pozdrawiam cieplutko
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21042
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 30.08.2016 17:07

Luna po liftingu... :wink: Fajny pomysł. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Małe i duże bałkańskie podróże :-) - strona 510
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone