Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małe i duże bałkańskie podróże :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 15.06.2016 19:50

kmichal napisał(a):Roomek nam jeszcze posłuży ... :) ...

Roomek czy Roomak :) , że posłuży nie wątpię :idea: , wszak to słuszna linia produkcyjna :cool:

kmichal napisał(a):niech służy przynajmniej tak długo i dobrze jak jego poprzedniczka ... :wink: ...

Czy tak długo, to nie wiem :wink: , ale że będzie służyć dobrze, taką mamy nadzieję :idea:

dangol napisał(a):
kulka53 napisał(a): Caddy jest zdecydowanie mniejszy

Co nie zmienia faktu, że to już prawie kamper 8) :wink: ! A przed Wami mnóstwo nowych możliwości odkryczych :D 8) :hut: . Super!

Fajnie, że nasz pomysł się spodobał :) .
"Prawie" jak zawsze robi różnicę :wink: , na forum kamperowym definicja kampera jest jasna i prosta: ma mieć kibelek :cool: :lol: .
Nasz pojazd tego warunku nie spełnia, niemniej można go chyba nazwać samochodem turystycznym.

piekara114 napisał(a):Właśnie liczę ile jeszcze lat syn z nami będzie chciał jeździć, ale coś nie chce przestać i się odciąć od rodziców :wink:
Czekam na zdjęcia część mieszkalnej, jak to w rzeczywistości jest...

Zdjęcia pojawią się w weekend, tak sądzę.
Auto wyglądem i wyposażeniem nie odbiega jednak od tego, co można znaleźć w sieci. Wyposażenie jest w pełni oryginalne, kompletne i... kompletnie nieużywane 8O . Na pytanie, po co zatem poprzedni właściciel nabył pojazd w tej wersji, usłyszeliśmy: bo miałem taki kaprys :lol: :wink: .

A co do syna, to coś kojarzę, że trochę jeszcze mimo wszystko za wcześnie na takie definitywne odcięcie :cool:

mysza73 napisał(a):No to gratulacje :!: :mrgreen:
Ciekawe gdzie go przetestujecie :wink:

Dzięki :)
Jadąc na Sardynię wpadłem na pewien pomysł wypadowy natychmiast zaakceptowany wręcz z euforią przez Małgosię... bo już kiedyś o tym myśleliśmy - kilkudniowe pojeżdżenie sobie po Dolomitach 8O . Ale wtedy jeszcze nie mieliśmy nowego auta... a do niego trzeba się przyzwyczaić i trochę go poznać, sprawdzić jak będzie się spało, jak wszystko zorganizować na dłuższe wyjazdy. Toteż do łask wrócił poprzedni pomysł, łatwiejszy, na podróż po Polsce wschodniej. Może w lipcu się uda :) .

kaszubskiexpress napisał(a):Dycha na forum i relacje w dychę :wink:

Dzięki :cool:
Poczytałem w wątku Agi i już widzę, że na jesień zapowiada się fajna opowieść. Czekam z ciekawością jak wypadły Włochy, bo że kiepsko pogodowo, to mnie wcale nie dziwi :wink: :lol:

ajdadi napisał(a):Czyli stajnia...ta sama... :wink:...a raczej grupa... :)
Dobrze ,że skody nie sprzedaliście...bo mogłaby skończyć tak jak pisałeś...Pozdrawiam

To, że ta sama, to jednak trochę przypadek... naoglądaliśmy się Caddych na Sardynii i potem na autostradzie i uznaliśmy, że takie auto by nam pasowało. A potem się okazało, że istnieje wersja turystyczna, a jeszcze potem, że jest okazja by takie auto kupić. No i jest :idea:
A co do Skody... widziałem w sieci parę filmików z zarzynania starych aut czy to na wyścigach wraków, czy po prostu z "zabaw" młodzieży. Nie chciałbym by moje auto tak właśnie skończyło, dlatego zostaje z nami.

Pozdrawiam
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 15.06.2016 20:06

kulka53 napisał(a): Toteż do łask wrócił poprzedni pomysł, łatwiejszy, na podróż po Polsce wschodniej. Może w lipcu się uda :) .

Ależ się cieszę :D . Mam nadzieję, że relacja pojawi się na forum.
Też chcemy ruszyć na wschód, tyle że z końcem sierpnia. Trasa już wprawdzie wydrukowana :lol: , ale u Was z pewnością coś ciekawego jeszcze podejrzę 8) .
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 15.06.2016 21:53

kulka53 napisał(a):Roomek czy Roomak


... no tak czas na wypoczynek bo już mi się literki przestawiają ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 15.06.2016 23:35

kulka53 napisał(a):Poczytałem w wątku Agi i już widzę, że na jesień zapowiada się fajna opowieść. Czekam z ciekawością jak wypadły Włochy, bo że kiepsko pogodowo, to mnie wcale nie dziwi :wink: :lol:


Czytając Wasze relacje z Toskanii zastanawiałem się czy też będziemy uciekać przed chmurami.

W sumie każdego dnia mieliśmy słońce, ale każdego mieliśmy też chmury. :evil:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 16.06.2016 11:54

marze_na napisał(a):
kulka53 napisał(a): Toteż do łask wrócił poprzedni pomysł, łatwiejszy, na podróż po Polsce wschodniej. Może w lipcu się uda :) .

Ależ się cieszę :D . Mam nadzieję, że relacja pojawi się na forum.
Też chcemy ruszyć na wschód, tyle że z końcem sierpnia. Trasa już wprawdzie wydrukowana :lol: , ale u Was z pewnością coś ciekawego jeszcze podejrzę 8) .

Coś pamiętam, że się wybieraliście :)
Relacja - pewnie się pojawi, ale czy przed końcem sierpnia to trudno powiedzieć. Jakby co - PW :cool:
Zarysy trasy i miejsca które chętnie byśmy odwiedzili są, ale sporo tego :roll: więc na pewno wszystkiego się nie da, jako że planujemy wypad na 5 dni.

kmichal napisał(a):...no tak czas na wypoczynek bo już mi się literki przestawiają ... :wink: ...

Jak dla mnie obie wersje są ok :)

kaszubskiexpress napisał(a):W sumie każdego dnia mieliśmy słońce, ale każdego mieliśmy też chmury. :evil:

To dokładnie tak samo jak my na Sardynii. Jak na ten okres i Włochy to i tak dobrze że nie padało :lol:

Pozdrawiam
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21036
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 16.06.2016 16:50

kmichal napisał(a):... no tak czas na wypoczynek bo już mi się literki przestawiają ... :wink: ...


...jeszcze trochę musisz wytrzymać... :wink: Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 19.06.2016 18:50

kulka53 napisał(a):Zdjęcia pojawią się w weekend


Voila :wink: , oto Tramper :idea: :)

IMG_0028.JPG


IMG_0030.JPG


IMG_0037.JPG


IMG_0047.JPG


:wink:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 19.06.2016 19:14

cudny :hearts: A jaka przestronna sypialnia :!:

Myślę, że godnie zastąpi Felę w wojażach :!:

pozdrav :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.06.2016 19:15

kulka53 napisał(a):
kulka53 napisał(a):Zdjęcia pojawią się w weekend

Voila :wink: , oto Tramper :idea: :)

Ale czad! Myślałam, że te torby, schowki to bajer lub osoby sobie samo to porobiły, a to jest standard. Super. Idealne dla Waszego podróżowania. Sama z ogromną przyjemnością bym się tym zabrała na wakacje.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2016 19:25

kulka53 napisał(a):
kulka53 napisał(a):Zdjęcia pojawią się w weekend


Voila :wink: , oto Tramper :idea: :)


No baaaaajer :mrgreen: ,
teraz to na dwa miesiące będziecie jeździć na wakacje :mrgreen: (jeszcze tylko malutkiej łazieneczki brakuje :wink:)
margaret-ka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2622
Dołączył(a): 05.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaret-ka » 19.06.2016 19:58

Proponuję, żeby zamiast "tramper" umieścić napis "kulki". Jesteście znaną i ekskluzywną marką na cro.pl :D

A tak z ciekawości- jaką długość ma łóżko?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.06.2016 20:10

margaret-ka napisał(a):A tak z ciekawości- jaką długość ma łóżko?
Dobre pytanie? I zobaczcie, podłoga deskowana nawet jest :oczko_usmiech:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21036
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 19.06.2016 22:05

kulka53 napisał(a):Voila :wink: , oto Tramper :idea: :)


SUPER...takiej wersji jeszcze nie widziałem...
...taką sypialnią...sam z chęcią bym pojeździł... :wink: :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 20.06.2016 07:33

ruzica napisał(a):cudny :hearts: A jaka przestronna sypialnia :!:

Myślę, że godnie zastąpi Felę w wojażach :!:

:D
Spanko jest extra, początkowo obawialiśmy się, że to będzie coś w stylu łóżka polowego :roll: , ale to nic z tych rzeczy.
Co prawda nie można mieć łóżka rozłożonego na stałe (pochylone są przednie siedzenia), ale składanie to parę chwil.

Sami jesteśmy bardzo ciekawi jak się sprawdzi i nie możemy się doczekać pierwszego wypadu :)

piekara114 napisał(a):Ale czad! Myślałam, że te torby, schowki to bajer lub osoby sobie samo to porobiły, a to jest standard. Super. Idealne dla Waszego podróżowania. Sama z ogromną przyjemnością bym się tym zabrała na wakacje.

Nie wiedząc o istnieniu takiej wersji początkowo szukałem czegoś z indywidualną zabudową, ale Caddy jest za mały (może poza wydłużoną wersją Maxi) by komuś się chciało tym zajmować, zwłaszcza w Polsce, bo za granicą firmy oferują gotowe zabudowy za sporą kasę.
Tu wszystko jest oryginalne i praktycznie nowe. Poza łóżkiem i torbami we wnękach szyb jest jeszcze stolik, krzesełka i dopinany do tylnej klapy spory namiot, oprócz tego cała masa dodatków, jak np dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku, oświetlenie części do spania, roleta na tylną szybę, lampki ledowe w tylnej klapie, wyłącznik zamykający auto w bagażniku. Sami nie wiemy na ile się nam to przyda i sprawdzi :) , niemniej liczymy, że będzie fajnie.

mysza73 napisał(a):No baaaaajer :mrgreen: ,
teraz to na dwa miesiące będziecie jeździć na wakacje :mrgreen: (jeszcze tylko malutkiej łazieneczki brakuje :wink:)

Na dwa to może nie, ale na miesiąc to spokojnie (Portugalia i Norwegia czekają :cool:). Jakby co, to jeszcze box mamy, tylko bagażnik dokupić.
Łazienka to w kamperze... Kupić kampera żaden problem, za podobne pieniądze pewnie dałoby radę wyhaczyć przyzwoitego, tyle że starszego sporo. Ale to wszystko tak się fajnie sobie wyobraża, a potem na miejscu jak się zapędzimy w jakieś greckie mikro uliczki albo strome szutrówki do plaż, zawsze sobie powtarzam - im mniejsze auto tym lepiej :wink:

margaret-ka napisał(a):Proponuję, żeby zamiast "tramper" umieścić napis "kulki". Jesteście znaną i ekskluzywną marką na cro.pl :D

A tak z ciekawości- jaką długość ma łóżko?

Napis KULKI miał być na numerze rejestracyjnym :wink: , dokładnie D2 KULKI :cool: .
Tramper jest w kulistych kółeczkach, musi wystarczyć :lol:

Łóżko ma równe 2 metry długości, jak dla nas nawet za dużo. Szerokość 1.10, raczej w sam raz.

piekara114 napisał(a):podłoga deskowana nawet jest :oczko_usmiech:

To pomysł chwili, akurat w domu był taki kawałek wykładziny :)
Myślę, że z czasem będziemy wymyślać co nie będzie nam potrzebne, a co by się przydało do usprawnienia podróżowania Jak na dziś musimy kupić ze 2 składane skrzynki i zamówić specjalną szafkę by po wymontowaniu tylnych siedzeń i zyskaniu przestrzeni było na czym oprzeć łóżko. Oryginalnie opiera się na złożonej tylnej kanapie a to spora strata miejsca na rzeczy.

ajdadi napisał(a):SUPER...takiej wersji jeszcze nie widziałem...
...taką sypialnią...sam z chęcią bym pojeździł... :wink: :papa:

My do niedawna też nie widzieliśmy :)
Podobno to bardzo rzadko kupowana/spotykana w Polsce wersja (zresztą nietania). Najwyraźniej mało kto ma podobne potrzeby do naszych :wink:
Auto posiada kultowy :cool: 1,9 TDI i póki co pali mi chyba nieco mniej niż Skoda. Nie jest to sunąca bezgłośnie i niwelująca każdą nierówność limuzyna tylko kombivan, ale przy tym wyposażeniu jakie posiada przeskok cywilizacyjny jak dla nas jest ogromny.

Pozdrawiam
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 20.06.2016 17:30

Normalnie Wam zazdroszczę :!: :oops: :D .
Kiedyś widziałem ofertę sprzedaży tego cuda, pamiętam, że cena była "ambitna".

pzdr :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Małe i duże bałkańskie podróże :-) - strona 509
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone