Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Krk - Baska - 2007

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.02.2007 22:19

Piotrek_B napisał(a):Lokalizacja przy ul. Rapskiej jest moim skromnym zdaniem jak najbardziej trafiona :) Wszedzie blisko i co najważniejsze jest gdzie chodzic na spacery bo rzut beretem od Rapskiej jest juz strefa piesza tak, ze nie ma obaw jeżeli chodzi o małe dziecko. Pozdrawiam :papa: a pod spodem panorama Baski z zaznaczonym miejscem, gdzie masz rezerwacje :D
Obrazek

Również myślę, że jest całkiem dobrze. Zawsze można by powiedzieć, że lepiej by było, jakby to było, 22,5 m w prawą stronę. Nie przesadzajmy, jest dobrze a na plaże pod "afrykańskie parasole" spacerkiem sobie dojdzie. Sama przyjemność.
krzysieek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysieek » 14.02.2007 19:40

ewa-irena czy mógłbym prosić Cię o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 14.02.2007 20:12

woka napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):Lokalizacja przy ul. Rapskiej jest moim skromnym zdaniem jak najbardziej trafiona :) Wszedzie blisko i co najważniejsze jest gdzie chodzic na spacery bo rzut beretem od Rapskiej jest juz strefa piesza tak, ze nie ma obaw jeżeli chodzi o małe dziecko. Pozdrawiam :papa: a pod spodem panorama Baski z zaznaczonym miejscem, gdzie masz rezerwacje :D
Obrazek

Również myślę, że jest całkiem dobrze. Zawsze można by powiedzieć, że lepiej by było, jakby to było, 22,5 m w prawą stronę. Nie przesadzajmy, jest dobrze a na plaże pod "afrykańskie parasole" spacerkiem sobie dojdzie. Sama przyjemność.

CRO jest piękne ,ale wpakować się na własne życzenie w taki MAGIEL???
SZOK!!!
Tyle jest pięknych spokojnych miejsc w tym kraju :( :( :(
POZDRAV!
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 20:15

Marku - wrzesień polecam - wiem bo byłem lipiec/sierpień odradzam - słyszałem z relacji na miejscu na plaży - ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 20:21

rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki
Hadson
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 14.02.2007 20:47

Nie bylem tam. Może przyjadę w tym roku. Ale jak dla mnie z tego zdjęcia wynika że jest to duży kurort który nie ma uroku Chorwacji. Ale może "przykampinguje" w okolicy. :-)
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 20:52

Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki

nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 20:56

Hadson napisał(a):Nie bylem tam. Może przyjadę w tym roku. Ale jak dla mnie z tego zdjęcia wynika że jest to duży kurort który nie ma uroku Chorwacji. Ale może "przykampinguje" w okolicy. :-)

Kurort to wg mnie za dużo powiedziane. Miasteczko nadmorskie jakich dużo w HR. A czy ono jest duże ??? A to bym się spierał :lol: Podobnie jakbym sie spierał czy Baska nie ma uroku HR ze zdjęcia mało widac. Pozdravki
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 21:03

rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):

nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:

Tak mi sie wydaje, że kit walili. Byłeś tam to sam widziałeś - spokojnie można znaleźc miejsce do leżenia itp. Nawet idąc do końca drogi w dzielnicy Zarok bez problemu można znaleźc "samotne" miejsce do leżenia, tylko trzeba z 200-300 metrów wykonac na butach bo asfalt zwiniety i szlaban w 2006 roku postawili (wcześniej można było dojechac) :lol: . Natomiast zgodzę sie z jednym w tym okresie jak ktoś podjedzie na plaże po 11 to niech zapomni o znalezieniu miejsca do zaparkowania bryczki
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 14.02.2007 21:12

Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):

Tak mi sie wydaje, że kit walili. Byłeś tam to sam widziałeś - spokojnie można znaleźc miejsce do leżenia itp. Nawet idąc do końca drogi w dzielnicy Zarok bez problemu można znaleźc "samotne" miejsce do leżenia, tylko trzeba z 200-300 metrów wykonac na butach bo asfalt zwiniety i szlaban w 2006 roku postawili (wcześniej można było dojechac) :lol: . Natomiast zgodzę sie z jednym w tym okresie jak ktoś podjedzie na plaże po 11 to niech zapomni o znalezieniu miejsca do zaparkowania bryczki

No i po jakiego grzyba się tam pchać.TRAGEDIA!Czytam i jestem przerażony ,że ludzie sobie robią taką przykrość.MASAKRA :(
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 21:14

Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):

właśnie w Zaroku byłem i też mi się wydaje że w kierunku skałek miejsc by było w 3 i ciut ciut ale wiesz - ludzie wygodne

ps. w którym miejscu szlaban ?? tam na końcu przy klubie nurkowym czy wcześniej przy budce z lodami jak jest skręt na Bodulską :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 21:21

rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):

właśnie w Zaroku byłem i też mi się wydaje że w kierunku skałek miejsc by było w 3 i ciut ciut ale wiesz - ludzie wygodne

ps. w którym miejscu szlaban ?? tam na końcu przy klubie nurkowym czy wcześniej przy budce z lodami jak jest skręt na Bodulską :?:

Szlaban jest przy klubie nurkowym a dokładnie gdzie sie kończy możliwośc dojazdu bryczką widac na zdjaciu, które Ci wysłałem mejlem a jest kilka postów wyżej. :lol:
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 14.02.2007 21:50

Na wstepnie- zawsze w sierpniu mam wczasy ( zawsze po 15-tym).
Po pierwsze nie zgodzę się, ze nie można samochodu zaparkować ze względu na tłok. Bzdura do potęgi "N". Pewno mają problemy ci co chcą za friko. Ja z reguły leżakuję po środku ( kolo parasoli słomianych ), samochód parkuję na najbliższym "parkingu". Żadnego problemu. Jest problem dla tych co chcą dojechac jak najbliżej ale nie skorzystać z parkingu (ach te kuny), na uliczkach faktycznie tłok. Po wtóre, wczasowiczów faktycznie jest sporo ale żeby od razu "tłumy", "tłok" ? Najwięcej jest w centrum plaży ( tu sie zgadzam) ale przecież mamy jeszcze pobocza. Z tym leżakowaniem na asfalcie...... jak ktos chciał dla żartów to przecieeż mógł. Nikt nikomu nie zabrania. Podsumoując- jak ktos lubi "odludzia" to Baska dla niego odpada, nie będzie zbyt zadowolony. Ja do "odludków" nie należę więc w Basce czuję się dobrze. Jak chce sobie przybrązowić miejsca zakryte - mam swoje "odludne" miejsca, to już nie jest Baska ( oczywiście nadal KRK).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 21:59

woka napisał(a):
Po pierwsze nie zgodzę się, ze nie można samochodu zaparkować ze względu na tłok. Bzdura do potęgi "N". Pewno mają problemy ci co chcą za friko. Ja z reguły leżakuję po środku ( kolo parasoli słomianych ), samochód parkuję na najbliższym "parkingu". Żadnego problemu. Jest problem dla tych co chcą dojechac jak najbliżej ale nie skorzystać z parkingu (ach te kuny), na uliczkach faktycznie tłok. .

Ja bym z tym parkowaniem "za friko" raczej wolał uważac biorąc pod uwagę, że Baska objęta jest strefą płatnego parkowania - i nie tylko parkingów "plażowych" to dotyczy. Ja za zwyczaj parkuje przy plazy w Zarok, stąd moja uwaga, że po 11 trudno o miejsce. Każdy kto tam był zauważył chyba młodych chłopaczków (zazwyczaj w pomarańczowych t-shirtach) oni są po to żeby wyłapywac jeleni parkujacych za free :lol: A tak na marginiesie też dziwię się tym "oszczędnościom" 25 kn za dobe to nie jest majatek, wystarczy zobaczyc ile w RP kosztuje godzina parkowania np w centum miasta. Pozdrawiam krajana :papa:
kluska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kluska » 20.01.2009 19:32

ewa-irena napisał(a):Ulżyło mi , bo znalazłam i zarezerwowałam już odpowiadający mi apartament 150 m od plaży i prawie w centrum Baski . I nawet nie chcieli zaliczki , napisali , że jedyne co oczekują , to abym końcem czerwca szczęśliwie do nich zajechała .
Na wysłaną dużą ilość e-maili jednak otrzymałam dość dużo odpowiedzi .
Zainteresowanym mogę przesłać ułożony w wordzie spis apartamentów z którymi korespondowałam z zaznaczeniem odpowiedzi czy są wolne , ceny itp. ( interesował mnie przełom czerwca i lipca ) .

ewa-irena

Mogę prosić na nmiary kwater w Basce?? Najlepiej też tam gdzie Ty byłaś - o ile oczywiście polecasz:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

bardzo dziekuje!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Krk - Baska - 2007 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019