Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Krk - Baska - 2007

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.12.2006 16:22

Tomek O. napisał(a):
rich72 napisał(a):
Tomek O. napisał(a):Witam wszystkich. Ja też planuje wakacje 2007 cześciowo na Istrii. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakąś miejscowość gdzie są samotne bezludne zatoczki, tak aby można było trochę poplażować tylko we dwoje :) ??
Pozdrawiam.

Krk, Baska, Istria :?: :wink:

upsssss - faktycznie troche nie to miejsce na to pytanie :wink: :wink: :wink: sorrki :)

Dlaczego nie to miejsce ?. Jak najbardziej na KRK znajdziesz tych miejsc mnóstwo.
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.12.2006 16:31

Piotrek B. w zasadzie wszystko napisał. Ja moge tylko dodać, że od "zarania wieków" urlop spędzam na KRK. Bazuję w samym KRK, tak dla mnie jest najlepiej. Baska jest wspaniała ale ja bardziej preferuję skałki z prostej przyczyny, lubie troszku ponurkować. Nie jakieś tam zawodowe nurkowanie, takie zwykłe z rurką i maską a do tego Baśka się nie nadaje. KRK, moim zdaniem jest najlepszy, ta wyspa ma w sobie wszystkiego po trochu, od zieleni po krajobraz księżycowy, zadowoli najbardziej wymagającego wczasowicza.
woka
Cromaniak
Re: Krk-Baska - 2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.12.2006 16:41

ewa-irena napisał(a):Wiem , że nie każdy nastawia się na taki sposób wypoczynku , ale to jest urlop , a na co dzień człowiek tego nie ma - więc każda atrakcja cieszy , zwłaszcza , że wnuczek na małej plaży się nudził (a mój syn- jego tata - też) i chcemy mu (im) zapenić trochę różności , a czasu na zwiedzanie dla nas też starczy . Upatrzone apartamenty są blisko plaży , dość drogie , no ale na urlop taki czeka sie cały rok i nie ma co żałować .

Z wnuczkiem koniecznie odwiedź miejscowość Cizici (można pytać również o Soline). To ten sam rejon , zależy tylko od której strony bedziesz jechała. Woda zaczyna sie od 1 cm a w odległości od brzegu ( brzegu jako takiego tam nie ma) 100 m głębokość wody jest ... do kolan. Raj dla dzieciaków, możesz jeszcze malucha wymazać błotkiem. Minus tego miejsca - brak rozrywki.
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.12.2006 17:18

woka napisał(a):Piotrek B. w zasadzie wszystko napisał. Ja moge tylko dodać, że od "zarania wieków" urlop spędzam na KRK. Bazuję w samym KRK, tak dla mnie jest najlepiej. Baska jest wspaniała ale ja bardziej preferuję skałki z prostej przyczyny, lubie troszku ponurkować. Nie jakieś tam zawodowe nurkowanie, takie zwykłe z rurką i maską a do tego Baśka się nie nadaje. KRK, moim zdaniem jest najlepszy, ta wyspa ma w sobie wszystkiego po trochu, od zieleni po krajobraz księżycowy, zadowoli najbardziej wymagającego wczasowicza.

Jak w Basce nie ma skałek to ja jestem ksiądz :wink:

Obrazek
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.12.2006 19:02

Rich72...... jeśli myslisz że to co pokazałeś , że jest to dobre miejsce do nurkowania ..... to ja jestem co najmniej biskup. :lol:
Ponadto, skałka skałce nie równa. Ja mam swoje miejsca a Baśka pod tym wzgledem wygląda najgorzej.
Ponadto Rich72 .. czytaj uważnie. Czy ja napisałem że w Baśce nie ma skałek ???
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.12.2006 20:05

Ale właśnie pod tą górką w oddali znalazłem piękne miejsca do pławienia się z maską i rurką. Ale wiadomo, że każde miejsce ma swój urok - Baska jest przede wszystkim przeludniona jeśli jeździsz w sezonie.

Ps. Tak mi się tam spodobało, że zapomniałem kontrolować własne położenie - jak w pewnym momencie podniosłem głowę i nie zobaczyłem zabudowań Baski to się nieźle przestraszyłem - godzina machania rękami z powrotem 8O :wink:

Aha jeszcze jedno - w drodze w kierunku do FKK Bunculuka jest miejsce z którego wypływają nurkowie (oznaczone). Po drodze przykładowe skałki - miejscami są zejścia do wody ( drabinki lub bezpośrednio ze skałek)

Obrazek
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.12.2006 21:13

Teraz tak, to jest dobre miejsce, choć czy to aby w Baśce tego nie wiem. Nie zaprzeczam i nie potwierdzam. Takich miejsc, jak każdy z nas wie, w CRO jest niezliczona ilość.
Ponadto, Rich72, co chcesz udowodnić ???
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 23.12.2006 01:21

woka napisał(a):Teraz tak, to jest dobre miejsce, choć czy to aby w Baśce tego nie wiem. Nie zaprzeczam i nie potwierdzam. Takich miejsc, jak każdy z nas wie, w CRO jest niezliczona ilość.
Ponadto, Rich72, co chcesz udowodnić ???

absolutnie niczego - stwierdzam tylko że w Basce też można ciekawe widoczki p.p.m pooglądać :wink:

Ps. 100% to miejsce jest w Basce - idąc od portu w kierunku FKK Bunculuka - masa takich miejsc :D
johan3
Podróżnik
byłem w 2006 na ugljanie polecam i służe info gg 5837009

Nieprzeczytany postnapisał(a) johan3 » 28.12.2006 10:03

Bahama napisał(a):Ja już też planuję 2007 i chyba będzie to wyspa Ugljan :) co myslicie o wyborze ?
ewa-irena
Croentuzjasta
Krk-Baska-2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 10.01.2007 20:29

Wszystkim przedmówcom dzięki za informacje i rady , ale nadal mam zmartwienie . Przekopałam forum i internet bo , chcę jak zwykle zarezerwować apartament wcześniej . Wysłałam około 30 e-mailów z zapytaniami o apartamenty , w większości blisko plaży 50 do 200 i w miarę blisko centrum i raczej nie tanich . Prawie połowa odpowiedzi jakie otrzymałam to informacja o tym , że apartament w interesującym mnie terminie już jest zarezerowany ( przełom czerwca i lipca ) , a od reszty jak na razie nie dostałam odpowiedzi . I nie wiem czy to jest w tej miejscowości prawidłowość , czy po prostu jeszcze nie trafiłam . Może osoby , które tam były wypowiedzą się w tym temacie , czy rzeczywiście jest tam tak tłoczno , choć pocieszam się , że końcem czerwca chyba jeszcze nie .
Użytkownik usunięty
Re: Krk-Baska-2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2007 11:57

ewa-irena napisał(a):Wszystkim przedmówcom dzięki za informacje i rady , ale nadal mam zmartwienie . Przekopałam forum i internet bo , chcę jak zwykle zarezerwować apartament wcześniej . Wysłałam około 30 e-mailów z zapytaniami o apartamenty , w większości blisko plaży 50 do 200 i w miarę blisko centrum i raczej nie tanich . Prawie połowa odpowiedzi jakie otrzymałam to informacja o tym , że apartament w interesującym mnie terminie już jest zarezerowany ( przełom czerwca i lipca ) , a od reszty jak na razie nie dostałam odpowiedzi . I nie wiem czy to jest w tej miejscowości prawidłowość , czy po prostu jeszcze nie trafiłam . Może osoby , które tam były wypowiedzą się w tym temacie , czy rzeczywiście jest tam tak tłoczno , choć pocieszam się , że końcem czerwca chyba jeszcze nie .

nie wiem z jakich stron szukałaś apartamentów (ja np z tej http://www.apartmani-hrvatska.com/krk/index.htm) ale z tego co pamiętam to 3 lata temu szukając na necie ofert w Basce też dostałem bardzo dużo mejli zwrotnych, że niestety wszystko już zarezerwowane a było to na przełomie stycznia i lutego. Pozdrawiam
rich72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 11.01.2007 14:14

ewa-irena napisał(a):Wszystkim przedmówcom dzięki za informacje i rady , ale nadal mam zmartwienie . Przekopałam forum i internet bo , chcę jak zwykle zarezerwować apartament wcześniej . Wysłałam około 30 e-mailów z zapytaniami o apartamenty , w większości blisko plaży 50 do 200 i w miarę blisko centrum i raczej nie tanich . Prawie połowa odpowiedzi jakie otrzymałam to informacja o tym , że apartament w interesującym mnie terminie już jest zarezerowany ( przełom czerwca i lipca ) , a od reszty jak na razie nie dostałam odpowiedzi . I nie wiem czy to jest w tej miejscowości prawidłowość , czy po prostu jeszcze nie trafiłam . Może osoby , które tam były wypowiedzą się w tym temacie , czy rzeczywiście jest tam tak tłoczno , choć pocieszam się , że końcem czerwca chyba jeszcze nie .

spróbuj zadzwonić na telefon który podałem - pomocna będzie osoba znająca niemiecki :wink:
Kacper111
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 16.01.2007 23:32

Piotrek_B napisał(a):

nie wiem z jakich stron szukałaś apartamentów (ja np z tej http://www.apartmani-hrvatska.com/krk/index.htm) ale z tego co pamiętam to 3 lata temu szukając na necie ofert w Basce też dostałem bardzo dużo mejli zwrotnych, że niestety wszystko już zarezerwowane a było to na przełomie stycznia i lutego. Pozdrawiam

jedź w ciemno-napewno cos sie znajdzie-my byliśmy pierwszy raz w końcu sierpnia i było duzo miejsc , :twisted: dużo ludzi nie ogłasza sie w internecie
Spearo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spearo » 16.01.2007 23:40

ewa-irena
Croentuzjasta
Krk - Baska - 2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 26.01.2007 18:03

Ulżyło mi , bo znalazłam i zarezerwowałam już odpowiadający mi apartament 150 m od plaży i prawie w centrum Baski . I nawet nie chcieli zaliczki , napisali , że jedyne co oczekują , to abym końcem czerwca szczęśliwie do nich zajechała .
Na wysłaną dużą ilość e-maili jednak otrzymałam dość dużo odpowiedzi .
Zainteresowanym mogę przesłać ułożony w wordzie spis apartamentów z którymi korespondowałam z zaznaczeniem odpowiedzi czy są wolne , ceny itp. ( interesował mnie przełom czerwca i lipca ) .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Krk - Baska - 2007 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019