Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs "Moja Chorwacja 2006"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 11.11.2006 14:06

a to ja napisał(a):Czekamy na aneks do regulaminu głosowania :)

Atoju - wystarczy zajrzeć do regulaminu... :?
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=13898&highlight=

PozdraV
J.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 11.11.2006 14:16

Jacunio napisał(a):Atoju - wystarczy zajrzeć do regulaminu... :?
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=13898&highlight=

PozdraV
J.

Jacuniu - oops.. zwracam honor 8)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 11.11.2006 16:03

Miło mi donieść, że sponsor pragnący zachować anonimowość ufundował dla zwycięzców konkursu następujące książki:
Przewodniki"Chorwacja - W kraju lawendy i wina" wydawnictwa Bezdroża (10 sztuk),
Przewodnik "Chorwacja" wydawnictwa Wiedza i Życie,
"Rzeczpospolita Dubrownicka" Joanny Rapackiej,
Kieszonkowy słownik chorwacko-polski wydawnictwa Wiedza Powszechna,
"Język chorwacki dla początkujących" z płytą CD Davida Norrisa, Wydawnictwo Literackie.

Myślę, że najlepiej będzie, jak po zakończonym konkursie zwycięzcy sami zadeklarują swoje zainteresowanie poszczególnymi pozycjami. Unikniemy wtedy sytuacji w której jedna osoba będzie miała w domu trzy przewodniki a druga dwa słowniki. ;)


Obrazek

PozdraV
J.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 17.11.2006 09:57

Spóźnialskim i śpiącym przypominam, że głosować można do jutra czyli do soboty, do godz. 20:00.

PozdraV
J.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 18.11.2006 09:22

Dziś ostatni dzień głosowania!

PozdraV
J.
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 18.11.2006 18:06

kiedy będą ogłoszone wyniki?
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 18.11.2006 18:24

Japona napisał(a):kiedy będą ogłoszone wyniki?

No wiesz... potrzebuję trochę czasu!...
Trzy po ósmej?

PozdraV
J.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 22.11.2006 20:01

Dostałem już od wszystkich finalistów deklaracje, którymi książkami są zainteresowani i mogłem je odpowiednio porozdzielać. Z zadowoleniem stwierdzam, że w większości przypadków udało się zaspokoić gusta czy potrzeby naszych zwycięzców.
Mimo nawału pracy postaram się wysłać wszystko do końca tego tygodnia.

PozdraV
J.
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 23.11.2006 02:40

Jacunio napisał(a):Dostałem już od wszystkich finalistów deklaracje, którymi książkami są zainteresowani i mogłem je odpowiednio porozdzielać. Z zadowoleniem stwierdzam, że w większości przypadków udało się zaspokoić gusta czy potrzeby naszych zwycięzców.
Mimo nawału pracy postaram się wysłać wszystko do końca tego tygodnia.

PozdraV
J.

w sumie to jedna z nagrod nalezy sie Tobie :) wzorowe przeprowadzenie konkursu od strony technicznej. nastepnie zalatwiona kwestia rozdzielenia i wysylki nagrod...postawa godna nasladowania i podziwu :)
pozdrawiam
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.11.2006 09:58

fokstrot napisał(a):
Jacunio napisał(a):Dostałem już od wszystkich finalistów deklaracje, którymi książkami są zainteresowani i mogłem je odpowiednio porozdzielać. Z zadowoleniem stwierdzam, że w większości przypadków udało się zaspokoić gusta czy potrzeby naszych zwycięzców.
Mimo nawału pracy postaram się wysłać wszystko do końca tego tygodnia.

PozdraV
J.

w sumie to jedna z nagrod nalezy sie Tobie :) wzorowe przeprowadzenie konkursu od strony technicznej. nastepnie zalatwiona kwestia rozdzielenia i wysylki nagrod...postawa godna nasladowania i podziwu :)
pozdrawiam


Popieram :D
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 01.12.2006 20:24

Dzisiaj dostałem konkursowe nagrody. Książka bardzo ładna, a w środku niespodzianka ! Mini dyplom, właściwie zakładka do książki z moim zdjęciem i informacją, że to nagroda za zajęcie I miejsca w konkursie "Moja Chorwacja". Ładnie ktoś zrobił ! Doceniam !

Dziękuję także firmie All-Mot za przysłaną nagrodę :) Wybrałem łańcuchy śniegowe. Wyglądają poważnie :)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 01.12.2006 22:02

MariuszLo napisał(a):Dzisiaj dostałem konkursowe nagrody. Książka bardzo ładna, a w środku niespodzianka ! Mini dyplom, właściwie zakładka do książki z moim zdjęciem i informacją, że to nagroda za zajęcie I miejsca w konkursie "Moja Chorwacja". Ładnie ktoś zrobił ! Doceniam !

Dziękuję także firmie All-Mot za przysłaną nagrodę :) Wybrałem łańcuchy śniegowe. Wyglądają poważnie :)

To fajnie, że wszystko wypaliło! :D
Myślę, że nie popełnię niedyskrecji, jeśli zaprezentuję jak wyglądały "dyplomiki":

Obrazek

Oryginał zawiera imię i nazwisko finalisty (zamiast pokazanego tu pseudonimu) i oczywiście każdy dostał SWOJĄ fotografię. :wink:

PozdraV
J.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 01.12.2006 22:13

Jacunio, słowa uznania za zrobienie tak pięknych dyplomów.
P>S.
Myślę,że cro.pl powinno ci też przyznać dyplom. :wink:
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 01.12.2006 22:47

Twoje zaangażowanie i entuzjazm to naprawdę na wagę złota w czasach gdzie większość goni za mamoną. Velika hvala, pozdro..... :papa:
darson
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) darson » 02.12.2006 12:18

Witam, wczoraj odebrałem konkursową nagrodę , tak samo jak Mariusz,miłe zaskoczenie dyplomikiem:)
jeszcze raz dzięki :)))
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs "Moja Chorwacja 2006" - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone