Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Konkurs "Moja Chorwacja 2006"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Japona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 29.10.2006 21:54

ja również przyłączam się do podziękowań :D
fajnie,że komuś się chce
fajnie, że nam się chce

Pozdrawiam
Japona
AndrzejG
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 29.10.2006 23:32

Jacunio napisał(a):Kooooooniec! :D
I tak zamknęliśmy naszą konkursową akcję okrągłą liczbą 123 fotek... :lol:
Jutro przed południem otworzę nowy wątek zawierający link do strony, na której będziemy mogli zagłosować!

PozdraV
J.

No to dupa.
Jak zwykle się spóźniłem.
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 30.10.2006 14:47

Odbiję sobie przy naliczaniu głosów. Wszak przydałby mi się bagażnik na rowery... :wink: :D

PozdraV
J.[/quote]

Jakie masz potrzeby ? Coś poradzę, dostaniesz za zorganizowanie konkursu jakiś bagażnik w bardzo dobrej cenie, a może w jeszcze lepszej ????

Pozdrawiam
Jacunio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 30.10.2006 18:00

maciek1956 napisał(a):Jakie masz potrzeby ? Coś poradzę, dostaniesz za zorganizowanie konkursu jakiś bagażnik w bardzo dobrej cenie, a może w jeszcze lepszej ????

Potrzeby to ja mam duże, choć niekoniecznie w dziedzinie bagażnikowej... :wink: :D :D
Oczywiście bardzo dziękuję za propozycję, choć oczywiście ja tak tylko sobie żartowałem... :wink:

PozdraV
J.
Jacunio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.11.2006 14:30

Jacunio napisał(a):UWAGA 2
Z uwagi na utrzymujące się dość długo problemy techniczne na forum i związane z tym problemy z zalogowaniem się forumowiczów, okres głosowania zostaje przedłużony do dnia 18.11.2006.

Zgodnie z sugestiami i zdrowym rozsądkiem, okres głosowania został przedłużony o tydzień. Mam nadzieję, że to wystarczy... :?

PozdraV
J.
Tomek O.
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.11.2006 15:19

O nieeee .... to cały tydzień dłużej niepewnosci czy choć jedna osoba z forum zagłosowała na moje fotki ;)
janusz.w.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.11.2006 15:21

Jacunio napisał(a):
Jacunio napisał(a):UWAGA 2
Z uwagi na utrzymujące się dość długo problemy techniczne na forum i związane z tym problemy z zalogowaniem się forumowiczów, okres głosowania zostaje przedłużony do dnia 18.11.2006.

Zgodnie z sugestiami i zdrowym rozsądkiem, okres głosowania został przedłużony o tydzień. Mam nadzieję, że to wystarczy... :?

PozdraV
J.

O taaak!!! Popieram!!! :wink:
pozdr
Jacunio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.11.2006 15:51

Tomek O. napisał(a):O nieeee .... to cały tydzień dłużej niepewnosci czy choć jedna osoba z forum zagłosowała na moje fotki ;)

Może nie powinienem, ale abyś nie męczył się tydzień dłużej w tej niepewności, to zdradzę Ci, że co najmniej jedna osoba z forum zagłosowała na Twoje fotki... :D

PozdraV
J.
janusz.w.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.11.2006 15:58

Jacunio napisał(a):
Tomek O. napisał(a):O nieeee .... to cały tydzień dłużej niepewnosci czy choć jedna osoba z forum zagłosowała na moje fotki ;)

Może nie powinienem, ale abyś nie męczył się tydzień dłużej w tej niepewności, to zdradzę Ci, że co najmniej jedna osoba z forum zagłosowała na Twoje fotki... :D

PozdraV
J.

O nieeeeee :!: Nie popieram :wink:
pozdr
e.zetka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 09.11.2006 15:59

Ale sobie narobiłeś, Jacunio tą informacją :lol:
Juz widzę listę pytających: A na moje ktoś zagłosował?! :lol: :lol: :lol:
janusz.w.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.11.2006 16:04

e.zetka napisał(a):Ale sobie narobiłeś, Jacunio tą informacją :lol:
Juz widzę listę pytających: A na moje ktoś zagłosował?! :lol: :lol: :lol:

Jacunia trzeba zrozumieć! Dźwiga na swych barkach ogromny ciężar!
pozdr
Pakula
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 09.11.2006 16:31

No to ja pierwszy,na moje fotki też ktoś oddał swój cenny głos??? Tylko prosze o szczerość zrozumie najgorsze :lol: :papa:
Tomek O.
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.11.2006 16:33

Dzięki serdeczne Jacunio za info - ukoiłeś moją skołataną duszę i teraz będę już mógł spokojnie oczekiwać na werdykt :)

PS chciałbym nieśmiało zauwazyć że foty są przedstawione absolutnie anonimowo i nikt z głosującyh (tak zakładam) nie wie na czyje zdjecia głosuje), tak wiec ta informacja absolutnie niczego nie zmienia jeśli chodzi o głosowanie i wyniki :)
Tomek O.
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.11.2006 16:35

Pakula napisał(a):No to ja pierwszy,na moje fotki też ktoś oddał swój cenny głos??? Tylko prosze o szczerość zrozumie najgorsze :lol: :papa:

Bardzo prosze o niemęczenie Jacunia i nie zadawanie takich pytań :mrgreen:
a to ja
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 11.11.2006 13:34

Czekamy na aneks do regulaminu głosowania :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie