Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs "Moja Chorwacja 2006"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 29.10.2006 20:54

ja również przyłączam się do podziękowań :D
fajnie,że komuś się chce
fajnie, że nam się chce

Pozdrawiam
Japona
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 29.10.2006 22:32

Jacunio napisał(a):Kooooooniec! :D
I tak zamknęliśmy naszą konkursową akcję okrągłą liczbą 123 fotek... :lol:
Jutro przed południem otworzę nowy wątek zawierający link do strony, na której będziemy mogli zagłosować!

PozdraV
J.

No to dupa.
Jak zwykle się spóźniłem.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 30.10.2006 13:47

Odbiję sobie przy naliczaniu głosów. Wszak przydałby mi się bagażnik na rowery... :wink: :D

PozdraV
J.[/quote]


Jakie masz potrzeby ? Coś poradzę, dostaniesz za zorganizowanie konkursu jakiś bagażnik w bardzo dobrej cenie, a może w jeszcze lepszej ????

Pozdrawiam
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 30.10.2006 17:00

maciek1956 napisał(a):Jakie masz potrzeby ? Coś poradzę, dostaniesz za zorganizowanie konkursu jakiś bagażnik w bardzo dobrej cenie, a może w jeszcze lepszej ????

Potrzeby to ja mam duże, choć niekoniecznie w dziedzinie bagażnikowej... :wink: :D :D
Oczywiście bardzo dziękuję za propozycję, choć oczywiście ja tak tylko sobie żartowałem... :wink:

PozdraV
J.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.11.2006 13:30

Jacunio napisał(a):UWAGA 2
Z uwagi na utrzymujące się dość długo problemy techniczne na forum i związane z tym problemy z zalogowaniem się forumowiczów, okres głosowania zostaje przedłużony do dnia 18.11.2006.

Zgodnie z sugestiami i zdrowym rozsądkiem, okres głosowania został przedłużony o tydzień. Mam nadzieję, że to wystarczy... :?

PozdraV
J.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.11.2006 14:19

O nieeee .... to cały tydzień dłużej niepewnosci czy choć jedna osoba z forum zagłosowała na moje fotki ;)
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.11.2006 14:21

Jacunio napisał(a):
Jacunio napisał(a):UWAGA 2
Z uwagi na utrzymujące się dość długo problemy techniczne na forum i związane z tym problemy z zalogowaniem się forumowiczów, okres głosowania zostaje przedłużony do dnia 18.11.2006.

Zgodnie z sugestiami i zdrowym rozsądkiem, okres głosowania został przedłużony o tydzień. Mam nadzieję, że to wystarczy... :?

PozdraV
J.


O taaak!!! Popieram!!! :wink:
pozdr
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.11.2006 14:51

Tomek O. napisał(a):O nieeee .... to cały tydzień dłużej niepewnosci czy choć jedna osoba z forum zagłosowała na moje fotki ;)

Może nie powinienem, ale abyś nie męczył się tydzień dłużej w tej niepewności, to zdradzę Ci, że co najmniej jedna osoba z forum zagłosowała na Twoje fotki... :D

PozdraV
J.
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.11.2006 14:58

Jacunio napisał(a):
Tomek O. napisał(a):O nieeee .... to cały tydzień dłużej niepewnosci czy choć jedna osoba z forum zagłosowała na moje fotki ;)

Może nie powinienem, ale abyś nie męczył się tydzień dłużej w tej niepewności, to zdradzę Ci, że co najmniej jedna osoba z forum zagłosowała na Twoje fotki... :D

PozdraV
J.


O nieeeeee :!: Nie popieram :wink:
pozdr
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 09.11.2006 14:59

Ale sobie narobiłeś, Jacunio tą informacją :lol:
Juz widzę listę pytających: A na moje ktoś zagłosował?! :lol: :lol: :lol:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.11.2006 15:04

e.zetka napisał(a):Ale sobie narobiłeś, Jacunio tą informacją :lol:
Juz widzę listę pytających: A na moje ktoś zagłosował?! :lol: :lol: :lol:


Jacunia trzeba zrozumieć! Dźwiga na swych barkach ogromny ciężar!
pozdr
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 09.11.2006 15:31

No to ja pierwszy,na moje fotki też ktoś oddał swój cenny głos??? Tylko prosze o szczerość zrozumie najgorsze :lol: :papa:
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.11.2006 15:33

Dzięki serdeczne Jacunio za info - ukoiłeś moją skołataną duszę i teraz będę już mógł spokojnie oczekiwać na werdykt :)

PS chciałbym nieśmiało zauwazyć że foty są przedstawione absolutnie anonimowo i nikt z głosującyh (tak zakładam) nie wie na czyje zdjecia głosuje), tak wiec ta informacja absolutnie niczego nie zmienia jeśli chodzi o głosowanie i wyniki :)
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.11.2006 15:35

Pakula napisał(a):No to ja pierwszy,na moje fotki też ktoś oddał swój cenny głos??? Tylko prosze o szczerość zrozumie najgorsze :lol: :papa:


Bardzo prosze o niemęczenie Jacunia i nie zadawanie takich pytań :mrgreen:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 11.11.2006 12:34

Czekamy na aneks do regulaminu głosowania :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs "Moja Chorwacja 2006" - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone