Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 21.09.2015 15:25

Pięknie Beato !!! Wiem , wiem - Ty to potrafisz :smo:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.09.2015 15:27

Andzia* napisał(a):Pięknie Beato !!! Wiem , wiem - Ty to potrafisz :smo:

Oj tam ... ja tylko nacisłam :oops: :)

Wcześnie rano to było i kolory jeszcze nie sprało słońce ;)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 21.09.2015 15:31

Kurcze, a mi się wkradł błąd karty pamięci i większość zdjęć z Pagu poszło się ryp.... no chyba, że uda mi się odzyskać, ale pierwsza próba nieudana :( Dobrze, że był drugi aparat pod ręką :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.09.2015 15:33

Andzia* napisał(a):Kurcze, a mi się wkradł błąd karty pamięci i większość zdjęć z Pagu poszło się ryp.... no chyba, że uda mi się odzyskać, ale pierwsza próba nieudana :( Dobrze, że był drugi aparat pod ręką :wink:

jak nie robiłaś zdjęć po akcji ryp... :) to powinno się udać, może daj to do jakiegoś punktu foto - niektóre mają taką usługę - odzyskiwanie zdjęć
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 21.09.2015 20:11

"Rysio" co do sprzętu to się zgadza też nie popieram sandałowiczów na tych ostrych skałach. Sporo pochodziłem w tym roku po Pagu i wiem jak to wygląda. Też miałem okazję widzieć uśmiechniętych ludzi w sandałach.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 21.09.2015 20:23

No to może i ja puszczę jakieś zdjęcia z tegorocznego wyjazdu właśnie ze skał. W tamtym roku niestety zabrakło mi czasu na Sv. Vid ale teraz nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności to piękne miejsce.
Załączniki:
P1060918.JPG
P1060933.JPG
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 21.09.2015 21:27

Andzia* napisał(a):Kurcze, a mi się wkradł błąd karty pamięci i większość zdjęć z Pagu poszło się ryp.... no chyba, że uda mi się odzyskać, ale pierwsza próba nieudana :( Dobrze, że był drugi aparat pod ręką :wink:


spróbuj tym programem : zero assumption recovery
Miałam to samo ze zdjęciami z Pag-u i dzięki moim dzieciakom hakerom i dostępem do netu na kwaterze odzyskałam prawie wszystkie zdjęcia. Prawie płakałam, że stracę pół urlopu na zdjęciach :) Potem po odzyskaniu zrobiłam format karty SD. W tym roku już robiłam po dwie kopie z każdego dnia i dobrze - bo stało się dokładnie to samo tylko, że z jednego dnia. Znowu uratował mnie ów program. Karta SD po dwóch takich wybrykach wylądowała w koszu - szkoda nerwów :)

tu link do stronki jak krok po kroku odzyskać zdjęcia tym programem:
http://fotografwpodrozy.pl/oprogramowan ... y-pamieci/
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 22.09.2015 08:18

Dziękuję dziewczyny za rady . Udało się :D - nawet bez pomocy programu. Być może karta sobie odpoczęła i gdy wczoraj załadowałam do kompa - zanim pobrałam program do odzyskiwania danych komputer odczytał kartę i zdjęcia - niestety kilka ostatnich nie mogę otworzyć- uszkodzony plik :(
Tak więc pobrałam jeszcze program (dzięki Agawa za link- właśnie ten program miałam już obczajony i dokładnie tę stronę internetową) i krok po kroku robiłam tak jak w instrukcji. Kiedy przeszłam do 5 kroku niestety nie wiem co ten program porobił, ale zamiast plików jpg miałam wyrzucone jakieś nieznane mi foldery, dałam sobie spokój.
Może jeszcze się pobawię .....
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 22.09.2015 08:44

Najważniejsze, że się udało - bo ból jest straszny :roll:
:)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 22.09.2015 08:49

Bea.ta napisał(a):Najważniejsze, że się udało - bo ból jest straszny :roll:
:)

Oj straszny..... straszny - dobrze, że nie posłuchałam męża i nie formatowałam karty - miałam nadzieję, że się uda, a podobno nadzieja matką głupich :? - no cóż - niech będzie :oczko_usmiech: - cierpliwość popłaca :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 22.09.2015 08:57

Andzia* napisał(a):Oj straszny..... straszny - dobrze, że nie posłuchałam męża i nie formatowałam karty - miałam nadzieję, że się uda, a podobno nadzieja matką głupich :? - no cóż - niech będzie :oczko_usmiech: - cierpliwość popłaca :mrgreen:

Na formatowanie karty zawsze jest czas :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 22.09.2015 16:51

Andzia* napisał(a):Dziękuję dziewczyny za rady . Udało się :D - nawet bez pomocy programu. Być może karta sobie odpoczęła i gdy wczoraj załadowałam do kompa - zanim pobrałam program do odzyskiwania danych komputer odczytał kartę i zdjęcia - niestety kilka ostatnich nie mogę otworzyć- uszkodzony plik :(
Tak więc pobrałam jeszcze program (dzięki Agawa za link- właśnie ten program miałam już obczajony i dokładnie tę stronę internetową) i krok po kroku robiłam tak jak w instrukcji. Kiedy przeszłam do 5 kroku niestety nie wiem co ten program porobił, ale zamiast plików jpg miałam wyrzucone jakieś nieznane mi foldery, dałam sobie spokój.
Może jeszcze się pobawię .....


nie ma za co :)
a odzyskane pliki zmieniają nazwy z literką "i" z przodu i odzyskują się w dwóch kopiach. Jednej normalnej i jednej która ma parę KB w folderze ROOT - pewno to ten nieznany ci folder.

W razie czego warto mieć ten program w zanadrzu bo licho nie śpi - zwłaszcza na (w) Pagu - skoro obydwu nam uszkodziły się zdjęcia :devil:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 22.09.2015 16:56

Agawa. napisał(a):W razie czego warto mieć ten program w zanadrzu bo licho nie śpi - zwłaszcza na (w) Pagu - skoro obydwu nam uszkodziły się zdjęcia :devil:

No przecież byłaś ostrzegana :)
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 23.09.2015 08:34

No i wróciliśmy.... niestety dwa tygodnie zleciały jak dwa dni :(
Jak się z małżonką ogarniemy po podróży to pochwalimy się szerzej naszymi wrażeniami i zdjęciami :P
A teraz mogę powiedzieć jedno- Pag jest THE BEST :boss:
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 23.09.2015 08:43

Bea.ta napisał(a):
Agawa. napisał(a):W razie czego warto mieć ten program w zanadrzu bo licho nie śpi - zwłaszcza na (w) Pagu - skoro obydwu nam uszkodziły się zdjęcia :devil:

No przecież byłaś ostrzegana :)

Coś w tym jest Agawa :mrgreen:

Mnie tam Beato nikt nie ostrzegał - była mowa o nicości na Pagu , ale że jakieś licho . Jedyne w nocy co nie spało to rozszalałe Zrće..... i muza do rama BUM, BUM, BUM
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 201
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone